Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biliyorum belki yeri değil ama konu 2. el ilanlarında kaybolmasın diye bu konuya yazacağım.
    Kızımın gelişimi oğluma göre daha hızlı ilerlediğinden elimde şuan paketini hiç açmadığım Pampers Premium Care 3 numara 120 x 3 şeklinde 3 karton ve 1 adette gene ambalajı hiç açılmamış 68 adetlik Premium Care 3 numara var.
    Zamanında ebebeğin kampanyalı aldığım fiyatına satıyorum.Bu sebeple pazarlık veya ücretsiz kargoya kapalıyım.Amacım zarar etmemek olup zaten kar gütme amacım olsa kalkıp burda bu fiyatlara bez satmam.

Toplamda 428 Adet Premium Care 3 numara bez'i 230 TL'e satıyorum.Buralara eskisi kadar çok uğrayamadığımdan almak isteyen arkadaşlar bana 0555 456 48 95 numaradan ulaşabilirler.İstanbul / Ataşehir'de ikame ediyorum.
  • Ver bi garibana desem kızarsın şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocularis O kullanıcısına yanıt
    kampanyaya rağmen iyi para vermişsin hocam. birim maliyet 53 kuruş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocularis

Arkadaşlar merhaba.
    Biliyorum belki yeri değil ama konu 2. el ilanlarında kaybolmasın diye bu konuya yazacağım.
    Kızımın gelişimi oğluma göre daha hızlı ilerlediğinden elimde şuan paketini hiç açmadığım Pampers Premium Care 3 numara 120 x 3 şeklinde 3 karton ve 1 adette gene ambalajı hiç açılmamış 68 adetlik Premium Care 3 numara var.
    Zamanında ebebeğin kampanyalı aldığım fiyatına satıyorum.Bu sebeple pazarlık veya ücretsiz kargoya kapalıyım.Amacım zarar etmemek olup zaten kar gütme amacım olsa kalkıp burda bu fiyatlara bez satmam.

Toplamda 428 Adet Premium Care 3 numara bez'i 230 TL'e satıyorum.Buralara eskisi kadar çok uğrayamadığımdan almak isteyen arkadaşlar bana 0555 456 48 95 numaradan ulaşabilirler.İstanbul / Ataşehir'de ikame ediyorum.

Arkadaşın da dediği gibi 53 kuruşa mal etmişsin oysa daha geçende migrosdan 22 kuruşa geldi stokladığım bezler.
    Şu an zarar etmek istemiyorum dediğin fiyatın altında piyasada aynı marka model bezler mevcut maalesef

• Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    Fiyat gayet güzel yanlız pamukla falan pek uğraşmayın. Bebeğin ağzını falan silerken dikkat edin dandik ıslak mendil falan kullanmayın da poposunu silerken pamukla falan uğraşmayın. Uni baby zaten pamuk ve sudan oluşuyor kendinizi heba etmeyin. Nacizane tavsiyemdir.
    Pişik olma korkunuz varsa; Mama, ek gıda falan almıyorsa bebek, altınıda sürekli temiz tutarsanız zaten kolay kolay pişik olmaz. (Tecrübeyle sabittir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

Fiyat gayet güzel yanlız pamukla falan pek uğraşmayın. Bebeğin ağzını falan silerken dikkat edin dandik ıslak mendil falan kullanmayın da poposunu silerken pamukla falan uğraşmayın. Uni baby zaten pamuk ve sudan oluşuyor kendinizi heba etmeyin. Nacizane tavsiyemdir.
    Pişik olma korkunuz varsa; Mama, ek gıda falan almıyorsa bebek, altınıda sürekli temiz tutarsanız zaten kolay kolay pişik olmaz. (Tecrübeyle sabittir)

Teşekürler hocam. 3 ay sonra inşallah alalım bebeğimizi kucağımıza bakalım o ne isteyecek :)
  • A101deki prima fiyatı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: servantesy

Bende araştırdım, memurlar alamıyormuş hocam.

http://www.devlette.com/emzirme-odenegi-sut-parasi-nedir-kimlere-verilir/

"Emzirme ödeneği her doğum için bir kereye mahsus olmak suretiyle verilmektedir. Doğum yaptığınız sırada resmi nikahlı olmanız şartıyla gerekli incelemeler yapılıp süt parası almaya hak kazanırsanız 6 ay boyunca yukarıda vermiş olduğumuz ücretler kadar emzirme ödeneği alırsınız.". Bu paragraftan ne anliyorsunuz? 1 kere mi 6 ay boyunca her ay mi odeniyor ucret?

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Süt Ödeneği bir kere alınıyor orada yanlış yazılmış.
  • hepsiburada da premium care 108 lik paket bana özel 44,90 150 tl üzeri ücretsiz kargo, tane 41 kuruşa geliyor.bunun numaralarından kaç tane alayım.1 numaradan 50 tane almıştım , çocuk 6 günlük yarısı bitti :) 3000 gram
    yani 1 numaradan kaç, 2 numaradan kaç paket alayım.toplam 4 paket alıcam 150 yi geçmesi için
  • Çağrı semt markette 4 numara aptamil mama 300 gram 11,95 tl.

• Prima aktif bebekte 5 numara aylık pakette kampanya var mı arkadaşlar en ucuz 65 kuruş/adet buldum daha ucuz var mı?

• hayrul52 kullanıcısına yanıt
    az bile kullanmışsınız. numara sırasıyla 100-200-300-500 gibi gider. bu ve diğer konunun başında da bazı rakamlar paylaşılmış. fikir verebilir.

• Prmima premium care Joker internet mağazasında %30 indirime girmiş ayrıca anneler kulubü üyeliği 100 lira ve üzeri geçerli 20tl lik çek veriyor
    https://www.joker.com.tr/kampanyalar/?campaignId=1182
    https://www.joker.com.tr/anneler-kulubu/
  • e bebekbde 100 tl ye 15 tl bonus kampanyasi var arkadaslar konusu buyrun

https://forum.donanimhaber.com/m_115380792/tm.htm
    Sürpriz 75 TL bonus! Bu haftasonu ebebek, İnci, Mango, Özdilek Süpermarketleri veya U.S. Polo Assn.’de 100 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL toplamda 75 TL bonus.

Kampanya 19-20 Mart 2016 tarihleri arasında Bonus Üyesi Ebebek, İnci, Mango, Özdilek Süpermarketleri ve U.S. Polo Assn.’de Garanti Bankası POS’undan Bonus kartlarla yapılacak 100 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
    Kampanya kapsamında aynı gün aynı mağazada / web sitesinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır.
    Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.
    BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
    Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus; ParaCard’lar dahildir.
    Kazanılan bonus 24 Mart 2016 tarihinde kartlara yüklenecektir. 3 Nisan’a kadar kullanılmayan bonus,4 Nisan 2016’da geri alınacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 19 Mart 2016; 10:55:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar

Premium care 3 numara birim fiyat ne olmali?

Ayrica suanda bu numara ve marka icin herhangi bir yerde kampanya varmi?

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Stoklar azaldi malum arayisa girdik :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    27 tanesi 10tl olarak en iyi fiyat carrefour da bulunuyor.
    3 numara kaç edet kullandınız ortalama? ben de stok yapayım ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

hala aynı fiyata satılıyor mu hocam carefurda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

hala aynı fiyata satılıyor mu hocam carefurda?

Evet

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.