Şimdi Ara

Bedava The Crew Ubisoft 30.Yıl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
21
Favori
14.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha Rayman'i aldım ben az önce Şimdi sıra hemen ardından The Crew'da
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışında falan mısın ben de hala açılmadı.
  • Hayırlı geceler forumdaşlarım. Aşağıdaki linkteki netbook ile hangi oyunları oynayabilirim ? Öyle gamer birisi değilim zaten bilgisayardan da anlaşılacağı üzere. Ama Rayman ve 2-3 güzel oyun kaldırabilecekse bende indireyim programı.. Öneriniz nedir yardım eder misiniz ?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x553ma-celeron-n2940-225ghz-2gb-500gb-156-intel-win81-bilgisayar.html#ozellikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Vallaha Rayman'i aldım ben az önce Şimdi sıra hemen ardından The Crew'da

program indirmeden indirebiliyormusun, ve nasıl
  • 9Tales kullanıcısına yanıt
    Hayır, Adana'dayım. Gerçi Adana ayrı bir gezegen, bu yüzden bana torpil geçtiler sanırım.

Şaka bir yana, az önce açtım bilgisayarı, iniyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Vallaha Rayman'i aldım ben az önce Şimdi sıra hemen ardından The Crew'da

program indirmeden indirebiliyormusun, ve nasıl

Hocam direkt site üzerinden alabiliyorsunuz, illaki indirmenize gerek kalmıyor hesap açtığınızda ordaki kütüphanenize ekliyor zaten

• Program olmadan sadece oyunu kütüphanene ekleyebiliyorsun, indirmen için Uplay uygulaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

Hayırlı geceler forumdaşlarım. Aşağıdaki linkteki netbook ile hangi oyunları oynayabilirim ? Öyle gamer birisi değilim zaten bilgisayardan da anlaşılacağı üzere. Ama Rayman ve 2-3 güzel oyun kaldırabilecekse bende indireyim programı.. Öneriniz nedir yardım eder misiniz ?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x553ma-celeron-n2940-225ghz-2gb-500gb-156-intel-win81-bilgisayar.html#ozellikler

Ekran Kartı Chipseti Intel HD Graphics

ekran kartı bile yok işlemci ile oyniyacaksın

youtubede aldığı fpslere bak öyle indir ama pek zevk almazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Hayırlı geceler forumdaşlarım. Aşağıdaki linkteki netbook ile hangi oyunları oynayabilirim ? Öyle gamer birisi değilim zaten bilgisayardan da anlaşılacağı üzere. Ama Rayman ve 2-3 güzel oyun kaldırabilecekse bende indireyim programı.. Öneriniz nedir yardım eder misiniz ?

Eyvallah dostum teşekkürler. Dediğim gibi oyunları 3 ay önce bıraktım şuan için bir hevesim yok. Sadece yorumlarda görüp merak ettiğim için o oyunu indirmek istedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Eyvallah dostum teşekkürler. Dediğim gibi oyunları 3 ay önce bıraktım şuan için bir hevesim yok. Sadece yorumlarda görüp merak ettiğim için o oyunu indirmek istedim

Açar açmasında zevk alamazsın oyundan /

• Kütüphaneye şimdi eklesek indirmeyi akk bitince yapsak olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahat adam

Kütüphaneye şimdi eklesek indirmeyi akk bitince yapsak olur mu ?

olur
  • Rayman'i açar ve rahat oynarsın hocam, eski bir oyun ve fazla donanım istemiyor zaten.
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Öyle yapayım o zaman teşekkürler.
  • Amerika saatine göre işleyecekse yedi buçuk saat var daha. Ülkelere göre ayrıysa almamız gerekiyor fakat bende gözükmüyor hala :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RECOMMENDED
    Processor: Intel Core2Quad Q9300 @ 2.5 GHz or better AMD Phenom II X4 945 @ 3 GHz or better
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX580 or AMD Radeon HD6950 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher)
    Hard Drive:30 GB available space
    Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
    Additional Notes: Keyboard required, XBOX 360 controller optional (or compatible controller)

ona göre indirin :D
  • Bu indiren arkadaşlar acaba trial versiyonu mu indiriyor ki
  • Daha açılmadı indiren arkadaş nasıl indirdi acaba yada pompalıyor mu?
  • Pompalıyo tabi napcak başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wild Run paketini almadan bu oyuna oyun denmez.Wild Run resmen oyunu başka bir oyuna çeviriyor.Özellikle grafikler evrim geçiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.