Şimdi Ara

Bebekler için 5 Adet Çıtçıtlı Body'de inanılmaz kampanya! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
31
Favori
18.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemre16

bursa magazanıza gelip alsak yıldırımda ,oluyormu yine indirim yaparsınız.
    kargo ile ugraşmasak hangi günler açıksınız.

İlginiz için teşekkür ederim. Malesef mağazamız bulunmuyor. Sadece internet mağazacılığı yapıyoruz. Adresteki yer bizim merkezimiz ve depomuz. Fiyatlarımız gerçekten çok uygun ancak BAYRAM10 kupon kodunu kullanarak %10 indirim de alabilirsiniz.
  • Uzun kollu olsaydı iyiydi.

Mevcuttakilerden bir alışveriş yaptım yine de

Bebekler için 5 Adet Çıtçıtlı Body'de inanılmaz kampanya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 28 Ağustos 2017; 17:22:6 >
  • 4033 Nolu siparişi geçtim. İndirim kuponundan haberim yoktu o yüzden kullanamadım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tetikte bekliyorum usta dh ye özel bir indirim olursa iyi olacak beni akşam alışverişe çıkarmaktan kurtaracaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: smat

ortalama fiyatlar genel olarak uygun olduğu için 100 TL üzerine ücretsiz kargo limiti yüksek kalıyor.Defalarca sepet düzüp,ihtiyaç harici bişey almamak için 100TL'ye tamamlayamadan başka yerlerde arayışa giriyoruz.Bu siteden alışveriş yapamamamdaki en büyük sıkıntı o.Sonbahar kış koleksiyonunu da görelim ona göre alırız birşeyler.

Ücretsiz kargo limitiyle alakalı önerilerinizi kesinlikle yönetime sunacağım. İlginiz için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

pahalı

Arkadaşım neye göre Pahalı örnek verinde bizde ucuza alalım ? Bursa Özellikle vişne caddesi ve arkadaşın bulunduğu bölge bu işin Ustaları ve bu bölgede birçok firma ve yurt dışına ihracat çalışıyor.
    Ben kalitesiz olduğunu düşünmüyorum.fiyatıda uygun en kolay hediye arıyoruz birçok bebeği olan tanıdığa bence hediye paketi eklerseniz dahada hora geçecek bence.

Sizleri destekliyorum.Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı nokta
  • Bu kampanyayı beden olarak genişletebilirseniz baya tutar hocam oğlum 2 yaşında şimdi hem yazlık hem kışlık almak lazım.toptan 5 erli kampanyanızı makul fiyatlarla beden genişletmeye davet ediyorum sizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

Bu kampanyayı beden olarak genişletebilirseniz baya tutar hocam oğlum 2 yaşında şimdi hem yazlık hem kışlık almak lazım.toptan 5 erli kampanyanızı makul fiyatlarla beden genişletmeye davet ediyorum sizi.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bayramdan sonra sonbahar/kış sezonu yeni ürünlerle beraber yaş aralıkları da artacak.
  • applemaybe A kullanıcısına yanıt
    hocam iyi çalısmalar;
    siparişi wordcard'tan 9 taksit aldım vade farkınız cok yüksek bilginiz olsun.
    335tl alışverişim var.
    mailim:inspirat.1050@hotmail.com

Fiyatlar piyasa fiyatı , reklamını da yaptım yani =)

bu arada başta da söylediğim gibi ,sıcak fırsat adminleriyle yazışıp satıcı hesabı açın fiyatlarınız uygun forumdan iyi iş çıkar size.

Teşekkürler Erdem Gümüş
    Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.
    Sipariş Numaranız 4068

• applemaybe A kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yapacaklara not;
    wordkarttan alısveris yapanlar taksiti secmezse yapıkredi int. bankacılıgından kredi kartını sectiginde harcama taksitlendir kısmında 3 taksit yaptırabilir. vakıfbank kullanıcıları müşt. hizmetlerini arasın

hocam iyi çalısmalar;
    siparişi wordcard'tan 9 taksit aldım vade farkınız cok yüksek bilginiz olsun.
    335tl alışverişim var.
    mailim:inspirat.1050@hotmail.com

Fiyatlar piyasa fiyatı , reklamını da yaptım yani =)

bu arada başta da söylediğim gibi ,sıcak fırsat adminleriyle yazışıp satıcı hesabı açın fiyatlarınız uygun forumdan iyi iş çıkar size.

• Bedenler biraz problemli küçük geldi 2 ürün ama bodyler gayet güzel kaliteli
  • ManuaL kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ürünleri hiç bir işlemden geçirmediyseniz geri gönderin hemen bir beden büyüğü ile değiştirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: applemaybe

Merhaba, ürünleri hiç bir işlemden geçirmediyseniz geri gönderin hemen bir beden büyüğü ile değiştirelim.

Kargosuyla uğraşmaya değmez git gel üründen pahalıya gelir, hediye ederim artık
  • 2 adet 3 ve 12 ay erkek pantolon siparis gectim

• siparişimizi verdik bakalım. fiyatlar piyasaya göre uygun mu değil mi henüz fikrim yok :) ocakta gelecek inşallah prenses :)
  • 3 yas kiz icin indirim yok mu ayni sekilde

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    Malesef bu ürünler şu an için sadece 12 aya kadar var. Uygun fiyatlı Çocuk giyim ürünlerine çocuk giyim kategorimizden ulaşabilirsiniz.https://cillim.com/cocuk-giyim--320
  • Dostum ben hem bady hem pantolon almak istiyorum ama tek bi beden almak istemiyorum mümkğnmüdür? 2 adet 3 aylık 2 adet 6 aylık 1 adet 9 aylık pantolonlarda aynısı

• mtasova kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

yardımcı olmak çok isterim ancak malesef o şekilde serileri biz bozamıyoruz. Bu ürünler tekli paket halinde de gelecek ve ürünler sergilenecek ancak fiyat bilgisi şu an elimde değil.
  • 5 Adet Uzun Kollu Çıtçıtlı Bodyler stoklarımıza eklendi. 29,90 TL Ücretsiz Kampanyası ile %100 Pamuk bodyleri rahatça kullanabilirsiniz.

Erkek İçin :https://cillim.com/ayi-ve-kus-desenli-citcitli-uzun-kol-5-li-body-set-mavi

Kız İçin :https://cillim.com/ayi-ve-kus-desenli-citcitli-uzun-kol-5-li-body-set-pembe
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.