Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
18.488
Cevap
851
Favori
1.326.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    287 Mesaj

Ekleme yapayim bende😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    wwwZiranbula kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3670 Mesaj
    Migros un minies bezini kullanan var mıdır? Huggies stok bitmek üzere, fiyatı iyi ama kullanan varmı merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2445 Mesaj
    Jet kasada düşmedi benim. Normal kasada indirim düştü. Kapışın arkadaşlar.

|
    |
  • Yarbay
    3777 Mesaj
    Migros indirimi premiumcare ve 4 numarayı kapsıyor mu? :)

• Yarbay
    2445 Mesaj

Kapsıyor hocam.

|
    |
    jonywayt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Arkadaslar yeni dogan bebegimiz icin doktorumuzun tavsiyesiyle Hipp 1 Combiotic'e yetersiz kalan anne sutune takviye olmasi amaci ile basladik. Bu mama nasildir, tecrubesi veya bilgisi olan var midir? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

premium care 2. %50 indirimli kampanyasında 42'li premium care 5 beden ikili alımda adet fiyatı : 0,72 krs geliyor.
    |
    |

Biz ilk oğlumuzda doktor tavsiyesi ile HIPP kullanmıştık şimdi ikinci oğlumuzda da 5 aylık HIPP combiotik kullanıyoruz.Alman menşeili organik bir mama.Eskiden şeker oranı çok düşüktü hatta pek çok bebek tadını beğenmeyip reddebiliyordu.Şimdi formülü değiştirip biraz şeker oranını arttırmışlar (eczacı söyledi).Diğerlerine göre pahalı olsa da gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi söyleyebilirim
    |
    |
    Dumanus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zeytin45

Biz ilk oğlumuzda doktor tavsiyesi ile HIPP kullanmıştık şimdi ikinci oğlumuzda da 5 aylık HIPP combiotik kullanıyoruz.Alman menşeili organik bir mama.Eskiden şeker oranı çok düşüktü hatta pek çok bebek tadını beğenmeyip reddebiliyordu.Şimdi formülü değiştirip biraz şeker oranını arttırmışlar (eczacı söyledi).Diğerlerine göre pahalı olsa da gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi söyleyebilirim
    HIPP de kolza yağı var. Organik yazmaları bir anlam ifade etmiyor. Aslında mamaya muhtaç kalıyoruz da veriyoruz ama içeriğinde zararlı maddeler var.

Orijinalden alıntı: ultiMance

HIPP de kolza yağı var. Organik yazmaları bir anlam ifade etmiyor. Aslında mamaya muhtaç kalıyoruz da veriyoruz ama içeriğinde zararlı maddeler var.

Alıntıları Göster
    Bu zararli maddeleri icermeyen yada daha guvenilir diyebileceginiz bir urun var mi?

Orijinalden alıntı: GcGokhan

En son bez alanlar hangi marka aldı? Kaça aldı? var mı fırsat arkadaşlar?
    Sleepy 4nr

Gittigidiyor 160lısı 80tl, 75e15 çeke 2tl verdim

80-13=67tl

Cepteteb ile ödeme yaptım

67tlnin %20 iadesi ile bana 54tl cebimden çıkmış oldu

Tanesi 34kuruşa denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lymph -- 6 Ağustos 2018; 20:24:32 >
    |
    |

gittidiyor 120/30 kupon kullanarak

99,89 olan prima premiumcare 3^ü 75.88 e aldım. tanesi 37 kuruşa geldi.
    |
    |
    GcGokhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

biz de hipp kullaniyoruz, en azindan kullanilan butun maddelerin organik olmasi nispeten bir rahatlik sagliyor. kolza yagi hakkinda uyarida bulunan arkadas da hakli, zira genetigi degistirilmis kolza yagindan elde edilen kanola oldukca tartismali bir urun. benim internet okumalarimdan edindigim intiba kolza yagi ve kanola yaginin iki ayri urun oldugu, organik kolza yagi uretmenin oldukca zahmetli ve pahali bir prosedur olmasina ragmen bu yagin omega3 acisindan emsallerinden cok daha ustun oldugu yonundeydi, nitekim ikinci cocukta da hipp kulanmaya devam ediyoruz.

