Şimdi Ara

[Bedava Oldu ! ] Jetpack Joyride :Fruit Ninja'nın Yapımcılarından Bağımlılık Yapan Bir Oyun [İnceleme] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
9.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. Kez bitirdim oyunu ve hala sıkmadı :)

[Bedava Oldu ! ] Jetpack Joyride :Fruit Ninja'nın Yapımcılarından Bağımlılık Yapan Bir Oyun [İnceleme]
  • ikl bakışta amaç en uzaga gitme oyunu gibi algılansada,en uzağa gitme oyunlarına resmen yeni bir kimlik kazandırmış.Sanırım artık bu yeni tip senaryoları takip eden yeni oyunlar çıkacaktır.

En uzağa gitme onun yerine en doğru görevi yap.Daha max 3000metre gittim oyunu 2 kere bitirdim bile.
    Kesinlikle adamlar oturup düşünmüş nasıl bağımlılık katarız bu oyuna diye.Muazzam iş çıkarmışlar.

Güncellemeleri bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

ikl bakışta amaç en uzaga gitme oyunu gibi algılansada,en uzağa gitme oyunlarına resmen yeni bir kimlik kazandırmış.Sanırım artık bu yeni tip senaryoları takip eden yeni oyunlar çıkacaktır.

En uzağa gitme onun yerine en doğru görevi yap.Daha max 3000metre gittim oyunu 2 kere bitirdim bile.
    Kesinlikle adamlar oturup düşünmüş nasıl bağımlılık katarız bu oyuna diye.Muazzam iş çıkarmışlar.

Güncellemeleri bekliyoruz..

Evet güncellemelerle daha da iyi bir oyun olabilir hatta multi bile eklenebilir yarışırız felan :)
  • Oyunu ilk çıktığında aldım. Ama artık sıkmaya başladı.

Hep aynı şeyler olduğu için çok sıktı, pek bi aksiyon yok. Ayrıca biraz ilerlediğiniz zaman oyun hızlandığı için tutunmak çok zor hale geliyor, hemen ölüyorsunuz. Pek beğenmedim yani. skorum 4500 lerde bişeydi.

yenilik lazım, güncellemelerle yeni şeyler gelirse daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 6 Eylül 2011; 19:30:35 >
  • Hemen İndirip Deneyeceğim. Güzele Benziyor.
  • grafikler daha iyi yapılabilir sanki hatta iphone 4 için retina uyumlu yapsalar tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 6 Eylül 2011; 21:23:23 >
  • inceleme için teşekkürler
  • Grafikleri gelistirsinler

Ayrica multiplayer yapsalar doodle jumpdaki gibi muhtesem olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

grafikler daha iyi yapılabilir sanki hatta iphone 4 için retina uyumlu yapsalar tadından yenmez

öyle oyunlar önerirmisin kardeş. retinaya doya doya bakmak isterim :D hd oyunları mı kurmak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

grafikler daha iyi yapılabilir sanki hatta iphone 4 için retina uyumlu yapsalar tadından yenmez

öyle oyunlar önerirmisin kardeş. retinaya doya doya bakmak isterim :D hd oyunları mı kurmak gerek

fragger ı kesinlikle öneririm retina ekran uyumlu grafikler mükemmel

• 30 dakika oynadiktan sonra bayacak sizleri, bosuna para vermeyin jb yapmayanlar. Hep ayni sey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

30 dakika oynadiktan sonra bayacak sizleri, bosuna para vermeyin jb yapmayanlar. Hep ayni sey.

Kesinlikle katılıyorum .Çok boş bir oyun . Hele hele Fruit Ninja'nın yanında çok fos kalmış .

iPad 2'ye optimize olmadığı için grafikleri ise beterin beteri . Kısacası '' ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

30 dakika oynadiktan sonra bayacak sizleri, bosuna para vermeyin jb yapmayanlar. Hep ayni sey.

Kesinlikle katılıyorum .Çok boş bir oyun . Hele hele Fruit Ninja'nın yanında çok fos kalmış .

Görevleri yaparak oynamayı denediniz mi ?
    Şahsen pek sıkıcı gelmiyor görevleri yapınca.

• Nerde adam akıllı oyun var parayla zaten helebi 4.3.5 jb çıksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 8 Eylül 2011; 3:44:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

fragger ı kesinlikle öneririm retina ekran uyumlu grafikler mükemmel

Evet, ilk iki bölümü bedava lite versiyon olarak. Tam vesiyonu ise iki kere bedavaya düşmüştü, takip edin derim.

Sadece bu oyunlar için değil, çoğu güzel oyun (EA felan hariç tabi) bedavaya düşüyor. Death Rally bile düşmüştü yani o derece. Gravity Guy da düştü. iSlash da. Doodle Fit de. Beyond Ynth de. Hystorica Project 1 de. Solomon's Keep ile Solomon's Boneyard da. 1112 episode 01. Rage HD. Dark Nebula episode one ve episode two. (Episode one şu an edava ve episode two yarı fiyatına. En sevdiğim oyunlardandır kendisi iOS'da.) Geared 1-2. Doodle Devil Ep.1. Parachute Ninja. Paper Toss World Tour. (SB sanırım hep bedava.) Anodia. Son olarak da Drop The Chicken. Koskoca iGO Turkey bedavaydı yani düşünün artık.

Oyun haricinde de Gift Plan, Convert, Phone Drive, Song Exporter, 3D Audio Illusions (çok güzel, kulaklıkla hele apayrı bir uygulama.), Halftone, Color Manager, Pixlromatic düşmüştü bedavaya. Bunlar şu an kullandıklarım, telefonda yer kalmadığından sildiklerim de oldu.

Yani bunlar benim sevdiklerim tabi. Daha ne oyunlar düşüyordur bedavaya. Appshopper uygulamasını indirin, istediğiniz oyunları wish list'e ekleyin. Fiyatı düşüne size haber versin uygulama.

Biraz çok örnek verdim ana neler kaçırdığınızı göstermek için verdim onları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 8 Eylül 2011; 4:18:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Görevleri yaparak oynamayı denediniz mi ?
    Şahsen pek sıkıcı gelmiyor görevleri yapınca.

1 dolar zaten alın oynayın parasinin karşılığını veriyor

• günde 10-15 dakika oynuyorum çok sevk alıyorum ya oynarken helal olsun Half Brick 10 numara oyun yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

günde 10-15 dakika oynuyorum çok sevk alıyorum ya oynarken helal olsun Half Brick 10 numara oyun yapmış

Evet günde 10-15 dk ideal çok fazla oynayınca oyunda yapıcak birşey kalmıyor :)
  • Bilgilendirme için teşekkürler, en çok satın alınanlarda 2 numara olmuş bile hemen aldım, çok keyifli :).
  • Oyun gayet iyi olmuş :) Efsane olabilecek türden :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.