Şimdi Ara

[Bedava Oldu ! ] Jetpack Joyride :Fruit Ninja'nın Yapımcılarından Bağımlılık Yapan Bir Oyun [İnceleme]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
9.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 42
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 59
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • römercan (59 mesaj) KontG (22 mesaj) Machiavelli. (19 mesaj) Matharmoni (7 mesaj) maknc (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Ios Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> [Bedava Oldu ! ] Jetpack Joyride :Fruit Ninja'nın Yapımcılarından Bağımlılık Yapan Bir Oyun [İnceleme]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Geçtiğimiz günlerde Fruit Ninja'nın yapımcısı olan Halfbrick'in Jetpack Joyride isimli oyunu App Store'da boy gösterdi ve kısa sürede ilk sıralara yerleşti.Bende çoğu halfbrick hayranı gibi oyunu indirdim ve uzun bir süre bırakamadım.Öncelikle oyunun resmi tanıtım videosunu izleyelim.

Videoda gördüğümüz gibi Barry adlı bir kişi var ve bu kişiyle jetpack'imizi kullanarak karşımıza çıkan engelleri geçmeye çalışıyoruz.Ve bunları yaparken oyun bize yapmamız gereken görevler veriyor.Bu görevler çoğunlukla oyunun akışını bozmuyor ve kolayca yapılabiliyor.Şahsen 2 eylül akşamı indirdim ve toplamda 8 saatte görevlerin hepsini 2 kere bitirdim ve hala oynamaya devam ediyorum :)
    Oyunun genel bir değerlendirmesini yaparsak çeşitli görevler var ve görevler çabuk bitiyor ve oyunun marketindeki çeşitlilik az.Bunlar benim gördüğüm ve ileride güncellemelerle iyileştirilebilicek eksiler.Onun dışında oyun içinde önümüze renkli bir kutu geliyor ve onu yakaladığımızda özel güçlere sahip oluyoruz.Ayrıca önümüze çıkan altınları yakalayarak marketten farklı jetpack,farklı kafa ve gövde ayrıca iyileştirmeler alabiliyoruz.Ve her her oyunun sonunda o oyunda topladığımız spin tokens kadar jackpot hakkımız oluyor.Bu jackpot'dan para,can,bir dahaki oyun için 750 mtde başlama ve 2 kat para gibi şeyler kazanabiliyoruz.

Oyunda başka oyunlardan alıntılar da görmek mümkün.Mesela bahsettiğimiz kutulardan birinde Gravity Guy oyunundaki karaktere bürünebiliyoruz veya Monster Dash oyunundaki bazı özelliklere sahip olabiliyoruz.Son olarak görevleri bitirince Cash In yaparak görevlere tekrar başlayabiliyoruz ve bize önceki resimde gösterdiğim şekilde madalyalar veriyor.Oyun daha taze olduğundan higscore'da görünmek isteyenler için ideal :)
    Benden birkaç ScreenShot:

Dipnot:Oyundaki ilk hedefiniz Vehicle Upgradesleri almak olsun.Farklı jetpackler,kafa ,gövde ve altın araçlar sadece güzel bir görünüm sağlıyor.

Oyunun fiyatı 0.99$ ve universal bir app yani iPad'de ve iPhone'da oynanabiliyor.
    Oyunun Linki:http://itunes.apple.com/us/app/jetpack-joyride/id457446957?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 19 Aralık 2011; 15:59:24 >

|
    |

• Yarbay
    9063 Mesaj
    gravity guy muydu neydi ona benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

Daha fazla çeşitlilik var ama :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1111 Mesaj
    ana mesajdaki resimlerden oyun içi ilk kareyi görünce benim de aklıma direkt gravity guy geldi. ama tanıtım videosunu izleyince aynı mantalitede olmadığını gördüm. bu da gayet keyifli bir oyuna benziyor.
    telefonumun elektrikle beslenmesi tamamlandığında hemen indirip deneyeyim ben de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manivela -- 5 Eylül 2011; 20:03:42 >
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    teşekkürler.
    çok oyun var.hangisini oynayayım bilemedim.

|
    |
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: manivela

ana mesajdaki resimlerden oyun içi ilk kareyi görünce benim de aklıma direkt gravity guy geldi. ama tanıtım videosunu izleyince aynı mantalitede olmadığını gördüm. bu da gayet keyifli bir oyuna benziyor.
    telefonumun elektrikle beslenmesi tamamlandığında hemen indirip deneyeyim ben de..

Sıralamasını düzenledim.
    Yanlış anlamaya mahal vermeyelim :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Orijinalden alıntı: manivela

Sıralamasını düzenledim.
    Yanlış anlamaya mahal vermeyelim :)

iyi yapmışın
    |
    |
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

teşekkürler.
    çok oyun var.hangisini oynayayım bilemedim.

Hangisini tercih edersiniz bilmem ama bu oyun bana pek sıkıcı gelmedi yani her an oynanabilincek bir oyun. :)
    |
    |
  • Yarbay
    9275 Mesaj
    keyifli bir oyuna benziyor

|
    |
  • Yarbay
    4163 Mesaj
    Daha demin indirip oynadim gayet guzel bir oyun tesekkurler inceleme icin

|
    |
  • Yarbay
    2076 Mesaj
    böyle bir oyun vardi sanki
    |
    |
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

Daha demin indirip oynadim gayet guzel bir oyun tesekkurler inceleme icin

Rica ederim.

Bu arada oyun Apple tarafından haftanın oyunu seçilmiş.

|
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj
    Gercekten guzel oyunmus :)

|
    |
  • Binbaşı
    1136 Mesaj
    Çok beğendim kısa zamanda bagamlilik yarattı bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: CTU

Çok beğendim kısa zamanda bagamlilik yarattı bende

Aynen. Halfbrick yine yapmış yapıcağını :)
    |
    |
  • Yarbay
    2223 Mesaj
    fruit ninja zaten yeteri kadar bağımlılık yapmıştı. Bide bu bağımlılık yapmasın yapışıp kalıyorum sonra oyunun başına tuvalete bile gidemez olucam bu halfbrick yüzünden.
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

fruit ninja zaten yeteri kadar bağımlılık yapmıştı. Bide bu bağımlılık yapmasın yapışıp kalıyorum sonra oyunun başına tuvalete bile gidemez olucam bu halfbrick yüzünden.

aynen bende arkadaşa katılıyorum,oyun meraklısı olmayan ben başından kalkamaz oldum zor mani oluyorum kendime ki dönemde başlayacak.derslerden kalmasak iyi. :D

|
    |
  • Yarbay
    2464 Mesaj
    Güzel oyun

|
    |
  • Yarbay
    5207 Mesaj
    quote:

quote:

Gravity Guy'da hiç yoktu çeşitlilik. Ama çok da güzeldi, çeşitliliğegerk de duymuyordu pek. Çok karışmasın bari bunda.
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

Gravity Guy'da hiç yoktu çeşitlilik. Ama çok da güzeldi, çeşitliliğegerk de duymuyordu pek. Çok karışmasın bari bunda.

Bir aşağı bir yukarı sıkıyordu beni biryerden sonra insandan insana değişiyor tabii :)

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.