Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E767019CA -- 14 Mart 2019; 23:23:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akacme

bazi durumlardan dolayi biraz yavas izliyorum 37.bolume geldim. sezon finalini gormek istiyorum bi an once. simdi forumda final bolumun yayinlandigi sayfayi okudum, tvden takip etmeyi cok isterdim ama kismet degilmis. izledigim en iyi turk dizisi olabilir.

50.bolumu izledim karikaturist cinayetinin oldugu bolum. Bolum baslarken butun meslek gruplari sirayla gecti ve hepsinden ozur dileriz yazdi. Anlamadim neden oldugunu bilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bazi durumlardan dolayi biraz yavas izliyorum 37.bolume geldim. sezon finalini gormek istiyorum bi an once. simdi forumda final bolumun yayinlandigi sayfayi okudum, tvden takip etmeyi cok isterdim ama kismet degilmis. izledigim en iyi turk dizisi olabilir.

50.bolumu izledim karikaturist cinayetinin oldugu bolum. Bolum baslarken butun meslek gruplari sirayla gecti ve hepsinden ozur dileriz yazdi. Anlamadim neden oldugunu bilen var mi?

Tam hatırlamıyorum ama o dönem bir ara dizilerde falan bazı meslek gruplarına hakaret edildi diyerek çok abartılı ve gereksiz yaygara koparanlar vardı, ona bir gönderme yapılmıştı bu bölümde, bölümün başında esprisine olan, olmayan bütün meslek grupları, kendi uydurdukları değişik komik meslekleri falan uzun uzun yazarak gönderme yaptılar.

• ondan bir bölüm önceki bölümde bütün mallar da güvenlikçi oluyor gibi bir laf edilmişti o yüzden
  • 56 ya geldim. Sansursuz izleyebilecegim neresi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazino sahnelerinin çekildiği corte club facebook sayfalarında ve kendi sitelerinde " Behzat Ç Çok yakında yeniden Corte'de sizlerle " diye paylaşım yapmış. doğruluk payı var mıdır bunun ?
  • sansürsüz bölümler 3. sezonda var hocam, 1 ve 2. sezonda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Hope

gazino sahnelerinin çekildiği corte club facebook sayfalarında ve kendi sitelerinde " Behzat Ç Çok yakında yeniden Corte'de sizlerle " diye paylaşım yapmış. doğruluk payı var mıdır bunun ?

Nasıl olacak ki? Emrah Serbes senaryosunu vermiş o zaman başkasına eğer doğruysa.
  • orasını bende pek bilmiyorum ama emrah serbes en son konuştuğunda seneryoyu heryerde yazabilirim, 300 kişiye istihdam sağlıyorum vs vs demiş. hapisane de yazmasına izin veriyorlarsa çok makbule geçer.
    http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-emrah-serbesten-mektup-var-40633549
  • Amirim iyi kandırdı bizi 2 senedir inanıyoruz ha yılbaşı ha yazın başlıcak diye
  • 67deyim. İsler inanilmaz hal almaya basladi.

• Belki bilmeyenler vardır. Youtube'da Türkiye'ye engellenmiş bölüm videolarını VPN ile izleyebilirsiniz.
    Opera'nın içinde gömülü VPN var, kullanabilirsiniz.
  • bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

• Geçen gün Netflix'te görünce baştan izlemeye başladım. Konunu hortlaması da tam üstüne geldi.

Efsane bir diziydi.
  • FrecoB kullanıcısına yanıt
    İzlenebilir nostaljikler diye bi bölüm yapılsın
  • İlk sezonun finali çok güzel

• Umarım gelmez. Güzel bitti işte, zorlamayın.
  • 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.