Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5 no prima aktif bebek için şu anda iyi bir kombinasyon var mı? markafonide 5 no megabox plus paketi listede yok, sanırım stok tükenmiş. cepteteb iadesiyle alacaktım. hiper ekonomik paket var. 100 lira üzeri kargo ücretsiz oluyor, iade ve avantajix ile adet başı 47 kuruş civarına denk geliyor kabaca hesapta hata yapmadıysam.. megabox plus olsaydı 43-44 kuruş vs. olacaktı. başka site, başka kombinasyon var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar 5 no prima aktif bebek için şu anda iyi bir kombinasyon var mı? markafonide 5 no megabox plus paketi listede yok, sanırım stok tükenmiş. cepteteb iadesiyle alacaktım. hiper ekonomik paket var. 100 lira üzeri kargo ücretsiz oluyor, iade ve avantajix ile adet başı 47 kuruş civarına denk geliyor kabaca hesapta hata yapmadıysam.. megabox plus olsaydı 43-44 kuruş vs. olacaktı. başka site, başka kombinasyon var mı?

aynı stok sıkıntısı n11 de de mevcut hediye çeki ve axess yurtdısı kampanyası ile paketi 55 tl civarına geliyor ancak oradada 5 numara stoğu yok malesef.
    nereye gitti bu 5 numaralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

quote:

Arkadaşlar 5 no prima aktif bebek için şu anda iyi bir kombinasyon var mı? markafonide 5 no megabox plus paketi listede yok, sanırım stok tükenmiş. cepteteb iadesiyle alacaktım. hiper ekonomik paket var. 100 lira üzeri kargo ücretsiz oluyor, iade ve avantajix ile adet başı 47 kuruş civarına denk geliyor kabaca hesapta hata yapmadıysam.. megabox plus olsaydı 43-44 kuruş vs. olacaktı. başka site, başka kombinasyon var mı?

aynı stok sıkıntısı n11 de de mevcut hediye çeki ve axess yurtdısı kampanyası ile paketi 55 tl civarına geliyor ancak oradada 5 numara stoğu yok malesef.

valla işin kötüsü elimizdeki bezler de tükenmek üzere ne yapsam bilemedim :)

• ebebekte bezlerde %20 indirim çeki veriyormuş çekler ertesi gün kullanılabiliyormuş

http://www.e-bebek.com/prima-bebek-bezi-premium-care-4-beden-maxi-aylik-paket-104-adet_PRI-PRM104

tüm bezlerde geçerliymiş

http://www.e-bebek.com/kampanyali_urunler/Tum_Bebek_Bezlerinde_20_Hediye_Ceki/9081?from=urundetaykampanyalink

bu arada mağazalardanda yapılıyormuş işlem. mh aradım teyit ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 15 Mart 2016; 11:44:24 >

• Merhaba ,

Eşim ev hanımı olup 2.cocuğumuzu doğurdu

Bu 2.ci cocuğa yardım ve süt parası , doğum parası nasıl oluyor

Bilen beni aydınlatırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba ,

Eşin ev hanımı olduğu için doğum parası alamazsın.
    Süt parasını alo 170i arayarak halledebiliyorsun. 1 ay sonra ziraat bankasına yatıyor paran
    Çocuk yardımı için ise bildiğim kadarıyla aile ve sosyal çocuk müdürlüklerine başvuru yapman gerekiyor. Alo 144 ten şansını dene bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba ,

Süt parası 2016 yılı için 122 lira 1 ay sonrasında Ziraat bankasından alıyorsunuz. Çocuk yardımı ikinci çocuk için 400 lira, üçüncü çocuk için ise 600 lira ama sadece bir kere.
    Geçen gün Posta gazetesinde 14000 liraya yakın para alınabiliyor gibi bir şey yazıyordu ama tam detay göremedim. Çalışan bayanların maaşlarını da şirket ödemiyor ve sgk ödüyor sanırım bundan bahsediyorlar. Devletin vermiş olduğu çocuk yardımı parasını tek sefer vermesi bence çok saçma. Çoğu ülkede doğal olarak belli dönemlerde tekrar tekrar veriliyor. Çocuğun masrafı sadece ilk ay olmuyor. Ama yinede hiç olmamasındansa iyidir deyip kendimizi avutalım.

• HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA FIRSATI

Arkadaşlar gazlı bebeğimizde memnuniyetle kullandığımız bir mama. Öne çıkan özellikleri, Alman malı olması, tamamen organik içeriğe sahip olması, şeker ilavesiz olması, glutensiz ve prebiyotik içerikli olması. Gazlı bebeğimiz olduğu için daha önce kullandığımız Bebelac AC mama glikoz şurubu içerdiğinden hep şüphe ile yaklaşıyorduk. Hipp ile içimiz rahat ve şiddetle tavsiye ederim.

Gelelim FIRSATA;

Gittigidiyor üzerinden 12 ADET HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA 349 TL + Paypal ile Ödemelerde 20 TL İNDİRİM = 329 TL'ye geliyor. Marketlerde tanesi en ucuz 35 TL iken burada tanesi 27,4 TL'ye geliyor. Son kullanma tarihleri 12.04.2017. Bu konuda da sıkıntı yok. 12 adet bize yaklaşık 1 ay gidiyor.

Ürün linki:http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/hipp-1-organik-combiotic-350gr-12-adet-2017-skt-198019222

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 15 Mart 2016; 15:01:00 >

• http://www.farmasanal.com/hipp-1-organik-combiotic-bebek-sutu-350-gr_1843.html bu sitede de 27,99 ve alışveriş yapınca hesaba puan veriyor, çoklu alıma da gerek yok. 4 tane alsanız ücretsiz kargo ve puanla aynı fiyata geliyor. 1.5 senedir buradan alırım mamaları, çok güvenilir. 16:00'ya kadar verdiğiniz sipariş ertesi gün kapınızda oluyor. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

http://www.farmasanal.com/hipp-1-organik-combiotic-bebek-sutu-350-gr_1843.html bu sitede de 27,99 ve alışveriş yapınca hesaba puan veriyor, çoklu alıma da gerek yok. 4 tane alsanız ücretsiz kargo ve puanla aynı fiyata geliyor. 1.5 senedir buradan alırım mamaları, çok güvenilir. 16:00'ya kadar verdiğiniz sipariş ertesi gün kapınızda oluyor. ;)

Site önerisi için çok teşekkür ederim. Aklımda bulunsun, zira bu ay şans eseri bu kampanyayı yakaladım gelecek ay burayı denerim.

• Kendi sitesinden değilde, n11 deki dükkanından çok ürün aldım. fiyatları hep uygundur. erken saat olduktan sonra aynı gün kargo yapar. paketleme vs düzgündür. iyi bir satıcıdır. ben hep memnun kaldım yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

quote:

hocam markafonide 5 no mega box plus paket stoğa girdi, herhalde forumu okudular

• quote:

Orijinalden alıntı: servantesy

Bir arkadaş ayrı mesaj da açmıştı ama ben buraya da ekleyeyim arkadaşlar. Markafoni de Prima kampanyası. 75 TL üstü kargolar bedava.

https://www.markafoni.com/prima/all/kampanya/43084/

Biz de yakında erkek bebek bekliyoruz. Aşağıdaki ürün yenidoğan için fazla mı gelir? Genelde 1 numaradan fazla kullanılmıyor deniliyor.

https://www.markafoni.com/prima-prima-bebek-bezi-premium-care-1-beden-yenidogan-mega-paket-94-adet/urun/12865226/

Hayır gelmez aşşağı yukarı o kadar harcanıyor günde 5 6 bez rahat gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA FIRSATI

Arkadaşlar gazlı bebeğimizde memnuniyetle kullandığımız bir mama. Öne çıkan özellikleri, Alman malı olması, tamamen organik içeriğe sahip olması, şeker ilavesiz olması, glutensiz ve prebiyotik içerikli olması. