Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
18.247
Cevap
852
Favori
1.298.783
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    157 Mesaj

28 lira prima 3 numara 174 adet için ise çok iyiymiş hocam böyle bir şey yakalarsan bizide haberdar et
    |
    |
    mussi47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1280 Mesaj

Al hocam al normalinden de al çok uzun zaman kullanacaksın.

Bu arada çeki nereden buluyorsun bende sepet hazırlım başladı mı kod dağıtımı
    |
    |
    Wurunkatte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum suan cek dagitmi bitti. Sicak firsatlarda konusu vardi. Millet 3 er 5 er tane aldi. Belki uygun fiyatli satan vardir cek satis takas bolumunde.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Karqasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    216 Mesaj
    merhaba,

bebek bezlerinde hiper mega vs paketler var

136 adet yazıyor 46 adet bedava,

bu pakette toplam bez adedi 136 mı yoksa 136+46=182 mi?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

unibaby yenidoğan 36lı + 200ml şampuan trendyol çekle 107 liraya geldi. 7 lirayı şampuana çık. 36 lı paket 100 tl desek. 100/36 = 2,77 liraya gelmiş oldu fiyatı. Fiyat nasıl arkadaşlar uyguna mı geldi? Bebek yolda. 3 ay sonra dünyaya gelecek inşallah. ilk alışverişlerine başladım.

1 adet 36'lı paket daha almamı tavsiye eder misiniz? evde pamukla temizliğini yapacağız. Dışarda ve zor durumlarda ıslak mendili kullanacağız.

hocam kargo parası çıkmadı mı alışverişiniz de?
    ben de aynı sepetten yapıyorum ama kargo da ekliyor
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutali

quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

unibaby yenidoğan 36lı + 200ml şampuan trendyol çekle 107 liraya geldi. 7 lirayı şampuana çık. 36 lı paket 100 tl desek. 100/36 = 2,77 liraya gelmiş oldu fiyatı. Fiyat nasıl arkadaşlar uyguna mı geldi? Bebek yolda. 3 ay sonra dünyaya gelecek inşallah. ilk alışverişlerine başladım.

1 adet 36'lı paket daha almamı tavsiye eder misiniz? evde pamukla temizliğini yapacağız. Dışarda ve zor durumlarda ıslak mendili kullanacağız.

hocam kargo parası çıkmadı mı alışverişiniz de?
    ben de aynı sepetten yapıyorum ama kargo da ekliyor

çıkıyor hocam. aldığım ürün zaten 149,99 du. mecburen 3-4 liralık bi ürün daha ekledim. 7 lira kargo parası geldi 50 lirada çek kullandım. 149,99+7tl (kargo)- 50t(indirim)=107 tl.

alışveriş yaptığım için bugün yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemeyeceksiniz yazdı. ama çek kullandığınız zaman kargoyu gene ödetiyorlar. sadece 1 tane indirim kullanabilirsiniz diyorlar. ya kargo indirimini ya da çek indirimini kullanacaksınız diyorlar.

• Teğmen
    178 Mesaj
    Prima 6 numara en uygun nerden alabilirim? Nereye baksam uygun fiyat göremedin şok marketlerde daha uygun sanirim nette daha uygun fiyatli alabilecegim tavsiyeniz varsa yardim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ANKARA kardesliktir."Bize gidelim"dir."Bizde yiyelim"dir."Bizde kalalim"dir."La bende para var olm sen gel"dir.Beraber dayak yiyip, kahkalarla seneler boyu hatirlamaktir.Sevgidir ANKARA. Izmirli, Istanbullu gibi denizini, boğazını değil, sebepsiz yere seversin ANKARA'yi. Tıpkı anneni sever gibi karşılık beklemeden... Annelerin oğullarını gönderirken "Dikkatli ol oğlum" değilde, "Kimseye bulaşma oğlum" dediği yerdir ANKARA. "Yanında kız arkadaşı var bosver"dir ANKARA... Icindeki anadolu hamurunu kaybetmeyen tek büyük şehirdir. Işte bu yüzdendir ki; sizin orda dost dediklerinize biz ANKARA' da " GARDAS " deriz. !!..
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srdrgkdmr

Prima 6 numara en uygun nerden alabilirim? Nereye baksam uygun fiyat göremedin şok marketlerde daha uygun sanirim nette daha uygun fiyatli alabilecegim tavsiyeniz varsa yardim lütfen

hocam eğer şokta uygun bulduysanız bonus flaş 12-13-14 mart kampanyası vardı bugün forumda konusunu görmüştüm. %25 puan olması lazım onu bir araştırın ekstra uyguna getirip alın ihtiyaçları
    |
    |
    Bonus kartlilar içinmi hocam? Eger öyle ise malesef bonus kartim yok:(

