Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
14.544
Cevap
55
Favori
438.624
Tıklama
Giriş
    2439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Blu TV hesabı almayı planlıyorum. Netfilx gibi kullanabiliyor muyuz birden fazla kişi? Ve indirme yapılabiliyor mu blu tvde?
    Bende bunu merak ediyorum. Eğer toplu alınacaksa grup kurulabilir.
    |
    |

dakika 4:40 - 5:35 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zogguko -- 25 Temmuz 2019; 15:47:33 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: radko

Vpn ile üye olup 7 gün ücretsiz deneyemezmiyiz?

Veya hemen düşer mi malım yerlere dizi?

Alıntıları Göster
    Deneyemezsin tabii :) çünkü Tr de ücretsiz denemeyi kaldırdı. Got bile malüm yerlere düşüyor. Behzat ç de elbette düşecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Acizim, aciz olanı istemem.

Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem.

İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.
  • Yarbay
    2425 Mesaj
    Arkadaş puhu tv ile çeksenize reklam izlerdik ya
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case

Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD

Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB

Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Yarbay
    2425 Mesaj

2 bölüm var ama dakikalarını bilmiyorum üye olmadanda gözüküyor.
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

behzat ç nin önceki bölümlerini izlemeyenler için özet bölüm falan diyorlardı hocam internette ondan sordum
    |
    |
    Sebnem Ferah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case

Evga 650GQ Gold 80+ PSU

| WD 1TB

Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Yarbay
    6218 Mesaj

1 bölüm yüklendi 2 bölümün özeti var her hafta bi bölüm yayınlancak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3759 Mesaj

teşekkürler
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evga 650GQ Gold 80+ PSU

| WD 1TB

• Teğmen
    169 Mesaj
    tadı damağımda kaldı keşke 3 bölüm yayınlasalardı
    |
    |

Bu diziyi kaçak yollarla izlemek, popüler yabancı dizileri kaçak yollarla izlemeye benzemiyor (ahlaken ve vicdanen onu da yapmak doğru değil ama onların dünya çapında izleyicisi ve getirisi var ve özünde doğru olmasa da ayrıca tartışılabilir); zira senaristi Ercan Mehmet Erdem'in de açıkladığı ve ortalama IQ'su olan bir insanın da anlayabileceği gibi, içeriği sebebiyle günümüz konjonktüründe normal kanallarda yayınlanması mümkün olmayan bu diziyi izlemek için ne kadar çok kişi BluTV'ye üye olursa bundan sonra yeni sezonların çekilmesi ihtimali de o kadar yüksek olacaktır. Biraz daha didaktik olayım: Game of Thrones'u sen kaçak izlersin ama dünya çapında ücretli platformlarda izleyen yüz milyonlarca insan ona reyting kazandırır. Dolayısıyla, dünya çapında reyting almayacak olan Behzat Ç.'yi seviyorsan ve devam etmesini istiyorsan parasını da verip izleyeceksin. Zaten büyük bir para değil; aylık üyelik 19,90 TL (öğrencilere bu fiyattan %25 indirimli). Yıllık alırsan da 12,90'a geliyor. Sigara veya bira içenler için bir paket sigara veya bir şişe bira parası. Bunları içmeyen ölücüler için de Sıcak Fırsatlar'daki yakıcı bir indirimden çıkarılabilecek bir para. Öğrenciysen de dışarıda iki kahve az içersin; yine parası çıkar (not: gerçekten kıt kanaat yaşayan öğrencileri tenzih ederim).

Eyyy DH ölücüsü Behzat Ç. sever kardeşim; DH ölücüsü olmanın da bir vicdanı, bir ahlakı ve bir mantığı bulunmalı. Behzat Ç.'yi çok sevip de yeni sezonunu kaçak yollarla izlemek, etik tarafını kenara koysan da mantığa sığmaz.

Sözün özü: Behzat Ç. seviyorsan Başka bir harcamadan kıs, Behzat Ç.'den kısma!

• Yarbay
    6218 Mesaj

Ekşi sözlükten mi kopyala yapıştır yaptın😆?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Fenman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    İmkanı olan ve diziyi seven lütfen korsan izlemesin. Zamanında cebimizden para veririz yeter ki Behzat Ç. devam etsin diyen siz değil miydiniz? Alın sizlere fırsat.
    İlk bölüm biraz zayıf gelebilir keza 9 bölümlük kısa bir hikaye var ve bunu seyirciye yavaş yavaş anlatmaları lazım. Devam bölümlerinin daha iyi olacağını düşünüyorum.
    45 dakika yetmedi bana 1 saatten az olması biraz hayal kırıklığı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: radko

Ekşi sözlükten mi kopyala yapıştır yaptın😆?

