Şimdi Ara

Bebekler için 5 Adet Çıtçıtlı Body'de inanılmaz kampanya! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
31
Favori
18.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: applemaybe

5 Adet Uzun Kollu Çıtçıtlı Bodyler stoklarımıza eklendi. 29,90 TL Ücretsiz Kampanyası ile %100 Pamuk bodyleri rahatça kullanabilirsiniz.

Erkek İçin :https://cillim.com/ayi-ve-kus-desenli-citcitli-uzun-kol-5-li-body-set-mavi

Kız İçin :https://cillim.com/ayi-ve-kus-desenli-citcitli-uzun-kol-5-li-body-set-pembe

Arkadaşlar alanlar memnunsa ve kumaşı yumuşaksa Erkek için alıcam 1 paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bur4k_

quote:

5 Adet Uzun Kollu Çıtçıtlı Bodyler stoklarımıza eklendi. 29,90 TL Ücretsiz Kampanyası ile %100 Pamuk bodyleri rahatça kullanabilirsiniz.

Erkek İçin :https://cillim.com/ayi-ve-kus-desenli-citcitli-uzun-kol-5-li-body-set-mavi

Kız İçin :https://cillim.com/ayi-ve-kus-desenli-citcitli-uzun-kol-5-li-body-set-pembe

Arkadaşlar alanlar memnunsa ve kumaşı yumuşaksa Erkek için alıcam 1 paket

Çok güzel ben alacağım şahsen uzun kollularından da

Edit: Bedenlere baktım da en büyüğü 9 aylık ve genel olarak biraz küçükce bedenleri, daha büyük bedeni eklenirse almayı düşünüyorum ama kalitesi iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 18 Eylül 2017; 12:14:42 >

• bur4k_ B kullanıcısına yanıt
    Kumaşlarımız %100 pamuk alın kumaşa bakın eğer beğenmezseniz herhangi bir işlemden geçirmeden bize geri gönderebilirsiniz..
  • applemaybe A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır az sonra sipariş geçeceğim 6 aylık olan 6-9 ay arası dimi?

• Uzun kollu eklenmesi güzel olmuş, tam da uzun kollu body alalım diyorduk. Pantolonlar da iyiymiş, bazı arkadaşlar beden küçük vs demiş ama ne ölçüde farklı merak ettim?

Bir de pantolon ve body lerde (5'li) kargo ücreti var mıdır? Eğer yoksa akşama body ve pantolon set alacağım.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    5'li pantolon ve bodylerde kargo ücretsiz kampanyası devam ediyor. Bodylerin ve Pantolonların ölçüleri standarttır. Standart beden ölçüleri tablosuna bu linkten ulaşabilirsiniz.http://bebekgiyim.org/wp-content/uploads/2016/05/bebekyasbeden-1-310x270-1.png
  • 5 li alt 5 li

Uzun body aldım bakalım

• BAYRAM10 kuponu %10 indirim devam ediyor mu 100 tl civarı bişeyler Alacağımda

• Kalınlarınız küçük mü Yen'i doğacak oğluma 133 tl lik sepet oluşturdum dar klub derseniz bir büyük aylara bakacağım

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    Merhaba kalıplarımız standart. Bebeğinizin ölçülerine göre alışveriş yapabilrisiniz.

DONANIM15 kupon kodu ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Hediye çekimkıllanım limiti aşıldı diye uyarı veriyor daha alışveriş yapamadan

• 4671 nolu sipariş oluşturuldu

• quote:

Kumaşlarımız %100 pamuk alın kumaşa bakın eğer beğenmezseniz herhangi bir işlemden geçirmeden bize geri gönderebilirsiniz..

Pantolanlarin bel lastikleri çok sıkımı, nasil hocam

• hasmeram H kullanıcısına yanıt
    Pantolonların kalıpları standart olduğu için sıkı değiller isterseniz alıp bakın beğenmezseniz hiç bir işlem görmediği taktirde (yıkama ütü gibi) geri iade edebilirsiniz.
  • Hocam 5 li paketler için 2 yaşlar gelmedi mi hala ? Bayramdan sonra diyordunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Pantolonların kalıpları standart olduğu için sıkı değiller isterseniz alıp bakın beğenmezseniz hiç bir işlem görmediği taktirde (yıkama ütü gibi) geri iade edebilirsiniz.

Hocam kalıplarınız genel standartlarda değil hatta kendi içerisinde bile standart değil

8 aylık kızıma 9 aylık yazan bedeniniz 1 modelde hiç olmadı küçük geldi, 2 modelde sıkı sıkı oldu diğer ürünler normal

dipnot: Satış baltalamak değil asla niyetim ürünleri kullandıkça aklıma geliyor başlığı da aktif görünce girip yazayım dedim.. Daha önce de belirttiğim gibi kalitesi, kumaşı gayet güzel ama bedenler biraz problemli..

• cntzlm kullanıcısına yanıt
    Çıtçıtlı Bodylerde ay sonuna doğru yaş grubu gelecek burdan tekrar yazacağım.
  • ManuaL kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki siparişinizde kendinizi hatırlatın lütfen biz bu hatamızı telafi edelim :)
  • lord0909 kullanıcısına yanıt
    4671'de hediye çekini kullanmışsınız:) her kullanıcıya bir hak tanınıyor.
  • Şampuan eklediğimden mi kargo çıktı? Düzeltebilirseniz alacağım çıtçıtlı ve pantolon.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.