|
    |
    Dumanus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

120/30 kupon var mı ki şimdi ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: umutbilisim

120/30 kupon var mı ki şimdi ?
    Şu an yok, 2 haftada bir veriyor. Bekliyorum o zamanı, toptan 1-2 aylık bez mama vs ihtiyacı alıyorum.

Siz 5-10 tane üyelik açın, boşta dursun. Kupon yüklediği zamanlar girin bakın, oltaya düşmüşse alışveriş yaparsınız

|
    |

Orijinalden alıntı: skmg

biz de hipp kullaniyoruz, en azindan kullanilan butun maddelerin organik olmasi nispeten bir rahatlik sagliyor. kolza yagi hakkinda uyarida bulunan arkadas da hakli, zira genetigi degistirilmis kolza yagindan elde edilen kanola oldukca tartismali bir urun. benim internet okumalarimdan edindigim intiba kolza yagi ve kanola yaginin iki ayri urun oldugu, organik kolza yagi uretmenin oldukca zahmetli ve pahali bir prosedur olmasina ragmen bu yagin omega3 acisindan emsallerinden cok daha ustun oldugu yonundeydi, nitekim ikinci cocukta da hipp kulanmaya devam ediyoruz.
    Ben size şöyle söyleyeyim siz anlayın ama yanlış anlamayın. Kolzayı inekler bile yemiyor ve bu bitkiden uzak duruyorlar.

|
    |

Orijinalden alıntı: Dumanus

Bu zararli maddeleri icermeyen yada daha guvenilir diyebileceginiz bir urun var mi?

Alıntıları Göster
    Bu konuda daha önce tartışması geçti. Tamamen masum mama yok gibi. Ben Similac diyorum ama bir arkadaş GDO içeren maddeler de olduğunu belirtti içeriğinde.

Güzel kazanç olmuş. GGyi takibe almak gerek..
    |
    |

Bu konu dediğiniz gibi çok konuşuldu tartışıldı şekeri de fruktozdu laktozdu derken çeşitli maddeler üzerinden.

Maalesef hiç masum ürün yok bu konuda. En masumu bile kirli. Nihayetinde hiçbiri full organik değil ne yazık ki hepsi laboratuvar ürünü. Gönül ister ki uzak duralım kullanmayalım ama yapacak başka bir alternatif de kalmıyor. Eski zamanlarda olsa süt anne vs bulunurmuş ama öyle bi şans da yok artık.

Bence bu ürünler kullanılıyorsa ki bizde kullandık doğumdan itibaren golden goat markalı ürünü bebek ek gıdaya biraz daha erken başlamalı ( doktor kontrolünde bilgi alınarak) mümkün olduğunca en kısa sürede bu ürünler bırakılmalı.

Şahsen biz ilk günden başlayıp 6 aya kadar anne sütü takviyeli kullandık ve 6 ay sonrasında kademeli olarak ürünü kestik. Püreler ezmeler haşlamalar ezmeler yedirmeye başladık. Şuan çok şükür sağlıkla 1 yaşa geliyoruz ve gece uykusu için mama kullanmak yerine evde kendimiz hazırlıyoruz pirinç unu ev yapımı labne muz şeftalili armutlu falan. İçerik hazır olan hipp lerle falan aynı sayılır tek farkı bizim ki ona göre 100 kat daha sağlıklı. Bebe bisküvileri falan da hanımın ellerinden çıkma.

Özetleyecek olursak ek gıda sonrasında bu ürünlerden vaz geçip evde hazırlanabilecek ürünlere yönelmek en sağlıklısı ...
    |
    |
    ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.