Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sok market prima 1 numara bez 44 adet 14 tl bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar epey zamandır bezlerde ne kampanya ne de indirim var. Prima 4 numarayı 40 kuruştan aşağı almak hayal oldu gibi. Kupon çek zaten fix geçmiyor bez ve mamada işimiz zor arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

ARI MAMA TAVSİYE EDEN VAR MI
    ÇOCUK 6 AYLIK

arı mama tr deki en eski ve ilk mamalardan biridir.genel olarak kullancılardan bir şikayet duymadım memnun olan çok.bizdeki şatıs fiyatı 250gr 4,20 tl

Çocuğumuz ufakken, doktorumuza sorduğumuzda, mamalar eskiden piyasada bu şekilde yaygın değilken çok daha popüler olan, hatta annelerin "ben yavrumu arı mama ile besledim" diyerek övündüğü, ancak içerik ve besleyicilik olarak diğer mamalardan çok çok uzak olduğunu söylediği bir ürün. Bilginiz olsun.
  •  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamsungAbi -- 4 Kasım 2017; 8:48:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsungAbi

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Aptamil 1 numara yok 1200gr X 3 şeklinde olandan. kaldırılmadan önce 213 tl idi ve kargo ücreti vardı.

Aptamil 2 ve 3 numara aynıydı. Şu anda 2 ve 3 numarada 5 -10 tl arasında indirim ve kargo ücretsiz.

Kaçırmak istemeyen için duyrulur.

• trendyol elite hesabım var. prima bezlerde ikinciye %25 indirim yapıyor. ben ordan alıyorum. piyasadan uyguna geliyor.

https://www.trendyol.com/prima?st=prima&qt=prima

elite hesabı olmayan pm atsın yardımcı olayım.
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    hangi mamayı tavsiye ediyorsun
  • Prima Aktif Bebek 5 numara kampanyası var mı? Gittigidiyor ve Trendyol'da 4 numara için kampanyalar gördüm ama 5 numara fiyatları bayağı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Sevgili babalar bizim ufaklık doğduğundan beri golden goat tükettiği için mama değiştirememekteyiz. Başka mamayı içmiyor. Denemek için Aptamil Conformil 1 Fos Gas ilaveli almıştım maalesef içmedi. Paketi açalı 3 gün oldu. İşime yaramayacak isteyen olursa kargo karşılığı gönderebirim işinize yarasın yada Ankara'da elden teslim edebilirim Cevizlidere den.

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Arkadaşlar güncel açık kalma günü 7-8 gün oldu.

• Huggies oğlum için bezini kullanan var mı ? Eski seri gibi duruyor. Bunun içim fiyatı uygun. Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

hangi mamayı tavsiye ediyorsun

Hocam tavsiye edecek kadar bilgiye sahip değilim ama yavru doğmadan önce yorumlardan okuduğum kadarıyla Similac mamanın numunesini almıştım, sonra çocuk doğduğu zaman doktorumuz, Similac da iyidir ama Hipp daha iyi demişti, biz de Hipp kullandık, ama sükür çok ihtiyaç olmadı. Ama ne olursa olsun, mümkünse önce anne sütü.
  • Bugün migrosta prima 6 süper fırsat paketi 54,90 veya 56,90 yerine 42,90 TL yazıyordu. İçinde kaç tane var, fiyat nasıl bilmiyorum..
  • Hipp mama uzun süre yaklaşık 2 seneye yakın farmasanal.com dan aldım, bir problem yaşamadım, piyasadan epey ucuz. Şu sıra bebelac normal kullanıyoruz 2-3 aydır.
    Bebek 2 yaşına geldi, bir haftadır kaka yap(a)mama sorunu yaşıyoruz. Büyük kızımda da olmuştu, dr falan gitmiştik, fitil vs kullanmak zorunda kalmıştık, bu da sancılı ir süreç, bebekler bir dönem kakayı içinde saklama duygusu içine giriyor ya da bir kez ağrılı yapınca korkup yapmıyor, habire erteliyor ve korkunç sıkıntılı bir dönem başlıyor. Bunun mamayla ilgisi olduğunu sanmıyorum önceki deneyimden dolayı.
  • kozmikdalga K kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim kızımız da 2 yaşında ve şuana kadar hipp kullanıyorduk. Son 1 aydır sma kullanmaya başladık ve hippi bıraktıktan sonra 2 hafta kabız oldu. Çok sıkıntı çekti yavrucak.

Hippi bırakanlar da mı kabızlık oluyor acaba. Belki bağırsak düzenleyici bir madde vardır içinde.

• atommühendisi A kullanıcısına yanıt
    Evet eski seri, çünkü yeni serilerde cinsiyet ayrımı yok.
  • mhmtkyrk kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sanmıyorum, büyük kızda aptamil kullanıyorduk, bu yaşlarda aynı şeyi yaşadık, hatta biraderin kızı da o yaşlarda aynı oldu. Bu bir dönem oluyor anladığım kadarıyla, ama çok zor tabii, şu sıralar "hadi kaka yap, mamalar içeri, kakalar dışarı" demekten dilimizde tüy bitiyor ama sıpa bildiğini okuyor :)
  • Molfix bezi indirimde olan site var mı acaba

• mhmtkyrk kullanıcısına yanıt
    benim çocukta 2 yaşına girmek üzere ve bebelac gold kullanıyoruz, bir ara similaca geçiş yaptım, hem doktor similac tavsiye etti hem de internette bayagı ucuza denk gelmişti diye aldım birkaç kutu ve sonrasında çocukta kabızlık oluştu.

yukarıda arkadaşın anlattığı gibi fitil falan bayağı sancılı bir süreç yaşadık. sebebini ilk başta anlayamadık ama sonra acaba mamadan mı diyerek eski mamaya dönünce kabızlık geçti.

sizin ve diğer arkadaşın da başına aynı şey gelmiş, tesadüf olamaz bu diye düşünüyorum. demek ki mama değiştirince çocuklarda kabızlık olabiliyor.

• Doğduğundan beri aptamil kullanıyorduk, 4 aydan sonra dokunmaya başladı, yeşil kaka fln oldu, sindiremiyormuş inek sütü olduğu içinmiş, keçi sütü olan goldan goat a geçtik iyi geldi. Ama golden goat da pahalı. Ucuza alabilen var mı?

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    SGK'dan alerjisini raporlandırıp hidrolize/yarı hidrolize (neocate, pregomin vs) mamayı alabilirsiniz. Ben yapmadım cebimden aldım ama yapanları duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traindevie -- 13 Kasım 2017; 11:52:27 >
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.