Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yilmazibrahim

Elimde 2 adet Aptamil 2 1200 ml devam sütü var. Bebeğimiz artık içmeyi bıraktı. Uygun fiyata veriyorum. SKT Eylül 2018

fiyat nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: traindevie

SGK'dan alerjisini raporlandırıp hidrolize/yarı hidrolize (neocate, pregomin vs) mamayı alabilirsiniz. Ben yapmadım cebimden aldım ama yapanları duymuştum.

Mama değiştirince kakası normale döndü şuan, bilseydim rapor da alırdım, ama şimdi tekrar çocuğu rahatsız etmeye değmez. Ama merak ettim hangi mamayı veriyorlar ücretsiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba forumdaşlar.aymini mobilyayı duyan varmıdır nasıldır kalitelimidir şikayet vs varmıdır

• Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Sadece mama veriyorsanız o sorunlarla karşılabilirsiniz, yediklerini yaşına göre renklendirin, Bizim çocuk 9 aylık, 3 aydır hanım çeşitli çorbalar pudingler yoğurtlar veriyor, gün içinde bir kaç kez de mama veriyor, bu sorunlarla karşılaşmıyoruz. Mama olarak Golden Goat ve Bebelac kullanıyoruz.
  • 3 numara bez için komili veya sleepy düşünüyorum.

Bu zamana kadar prima kullandık. En son kullandığımız aktif bebek baya kötü geldi bize.

Sleepy ve komili için yorumunuz nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Yazmıştım ama :) pregomin'i verdiklerini biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: traindevie

Yazmıştım ama :) pregomin'i verdiklerini biliyorum.

Hı ben ona marka gözüyle bakmamıştım :) özellik sandım

• sleepy yenidoğan havlusunu yenilemiş ve lansmana özel 24 lüyü 50 tl yapmışlar ben 2 kutu aldım.

https://market.sleepy.com.tr/campaign/yeni-dogan-islak-pamuklu-havlu-5a09249b324017ad2c90ec95
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

sleepy yenidoğan havlusunu yenilemiş ve lansmana özel 24 lüyü 50 tl yapmışlar ben 2 kutu aldım.

https://market.sleepy.com.tr/campaign/yeni-dogan-islak-pamuklu-havlu-5a09249b324017ad2c90ec95

Eskiden Saf ve Doğal vardı, onu kaldırıp yerine bunu koymuşlar ebatlar aynı, fakat yaprak sayısı 50 den 40 a düşürülmüş, Eskiden 24 adette 1200 yaprak var iken şimdi 960 yaprak var, Ha bide bunun %100 pamuk olduğu söyleniyor. Ben denemek için yinede aldım fiyatı uygun sayılır.

• Prima aktif bebek kullanıpta başka beze geçip memnunan var mı? Huggiess hariç.

• 'primanın yeni üretimleri çok kötü' diyen kullanıcılar 'aktif bebek' serisinden mi yoksa 'primium care' serisinden mi bahsediyor ?
  • onurordek O kullanıcısına yanıt
    Aktif bebek serisi yeni sızdıran kanal teknolojisi çıktıktan sonra bırakmak zorunda kaldık şimdi kırmızı yeni huggıes kullanıyoruz on numara bez

şuan migroslarda indirim var dün5 numara 68li aylık kutıyu 41 tl den aldım ebebek dede yakın bir fiyattı ama kalmamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 19 Kasım 2017; 13:6:17 >
  • onurordek O kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim premium care ama kullananlar yorum yapsa daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

'primanın yeni üretimleri çok kötü' diyen kullanıcılar 'aktif bebek' serisinden mi yoksa 'primium care' serisinden mi bahsediyor ?

Premium ile ilgili şikayetleri de okudum ama bizim şikayetimiz de aktif bebekten idi. aşağı yukarı 1 sene önce çıkardıkları 3lü kanal olayından sonra kullanmadık. elimde aşağı yukarı 1000 tane bez vardı, let go'dan sattım. farklı bezleri denedik ama şimdi biz de yavruya huggies alıyoruz, sıkıntı yok.
  • Prima premium care 1 ve 2 numara var mi kampanya bildiginiz biraz stok yapmam gerekiyor

• arkadaşlar hugıes, molfix veya prima için kampanya mevcut mu? ucuz diye sleppy aldık bebeğimin altı pişik oldu bende daha kaliteli bir beze yonelme kararı aldım. surdan uyguna alabılırsın dıye bı tavsıyenız var mı?
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız bezleri bizde denedik hepsi sıkıntı çıkarttı

huggıes ilaç oldu bize,migroslarda da dün aynı fiyattaydı

http://www.hepsiburada.com/huggies-bebek-bezi-junior-5-beden-136-adet-p-HBV000004OXUU?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.6818.bebek-bezi-pla&gclid=EAIaIQobChMIjZG19PTM1wIVDzwbCh0wvw0dEAQYAyABEgLyF_D_BwE

• Stok için trendyoldan prime pre. care almak istiyorum daha önce 1 numaradan almıştım. 2 numara 240 adet ve 3 numara 204 adet alsam sizce miktar olarak fazlı mı olur ?
  • Hepsiburada da bez ve mamalar indirime girdi black friday için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 24 Kasım 2017; 11:19:50 >
  • Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 24'lü hepsiburada da 112,90
  • 
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.