Şimdi Ara

Bedava Oyun Kazananlar Belli Oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz yakın zamanda son Alien oyunu olan Aliens Colonial Marines piyasaya sunuldu. hayatımız oyun sitesi aral game ile birlikte bir kampanya yapmış. daha doğrusu bir çekiliş. kısa ve basit sorular sormuşlar. doğru cevabı veren 3 kişiye 3 farklı platformdaki oyunlardan 1 adet hediye edecekler. Bana sıcak bir fırsat geldi. serinin müdavimleri şansını denesin bakalım.

Link:http://www.hayatimizoyun.com/2013/02/aliens-colonial-marines-kazanma-sansi/

Talihliler.http://www.hayatimizoyun.com/2013/02/aliens-colonial-marines-odullu-yarismamizin-kazananlari-belli-oldu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poweredbygkn -- 22 Şubat 2013; 11:20:57 >

• Teşekkürler hocam,bir deneyelim.
  • Dandik oyun boşuna uğraşmayın
  • oyun dandik de satarım ben onu arkadaş şuana kadar her türlü yarışmaya katıldım en ufak bir şey bile çıkmaz mı ? kazanacağım yok ama yine katıldım işte
  • BSC'de de aynı yarışma. Oyun tutmayınca hemen agaya beleş tabii.

Burda da BSC linki.

Bu arada yarışmalarla falan işim olmaz. İleride belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Dandik oyun boşuna uğraşmayın

Dostum bedava oyun baldan tatlıdır. kazanırsan gider satarsın, takaslarsın, bir arkadaşına hediye edersin. Oyun dandik olabilir ama en son çıkan oyun olduğu için değeri yüksek
  • quote:

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: poweredbygkn

quote:

Dostum bedava oyun baldan tatlıdır. kazanırsan gider satarsın, takaslarsın, bir arkadaşına hediye edersin. Oyun dandik olabilir ama en son çıkan oyun olduğu için değeri yüksek

Yani o bakımdan haklısın tabiiki.
  • ilk sorunun cevabını pm olarak atarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExecutioN3

ilk sorunun cevabını pm olarak atarmısınız

pm değilde gm atayım

2002 playstation 2 :)))))
  • cevapları yazın gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Nightmare]

cevapları yazın gençler

Üşendim bende araştırmaya en iyisi bsc'den paylaşmak.Herşey bi tıklamayla halloluyo.

• cevaplar--

Soru: Daha önce planlanmasına rağmen ertelenen Aliens: Colonial Marines oyunu hangi tarihte ve hangi platform için geliştiriliyordu?
    Cevap: 2002 Playstation 2

Soru: Playstation ve Xbox platfromlarına özel çıkan ilk Alien oyunu hangisidir?
    Cevap: Aliens versus Predator: Extinction
  • koleksiyona katarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulen bu oyunu oynamam için para verseler yine oynamam neyin çekilişi bu?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Ulen bu oyunu oynamam için para verseler yine oynamam neyin çekilişi bu?!

dostum bedava oyun işte. ister oynarsın, ister satarsın, ister takaslarsın, ister hediye edersin istersen de kamyon camına yapıştırırsın :)
  • Oyunu kazananlar belli olmuş. İnşallah bizim forumdan birileri kazanmıştır.

http://www.hayatimizoyun.com/2013/02/aliens-colonial-marines-odullu-yarismamizin-kazananlari-belli-oldu/
  • s.a arkadaşlar talihlinin biri benim hadi hayırlısı yalnız sitede ps3 olarak talihli gözüküyorum bana gelen maıl de xbox versiyonunu kazandınız dio inş karıştırmazlar ps3 versiyonunu gönderirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsnake06

s.a arkadaşlar talihlinin biri benim hadi hayırlısı yalnız sitede ps3 olarak talihli gözüküyorum bana gelen maıl de xbox versiyonunu kazandınız dio inş karıştırmazlar ps3 versiyonunu gönderirler

Dostum iyi güzel bak ne güzel oyun da kazanmışsın da buraya yazacağına adamlara sorsaydın ya. En iyi cevabı onlar verirdi.
  • Bugün; 15:30:50
    Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=72154581

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: oldsnake06

s.a arkadaşlar talihlinin biri benim hadi hayırlısı yalnız sitede ps3 olarak talihli gözüküyorum bana gelen maıl de xbox versiyonunu kazandınız dio inş karıştırmazlar ps3 versiyonunu gönderirler

Dostum iyi güzel bak ne güzel oyun da kazanmışsın da buraya yazacağına adamlara sorsaydın ya. En iyi cevabı onlar verirdi.
    dostum dogru diosun artık geçti büyük bir ihtimal maili yalnış yazmışlardır bakalım pazartesi yoluyacagız diolardı yarın en geç akşam 6 gibi elime geçer inşallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.