Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
15
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar baska onerınız varmı yoksa bunu alayım mı 73 dolar ..

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_607542.html?wid=21
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu cihazla H96 pro plus arasında kaldım. H96 sipariş ettim dün. Donanım olarak pek fark yok gibi aralarında. Beelink ddr4 belleğe sahip ve yeni cihaz olduğu için yazılım desteği daha iyi olur. H96 2 tb harici hdd desteklediği belirtilmiş. Beelinkten emin olamadım. Tercihimi H96 dan yana kullandım. Aklım gt1 ultimate de kalmadı değil 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyboy93

Merhabalar bende bu cihazı yurtdışından sipariş edeceğim fakat vergi olayı falan kafamı bozuyor 30 euro üzeri vergi var bunu nasıl aşacağız ? yada ne kadar öderim ?

Gümrük memurlarının insiyatifine kalmışsınız.. Ne olacağı ve ne kadar ekstra para ödeyeceğiniz tamamen şansınıza bağlı..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyboy93

Merhabalar bende bu cihazı yurtdışından sipariş edeceğim fakat vergi olayı falan kafamı bozuyor 30 euro üzeri vergi var bunu nasıl aşacağız ? yada ne kadar öderim ?

Kardeş ben Aliexpress ten sipariş ettim ve geldi sorun yok şu an kullanıyorum
  • arkadaşlar şu kumandalar yerine telefon ile bu aleti kontrol edemezmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

arkadaşlar şu kumandalar yerine telefon ile bu aleti kontrol edemezmiyiz.

sanırım kontrol edilebiliyor. ekşi sözlükte birine aynı soruyu sormuştum, android tv box remote diye uygulamalar olduğunu söylemişti google play'de falan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 28 Mart 2017; 17:21:20 >
  • Ultimate versiyon ile. Fark yok gibi değilmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok az kullandığım Beelink GT1 kutulu ve sorunsuz bir şekilde olarak satıyorum.

İlgilenirseniz;
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

arkadaşlar şu kumandalar yerine telefon ile bu aleti kontrol edemezmiyiz.

Tabi ki edebilirsin kardeşim..

Kullanabileceğin bir sürü program mevcut.. Ben sorarsan RemoteIME programını tavsiye ederim ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Ultimate versiyon ile. Fark yok gibi değilmi

Aradaki fiyat farkını karşılayacak fark yok bence.. Normal GT1 modeli alınabilir..
  • son güncelleme ile digiturkplay çalışmıyor. başka biri daha yaşadı mı bu sorunu acaba?
  • Arkadaşlar bu urun ile xiaomi tv box arasında kaldim arada 50-60 tllik farka değer mi

Global Version Xiaomi Mi Box 3 Android TV Box 4K 60fps Amlogic Quad core Android TV6.0 Cortex-A53 Mali-450 2GB 2.4/ 5G WIFI

http://s.aliexpress.com/qQn6ZJ3e

• Beyler benim cihaz ne kumandasından kapanıyor ne de arayüzde alt bardaki kapatma simgesinden. Sebebi ne olabilir ?
  • BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    H96 cihaz kullanıyorum. Dilediğin yerde programını güncelledikten sonra canlı yayın çalışmaz oldu bende de. Diziler vs. çalışıyor. İnternetten eski apk bulup kurdum şu an çalışıyor ama arada yeni sürüme güncelle diye uyarı veriyor. Esc ile geçiyorum. Yeni güncelleme ile düzelir inşallah...

• Bu arada siyah ekran problemini asagidaki gibi cozebilirsiniz. Denedim.

1. Download the archive h**ps://yadi.sk/d/94s27z7L33Uxuf Select any video file!

2. Rename the video file to "bootvideo"(with empty file extension).

3. Copy to Folder \ System \ etc \ Confirm the replacement if necessary

3. Expose the permissions 644 (rw-r - r--), if they are different.

4. In the file \ System \ build.prop Modify service.bootvideo = 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhanbhs -- 11 Nisan 2017; 9:8:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metldlkl

Arkadaşlar bu urun ile xiaomi tv box arasında kaldim arada 50-60 tllik farka değer mi

Global Version Xiaomi Mi Box 3 Android TV Box 4K 60fps Amlogic Quad core Android TV6.0 Cortex-A53 Mali-450 2GB 2.4/ 5G WIFI

http://s.aliexpress.com/qQn6ZJ3e

Sizin tercihinize kalmış bir durum..

Xiaomi Android Tv kutusu olarak düşüneceğiz bir aletken, Beelink Android Bilgisayar olarak düşünmeniz gereken bir alet..
  • arkadaşlar beelink gt1 cihazım geleli bir hafta olmadı internetten film izlerken birden dondu. fişten çıkardım taktığımda ışığı yandı ama çalışmadı. televizyon cihazı görmüyo.reset attım hiçbişey değişmedi. bir çözümü varmıdır yoksa üç günlük cihaz elimdemi patladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parakinetik

arkadaşlar beelink gt1 cihazım geleli bir hafta olmadı internetten film izlerken birden dondu. fişten çıkardım taktığımda ışığı yandı ama çalışmadı. televizyon cihazı görmüyo.reset attım hiçbişey değişmedi. bir çözümü varmıdır yoksa üç günlük cihaz elimdemi patladı

Aldığın siteyle görüş, ürünün bozuk olduğunu söyle. Çözüm sunacaklardır..
  • Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.Gayet memnunum. şöyle bir sıkıntı var yalnız, diğer cihazların(tv, ses, ses sistemi) kumandalarından etkileniyor ve genelde ana ekrana geri dönüyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.