Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nabu Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
18.270
Cevap
853
Favori
1.300.900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    8919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1984

tane hesabı yapın tanesi 45-50 kuruş normal fiyat, ne kadar aşağı o kadar iyi

sizin durumda 55 kuruşa geliyor tanesi yanlış hesaplamadıysam

Bez numarasına göre hesap değişiyor.

Bez numarası arttıkça bez başına maliyet artıyor.

126'lı 5 numara bez 70'e uygun bence ama daha ucuza da bulmak mümkün olabiliyor bazı kampanyalarda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    Bu trendyol denen firmadan unibaby ıslak mendil alacaklar dikkat etsin lütfen.

Ben bunlardan 36 yenidoğan ıslak mendil aldım 200 ml şampuan hediyesi de vardı. Bir sene önce falan.

Aynı görsel vardı bugün ki.

1- şampuan hediyesi gelmedi.
    2- gelen paket 3'lü paketlerdendi ve eski üründü.
    3- son kullanma tarihlerine 6 ay kalmıştı.
    İade ettim.
    Bu uyarıları dikkate alın. Sipariş verenler son kullanma tarih ve eski paket mi yeni paket mi bilgi verirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bakalım ne gelecek hocam...

|
    |
    bireysel.emeklilik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaslar linkteki prima premium care yenidogan 1 (108 adet) ve yenidogan 2 (104 adet) + alt degistirme örtüsü + yenidogan hassas ciltler 3 adet islak havlu kargo bedava 100 TL sizce fiyat nasil alinirmi?

http://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-yenidogan-bebek-bezi-paketi-2-bebek-bezi-alt-degistirme-ortusu-3-islak-havlu-p-ZYPYON2955554

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efecen84 -- 14 Mart 2016; 12:04:03 >

Kargoya ne zaman verilecek?

|
    |
    recruit1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: efecen84

Merhaba arkadaslar linkteki prima premium care yenidogan 1 (108 adet) ve yenidogan 2 (104 adet) + alt degistirme örtüsü + yenidogan hassas ciltler 3 adet islak havlu kargo bedava 100 TL sizce fiyat nasil alinirmi?

http://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-yenidogan-bebek-bezi-paketi-2-bebek-bezi-alt-degistirme-ortusu-3-islak-havlu-p-ZYPYON2955554

3'lü ıslak havlu ortalama 12TL bunu toplam fiyattan düşünce bez başına maliyeti 41,5 kuruşa geliyor. Migrasta haftasonu Prima bebek bezlerinde kampanya vardı. 136 adet 2 numara bez 38 TL adet başına 28 kuruşa denk geliyor bu kampanyaya göre pahalı bence

• Çavuş
    86 Mesaj

Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. Doğuma daha çok var. Marketlerin haftasonu kampanyalarını takip etmek daha mantıklı ozaman.
    |
    |
    doganreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ebebek 7 Martta vermiş olduğum bez ve ıslak mendil siparişini kafasına göre bugün iptal etmiş ve karta iade etmiş. Arayan müşteri temsilcisi sistemsel yenileme dolayısıyla siparişiniz gönderilemediğinden iptal edildi diyor. Sistem yenilemelerinin durumla ne alakası varsa. Hatırlarsanız bezlerde %30, ıslak mendillerde %40 indirim yapmışlardı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1413 Mesaj

henüz tedarik sürecinde gözüküyor.

|
    |
    bireysel.emeklilik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AMOR55

bir arkadaşa şubatta hepsi buradadan mail gelmişti şubatta prima alırsan diğer 6 ayda 5 tl indirim diye
    yazıyı aradım bulamadım ekran görüntüsü lazım yazıyı yazan arkadaş görürse benimle paylaşabilirmi

Ben paylaşmıştım o bilgiyi, sayfa 545 te görebilirsin. Kampanya ile ilgili bana gelen mailin resmini de koymuştum ama şu an göremiyorum. Olmadı yarın yine eklerim.

Bu arada hb bana verdi 6 adet çek. İlkini bu ay kullandım.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: elexir81

quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

bende kampanya çıkmıyor hocam. sadece kargo bedavalar çıkıyor. kişiye veya belli bir ürüne özel olabilir mi acaba?

Benim mailime gelmiş ama herkes için geçerli gibi sanki bana özel olduğunu sanmıyorum. Mailin ekran görüntüsünü resimlerden görebilirsin.