ANKARA kardesliktir."Bize gidelim"dir."Bizde yiyelim"dir."Bizde kalalim"dir."La bende para var olm sen gel"dir.Beraber dayak yiyip, kahkalarla seneler boyu hatirlamaktir.Sevgidir ANKARA. Izmirli, Istanbullu gibi denizini, boğazını değil, sebepsiz yere seversin ANKARA'yi. Tıpkı anneni sever gibi karşılık beklemeden... Annelerin oğullarını gönderirken "Dikkatli ol oğlum" değilde, "Kimseye bulaşma oğlum" dediği yerdir ANKARA. "Yanında kız arkadaşı var bosver"dir ANKARA... Icindeki anadolu hamurunu kaybetmeyen tek büyük şehirdir. Işte bu yüzdendir ki; sizin orda dost dediklerinize biz ANKARA' da " GARDAS " deriz. !!..
  • Çavuş
    49 Mesaj
    değerli arkadaşlar toker mağazalarında ikinci mamaya %40 indirim var. ayın 13'üne kadar sürecekmiş. bezlerde de ikinciye %30 indirim vardı.
    unibaby'nin ıslak mendilinin 12'lisi 45 lira veya 49 liraydı. bu fiyatları toker'in ankara cepa mağazasında gördüm.
    |
    |

Orijinalden alıntı: srdrgkdmr

Bonus kartlilar içinmi hocam? Eger öyle ise malesef bonus kartim yok:(

garanti kredi kartı ve maaş kartları katılabiliyor kampanyaya. sıcakfırsatçı dediğin her olasılığa hazır olacak :) %25 iyi oran 100 tl lik alışverişin 25 tl si iade
    |
    |

hocam ürün görseli farklı da; bu eczacıbaşının unibaby'si değil mi? logosu vs farklı çünkü. merak ettim önceki görseli mi kullanmışlar yoksa farklı bir ürün mü?
    |
    |

Orijinalden alıntı: recruit1

hocam ürün görseli farklı da; bu eczacıbaşının unibaby'si değil mi? logosu vs farklı çünkü. merak ettim önceki görseli mi kullanmışlar yoksa farklı bir ürün mü?

Hocam benide şüphelendirdin şimdi :) uni baby tüketici danışma hattını bile arattırdın. Ama numara kullanılamıyor nedense. Bilen arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim. En kötü ihtimalle kargo iade ederim. Trendyol bu konuda sıkıntı çıkarmıyor. Ya da iptal edip normal logolu olanlardan 24+12 şeklinde alırım.

Not: http://vektorelcizim.net/uniye-eczacibasi-imzasi
    burda logo değiştirdiğinden bahsetmiş 2013 yılında. eczacıbaşı satın almadan önceki logosuymuş. eski ürünleri göndermezler diye tahmin ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wurunkatte -- 10 Mart 2016; 23:20:36 >

• Binbaşı
    1413 Mesaj

ne bileyim hocam sağı solu belli mi olur bunların. fırsat diye farklı bir numara çevirirler falan. madem eski logosu böyleymiş bende geçiyorum siparişi.
    |
    |
    yazıyı aradım bulamadım ekran görüntüsü lazım yazıyı yazan arkadaş görürse benimle paylaşabilirmi

Epeyce okudum yazılanları ve adet fiyatları 50 kuruş altında diyor herkes ama anlamadım ben,
    Prima Premium Care 5 beden kullanıyoruz, ya 88 adet tekli kutu ya 2x46=92 adet veya 120 adet olarak satılıyor (30 veya farklı rakamlar daha pahalı olduğu için yazmadım)
    e-bebek 88lik 70 lira, 126lık olan 120 lira
    n11 daha pahalı hatta
    hepsiburada 88 80 lira vs vs
    bu fiyatlar çek ve kampanya ile mi oluyor? Çünkü en son -bebek kampanyasından aldım 54,90 tlye düşmüştü, 92 adet 55liradan 60 kuruş ediyor ki benim en ucuza aldığım rakam bu ve o bile denilenlere göre pahalı o halde. Ya bedene görefiyat değişiyor, ya da bilemedim ben.
    Beden büyüdükçe tane azalıyor, fiyat aynı olunca da birim fiyat yükseliyor. şu anda ortalama neredeyse 1 liraya yakın.

Neyse, o zaman bana bir yardım ederseniz en ucuz prima premium care 5 beden nerede bulabilirim? gerçekten makbule geçer,

Şimdiden teşekkürler.

• Yüzbaşı
    478 Mesaj

hocam ben unibaby yenidoğanların 7'li paketlerinden almıştım. şimdi bulsam bi 10 kutu daha alırım.

Ama sizin aldığınız üründeki görsel farklı. eski. sıkıntı olur diye ben almadım oradan.

Bence mümkünse teyit ettirin.
    |
    |

bedene göre maliyet değişir ve genellikle yükselir. adet farklılığından ötürü.

|
    |
    l0stc0ntr0l kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar prima 5 numara 126 lı 70 lira
    Fiyat uygun mudur?

|
    |
    Bahsedilenler: recruit1

tane hesabı yapın tanesi 45-50 kuruş normal fiyat, ne kadar aşağı o kadar iyi

sizin durumda 55 kuruşa geliyor tanesi yanlış hesaplamadıysam
    |
    |
    19sng19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.