Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    emniyet kantini işletiyorum.bize özel genelde fiyatlar aptamil firmasıyla aram iyi değil ama başka bir emniyet kantininden buldum şırnak tarafındaysanız yardımcı olurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: koc000

quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

uygun fiyatlı aptamil 1 ve 2 numara lazım gören duyan bilen varsa :)
    kendim su an araştırmalar sonucu 1 numara 1200 gr 67 ye buldum

Bende aynısını kullanıyorum. şu an yok ama Joker 'i takip edin, hopi kampanyası ile birlikte. topluca alım olunca 900 gr lık olanlar 38 TL ye mal ettim. yaklaşık 5 kg stokladım.

bedava almışınız.bende zamanında 1200 gram lık 1 numarayı 53 liradan stokladıydim ama çocuklar ikiz olunca bu kadar çok gidecegini tahmin edemedim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnsln -- 26 Ekim 2017; 23:19:23 >
  • quote:

emniyet kantini işletiyorum.bize özel genelde fiyatlar aptamil firmasıyla aram iyi değil ama başka bir emniyet kantininden buldum şırnak tarafındaysanız yardımcı olurum :)

Hm anladım tekirdağdayım hocam Türkiye nin diğer ucu malesef :) sağolun yine de teklifiniz için

Aptamil baya zamlandı heryerde anlamadım bir anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takipteyim
  • Bende Aptamil 1 için takipteyim :) 2 3 kutu 1.2kg lıkdan alabilirsem. iyi olacak, oğlan iyi süpürüyor :)
  • Bebek bezleri ve mamalarda muhtemel zamlar olucaktir.bayiden duydugum kadariyla molfix fiyat gecisi yapmaya hazirlaniyor.ben sleepy yigdim eve .

• quote:

Bebek bezleri ve mamalarda muhtemel zamlar olucaktir.bayiden duydugum kadariyla molfix fiyat gecisi yapmaya hazirlaniyor.ben sleepy yigdim eve .

Dün molfix deneme paketi aldım. Ne yazık ki çişi doğru düzgün emmiyor. SAbah çocuk feryat figan ağladı. En son bezden herhalde deyip, altını açtık çok nemliydi. Tekrar prima bağladık sustu. Ne varsa prima'da var valla

aptamil 1 çok zamlanmış. Ben yanımdaki eczaneden 65tl alıyorum numara 1 1200gr'mı. Gittim şimdi 5 paket daha aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cella -- 27 Ekim 2017; 11:42:54 >
  • Cella kullanıcısına yanıt
    hiç denemedim prima sleepy uygun fiyatlı bulunca ondan başladık ikizlere şimdiye kadar hiç sızdırma yapmadı memnunuz.primanın yeni serisinde baya şikayetler var ama kimisi memnun kimisi şikayetçi.
    aptamil alış fiyatınız bence çok iyi fiyat.
    benim çocuklar ikiz oldugu için araştırma yapmak zorunda kalıyorum.
  • quote:

hiç denemedim prima sleepy uygun fiyatlı bulunca ondan başladık ikizlere şimdiye kadar hiç sızdırma yapmadı memnunuz.primanın yeni serisinde baya şikayetler var ama kimisi memnun kimisi şikayetçi.
    aptamil alış fiyatınız bence çok iyi fiyat.
    benim çocuklar ikiz oldugu için araştırma yapmak zorunda kalıyorum.

Biz prima'dan çok memnunuz keşke biraz daha ucuz olsa. Evet aptamil iyi fiyata alıyoruz ancak eczanede bitmek üzere. Sanırım eczacı stok eritmek için yapıyor. Daha 1 ay öncesıne kadar e-bebekte 65tl'ydi bu mama ya. Bu ekonomi nereye gidiyor
  • Arkadaşlar 4 numara bezi en uygun nereden alabilirim? Kampanya varmı?

• Prima, çocuk her sictiginda belinden tasiriyor onermiyorum kesinlikle. Bıktık üstünü değiştirmekten bu sabah aradım, bezleri istiyorlar. İnceleyip yolladığımız kadar bize geri yollayacaklarmis.
    Canbebe alacam marketten artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2yumurta1sucuk -- 31 Ekim 2017; 9:31:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2yumurta1sucuk 2 kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntıyı biz de yaşadık şiddetle huggies Öneririm

• Carrefour dan

huggies 62 li 2beden olanını 20,95tl den

50 li 3 beden olanını 20,99 dan alıyoruz çok memnunuz

• bizden primadaki sızma şikayetinden sleepy, molfix ve son olarak da huggieste karar kıldık uzun süre altında kalıyor

• Bezin de nadiren ise yaramadığı zamanlar olabiliyor.

Çocuğun bir defada aşırı kaka yapması gibi.

Bezin de belli bir kapasitesi var çiş olsa emecek ama katı oldugunda çocuk oturunca agirlindan dolayi bacak arasından veya sırttan atıyor.

Biz de okadar bez değiştirmemize rağmen çözüm bulamadık anladimki yarım kilo s.çinca yapacak bişey yok:) elbiselerini degistiriyoruz.

Tabi bu çok sık oluyorsa bezde de sıkıntı olabilir.Ben denedimmi hatırlamıyorum ama bir de huggies denemek lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 31 Ekim 2017; 23:50:19 >
  • Yeni prima premium care den memnun kalmadık fileli yapısı berbat, pişik yapıyor, eskisi daha iyi idi, molfix aldık çocuk çiş yapınca koku yapıyor, Sleepy denedik sızdırma yapıyor, şuan kullandıklarımız arasından en iyi çıkan Huggies ile Prima aktif bebek. 4 Numara Huggies veya aktif bebek kampanyası olursa haber edelim lütfen
  • ARI MAMA TAVSİYE EDEN VAR MI
    ÇOCUK 6 AYLIK
  • Bebek ikiz olunca :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

ARI MAMA TAVSİYE EDEN VAR MI
    ÇOCUK 6 AYLIK

arı mama tr deki en eski ve ilk mamalardan biridir.genel olarak kullancılardan bir şikayet duymadım memnun olan çok.bizdeki şatıs fiyatı 250gr 4,20 tl
  • Sevgili babalar bizim ufaklık doğduğundan beri golden goat tükettiği için mama değiştirememekteyiz. Başka mamayı içmiyor. Denemek için Aptamil Conformil 1 Fos Gas ilaveli almıştım maalesef içmedi. Paketi açalı 3 gün oldu. İşime yaramayacak isteyen olursa kargo karşılığı gönderebirim işinize yarasın yada Ankara'da elden teslim edebilirim Cevizlidere den.

• 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.