Şimdi Ara

BEDİNİ ECOGEO 3000 PROGRAMI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ii günler bana Bedini ecogeo 3000 programı lazım gazın beyninden pc ye bağlanan kablo var fakat program olmadığı için gaz ayarını yapamıyorum programı bulana helal olsun vallaha !!!

• Arda OTOGAZ IZMIRDE ARKAS HOLDING BINASINI ARKASINDA

istersen özelden telefonunuda verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacec -- 21 Ağustos 2009; 4:17:44 >
  • BENDE BEDİNİ MAĞDURUYUM. BENDE PROGRAMI VAR. DAHA YENİ ELİME GEÇTİ. ESKİ BİR BEDİNİ SERVİSİNDEN BULDUM ANCAK BİLGİSAYAR BAĞLANTI KABLOSU YOK. ....
  • LÜTFEN BEDİNİ PC BAĞLANTI KABLOSU OLAN BENİMLE İRTİBATA GEÇERSE YADA NEREDE BULABİLECEĞİMİ SÖYLEYEBİLİRSE SEVİNİRİM. BALIKESİR MERKEZDE BULUNUYORUM. BURADA BULMAK İMKANSIZ. BAKMADIĞIM YER KALMADI.
    selo5552@hotmail.com
  • Uğraşma kablo felan izmire bir gezi düzenle Beyhan sana ayarlasın.
    balıkesir 2 adım yol. kabloyu almak istersen imp6 topiğinde beyhanın numarası var o halleder.

quote:

Orijinalden alıntı: selo5552

LÜTFEN BEDİNİ PC BAĞLANTI KABLOSU OLAN BENİMLE İRTİBATA GEÇERSE YADA NEREDE BULABİLECEĞİMİ SÖYLEYEBİLİRSE SEVİNİRİM. BALIKESİR MERKEZDE BULUNUYORUM. BURADA BULMAK İMKANSIZ. BAKMADIĞIM YER KALMADI.
    selo5552@hotmail.com
  • aşağıdaki metni ingilizceye çevirebilecek bir arkadaş varmı?
    google çeiriye yazıyorum. abuk subuk bir metin çıkıyor.

28.07.2007 de aracıma bedini eco 3000 lpg sistemi taktırdım.fakat şimdi ne servis bulabiliyorum nede parça aracım arıza yaptığında proğram olmadan bakmıyor lar mağduriyetimin giderilmesi için sizden proğran ve ara bağlantı kablosu rica ediyorum.
  • selam;
    aynı tarihlerde aynı marka lpg kiti takmışız :)
    ben Elazığ da TOROS otogaz da taktırdım, aynı zamanda Atiker bayisidir. bu şekilde google dan bulabilirsiniz.
    kendilerinde proğram mevcut ama, onca iş güç içinde size yollarlarmı bilemem?
  • Banada bedini marka gaz programı ve ara kablosu lazım alabileğim bi yer varmı yardımcı olabilirmisiniz...
  • Bana da program ve kablo lazım .Nereden temin edebilirim
  • Bedini markasına ait kablo ve programlar ürünlermiz arasında mevcut.
    Kablo alanlara yazılımlar ücretsiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.