Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor.com da bugüne özel 150 ye 30 indirim var arkadaşlar kaçırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros sanal markette

Prima 2 Beden Bebek Bezi Premium Care Mini Jumbo Paket 104 Adet 40,53
    https://www.sanalmarket.com.tr/prima-2-beden-bebek-bezi-premium-care-mini-jumbo-paket-104-adet-3-6-kg-p-1daac72

100 liralık alışverişe BKM ile ödemede 20 tl iade.
    3 paket alıp 20 iade puan ile bezin adeti 33 kuruşa geliyor. bulduğum en uygun fiyat şimdilik.
  • wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    sanalmarketten bkm ile ödeme yapınca money gelmiyor ama sanalmağaza dahil değil kampanyaya
  • umutbilisim kullanıcısına yanıt
    Yok, migrosta da aynı fiyatlar. Mağazadan alışveriş yapılmalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

Beyler sleepy bezlerin kalitesi nasıl ? Prima premium çare aldım ama geçen aya göre 10₺ zam gelmiş bile buna bütçe dayanmaz, sleepy önerir misiniz ?
    Prima kullanmayacaksan kesinlikle sleepy öneririm.

Bütün bezleri denemiş biri olarak söylüyorum bunu.

Tabi çocuğun cildine uyumu da önemli. Bizde sorun olmadı. Hatta hanımın dediğine göre primadan daha rahat etti.

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    Hocam bide sunu merak ediyorum Yenidoğan’da 3 saatte bir emzirdikten sonra direk bezi değiştiriyorlarmış kirlenmemiş olsa da o yüzden primayi su an mi kullanmak daha mantıklı sonra mi bilemedim daha çok yeniyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

Hocam bide sunu merak ediyorum Yenidoğan’da 3 saatte bir emzirdikten sonra direk bezi değiştiriyorlarmış kirlenmemiş olsa da o yüzden primayi su an mi kullanmak daha mantıklı sonra mi bilemedim daha çok yeniyim :)
    1 paket sleepy al dene. Sorun yoksa cildinde devam et.

İlle prima kullanmaya gerek yok, herhangi bir dönemde :)

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bi bakayım, teşekkür ederim

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Primayla başladık. Sleepy ile devam ettik. Bilhassa 18. aydan sonra gece performansı düştü Sleepy’nin. Primaya döndük.

• An itibariyle migrosta Prima premium care 2 120 41.23 TL. 2.si %50 indirimli ve 100 TL üzerine BKM 20 lira veriyor. Bezin tanesi 25 kuruşa geliyor. Gördüğüm en dip fiyattır. 2 bendeni geçtiğimiz için ben yaralanamadim. Birilerinin işine yarar umarım.

• wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    Ekleme yapayim bende😊

• Migros un minies bezini kullanan var mıdır? Huggies stok bitmek üzere, fiyatı iyi ama kullanan varmı merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jet kasada düşmedi benim. Normal kasada indirim düştü. Kapışın arkadaşlar.

• Migros indirimi premiumcare ve 4 numarayı kapsıyor mu? :)

• jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Kapsıyor hocam.

• Arkadaslar yeni dogan bebegimiz icin doktorumuzun tavsiyesiyle Hipp 1 Combiotic'e yetersiz kalan anne sutune takviye olmasi amaci ile basladik. Bu mama nasildir, tecrubesi veya bilgisi olan var midir? Tesekkurler

• arkadaslar premium care fiyatları cok yukseldi, aktif bebek olana geçmeyi düşünüyoruz. İkisini kullanan biri karşılaştırma yapabilir mi ?

premium care 2. %50 indirimli kampanyasında 42'li premium care 5 beden ikili alımda adet fiyatı : 0,72 krs geliyor.
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Biz ilk oğlumuzda doktor tavsiyesi ile HIPP kullanmıştık şimdi ikinci oğlumuzda da 5 aylık HIPP combiotik kullanıyoruz.Alman menşeili organik bir mama.Eskiden şeker oranı çok düşüktü hatta pek çok bebek tadını beğenmeyip reddebiliyordu.Şimdi formülü değiştirip biraz şeker oranını arttırmışlar (eczacı söyledi).Diğerlerine göre pahalı olsa da gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi söyleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytin45

Biz ilk oğlumuzda doktor tavsiyesi ile HIPP kullanmıştık şimdi ikinci oğlumuzda da 5 aylık HIPP combiotik kullanıyoruz.Alman menşeili organik bir mama.Eskiden şeker oranı çok düşüktü hatta pek çok bebek tadını beğenmeyip reddebiliyordu.Şimdi formülü değiştirip biraz şeker oranını arttırmışlar (eczacı söyledi).Diğerlerine göre pahalı olsa da gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi söyleyebilirim
    HIPP de kolza yağı var. Organik yazmaları bir anlam ifade etmiyor. Aslında mamaya muhtaç kalıyoruz da veriyoruz ama içeriğinde zararlı maddeler var.

• En son bez alanlar hangi marka aldı? Kaça aldı? var mı fırsat arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.