Üstteki yorumumda paylaşmıştım arkadaşım ekran görüntüsünü.

|
    |
    Bahsedilenler: AMOR55

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    Arkadaşlar 5 no prima aktif bebek için şu anda iyi bir kombinasyon var mı? markafonide 5 no megabox plus paketi listede yok, sanırım stok tükenmiş. cepteteb iadesiyle alacaktım. hiper ekonomik paket var. 100 lira üzeri kargo ücretsiz oluyor, iade ve avantajix ile adet başı 47 kuruş civarına denk geliyor kabaca hesapta hata yapmadıysam.. megabox plus olsaydı 43-44 kuruş vs. olacaktı. başka site, başka kombinasyon var mı?
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar 5 no prima aktif bebek için şu anda iyi bir kombinasyon var mı? markafonide 5 no megabox plus paketi listede yok, sanırım stok tükenmiş. cepteteb iadesiyle alacaktım. hiper ekonomik paket var. 100 lira üzeri kargo ücretsiz oluyor, iade ve avantajix ile adet başı 47 kuruş civarına denk geliyor kabaca hesapta hata yapmadıysam.. megabox plus olsaydı 43-44 kuruş vs. olacaktı. başka site, başka kombinasyon var mı?

aynı stok sıkıntısı n11 de de mevcut hediye çeki ve axess yurtdısı kampanyası ile paketi 55 tl civarına geliyor ancak oradada 5 numara stoğu yok malesef.
    nereye gitti bu 5 numaralar.

Orijinalden alıntı: kumrulordu

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

aynı stok sıkıntısı n11 de de mevcut hediye çeki ve axess yurtdısı kampanyası ile paketi 55 tl civarına geliyor ancak oradada 5 numara stoğu yok malesef.
    nereye gitti bu 5 numaralar.

valla işin kötüsü elimizdeki bezler de tükenmek üzere ne yapsam bilemedim :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    502 Mesaj
    ebebekte bezlerde %20 indirim çeki veriyormuş çekler ertesi gün kullanılabiliyormuş

http://www.e-bebek.com/prima-bebek-bezi-premium-care-4-beden-maxi-aylik-paket-104-adet_PRI-PRM104

tüm bezlerde geçerliymiş

http://www.e-bebek.com/kampanyali_urunler/Tum_Bebek_Bezlerinde_20_Hediye_Ceki/9081?from=urundetaykampanyalink

bu arada mağazalardanda yapılıyormuş işlem. mh aradım teyit ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 15 Mart 2016; 11:44:24 >
    |
    |

• Binbaşı
    1281 Mesaj
    Merhaba ,

Eşim ev hanımı olup 2.cocuğumuzu doğurdu

Bu 2.ci cocuğa yardım ve süt parası , doğum parası nasıl oluyor

Bilen beni aydınlatırsa sevinirim

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba ,

Eşin ev hanımı olduğu için doğum parası alamazsın.
    Süt parasını alo 170i arayarak halledebiliyorsun. 1 ay sonra ziraat bankasına yatıyor paran
    Çocuk yardımı için ise bildiğim kadarıyla aile ve sosyal çocuk müdürlüklerine başvuru yapman gerekiyor. Alo 144 ten şansını dene bence.

|
    |

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba ,

Süt parası 2016 yılı için 122 lira 1 ay sonrasında Ziraat bankasından alıyorsunuz. Çocuk yardımı ikinci çocuk için 400 lira, üçüncü çocuk için ise 600 lira ama sadece bir kere.
    Geçen gün Posta gazetesinde 14000 liraya yakın para alınabiliyor gibi bir şey yazıyordu ama tam detay göremedim. Çalışan bayanların maaşlarını da şirket ödemiyor ve sgk ödüyor sanırım bundan bahsediyorlar. Devletin vermiş olduğu çocuk yardımı parasını tek sefer vermesi bence çok saçma. Çoğu ülkede doğal olarak belli dönemlerde tekrar tekrar veriliyor. Çocuğun masrafı sadece ilk ay olmuyor. Ama yinede hiç olmamasındansa iyidir deyip kendimizi avutalım.

• Yarbay
    3155 Mesaj
    HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA FIRSATI

Arkadaşlar gazlı bebeğimizde memnuniyetle kullandığımız bir mama. Öne çıkan özellikleri, Alman malı olması, tamamen organik içeriğe sahip olması, şeker ilavesiz olması, glutensiz ve prebiyotik içerikli olması. Gazlı bebeğimiz olduğu için daha önce kullandığımız Bebelac AC mama glikoz şurubu içerdiğinden hep şüphe ile yaklaşıyorduk. Hipp ile içimiz rahat ve şiddetle tavsiye ederim.

Gelelim FIRSATA;

Gittigidiyor üzerinden 12 ADET HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA 349 TL + Paypal ile Ödemelerde 20 TL İNDİRİM = 329 TL'ye geliyor. Marketlerde tanesi en ucuz 35 TL iken burada tanesi 27,4 TL'ye geliyor. Son kullanma tarihleri 12.04.2017. Bu konuda da sıkıntı yok. 12 adet bize yaklaşık 1 ay gidiyor.

Ürün linki: http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/hipp-1-organik-combiotic-350gr-12-adet-2017-skt-198019222

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 15 Mart 2016; 15:01:00 >

• Teğmen
    113 Mesaj
    http://www.farmasanal.com/hipp-1-organik-combiotic-bebek-sutu-350-gr_1843.html bu sitede de 27,99 ve alışveriş yapınca hesaba puan veriyor, çoklu alıma da gerek yok. 4 tane alsanız ücretsiz kargo ve puanla aynı fiyata geliyor. 1.5 senedir buradan alırım mamaları, çok güvenilir. 16:00'ya kadar verdiğiniz sipariş ertesi gün kapınızda oluyor. ;)
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.