Alıntıları Göster
    İthamınızdan dolayı cevap hakkım doğduğu için yanıtlıyorum (anlamsız polemiklere dahil olmak istemiyorum)

Öyle bir şey yapmadım. Mesajımın sizde böyle bir algı yaratması, aklın yolunun bir olmasından kaynaklı görünüyor.

Peki, diyelim ki öyle yaptım; ne fark eder? Anlatılana bakmak yerine "Ekşi sözlükten mi kopyala yapıştır yaptın?" diyerek kinayeli bir şekilde eleştirmenizdeki amaç nedir? "Diziyi kaçak izlemek sorun değil; anonim bir yerden kopyala-yapıştır yapmak sorun" mu demek istiyorsunuz? Anlatmak istediğim şey gayet açıkken konuyu başka tarafa çekmenin kime, ne faydası var?

Atalarımız güzel demiş: "Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az". Gerisi laf-ı güzah.
    |
    |

• Kıdemli Yarbay
    2177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Link sorup duran forumdaşlara didaktik sözlerim var:

Bu diziyi kaçak yollarla izlemek, popüler yabancı dizileri kaçak yollarla izlemeye benzemiyor (ahlaken ve vicdanen onu da yapmak doğru değil ama onların dünya çapında izleyicisi ve getirisi var ve özünde doğru olmasa da ayrıca tartışılabilir); zira senaristi Ercan Mehmet Erdem'in de açıkladığı ve ortalama IQ'su olan bir insanın da anlayabileceği gibi, içeriği sebebiyle günümüz konjonktüründe normal kanallarda yayınlanması mümkün olmayan bu diziyi izlemek için ne kadar çok kişi BluTV'ye üye olursa bundan sonra yeni sezonların çekilmesi ihtimali de o kadar yüksek olacaktır. Biraz daha didaktik olayım: Game of Thrones'u sen kaçak izlersin ama dünya çapında ücretli platformlarda izleyen yüz milyonlarca insan ona reyting kazandırır. Dolayısıyla, dünya çapında reyting almayacak olan Behzat Ç.'yi seviyorsan ve devam etmesini istiyorsan parasını da verip izleyeceksin. Zaten büyük bir para değil; aylık üyelik 19,90 TL (öğrencilere bu fiyattan %25 indirimli). Yıllık alırsan da 12,90'a geliyor. Sigara veya bira içenler için bir paket sigara veya bir şişe bira parası. Bunları içmeyen ölücüler için de Sıcak Fırsatlar'daki yakıcı bir indirimden çıkarılabilecek bir para. Öğrenciysen de dışarıda iki kahve az içersin; yine parası çıkar (not: gerçekten kıt kanaat yaşayan öğrencileri tenzih ederim).

Eyyy DH ölücüsü Behzat Ç. sever kardeşim; DH ölücüsü olmanın da bir vicdanı, bir ahlakı ve bir mantığı bulunmalı. Behzat Ç.'yi çok sevip de yeni sezonunu kaçak yollarla izlemek, etik tarafını kenara koysan da mantığa sığmaz.

Sözün özü: Behzat Ç. seviyorsan Başka bir harcamadan kıs, Behzat Ç.'den kısma!
    Peki neden Avrupa'da 5,90 euro iken bizde 19,90 lira? Birim olarak baktığınız zaman kendi insanına pahalıya satıyorlar.
    |
    |

Acizim, aciz olanı istemem.

Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem.

İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

• Binbaşı
    1641 Mesaj
    yan karakterlerin oyunculuklari cok kotuydu ya

Allahtan olup gitti hepsi
    Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard [US Layout]
  • Yarbay
    18730 Mesaj
    bluetv'ye de para veremem ya, indirdim izlerim bi ara
    |
    |

Bu arada ben yıllık aldım. Aylık 12 küsür TL’ye düştü. Bu dizinin devam etmesi için aylık 12 TL vermekten kaçmayın. Ne kadar saçma şeylere eminim bir sürü para harcıyorsunuz. Emeğe saygı gösterin. BluTV içerik üretmeye devam etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

PSN ID:re_charged21
  • Binbaşı
    1414 Mesaj
    dizinin ilk bolumu forumda pek yanki uyandirmamis gibi. ekside gundemde en yukarida ama burada konusan az kisi kalmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beklediğimden kötü ilk bölümü,bir defa yan oyuncular kötüydü ve süre çok kısaydı hemen bitti 60dk aşağı olmamalıydı birde dizinin ses kalitesi kötüydü sesi ne kadar açsam da diyaloglarda ses kısıktı.

İyi ki 19₺ vermemişim dedim sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 26 Temmuz 2019; 0:36:47 >
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.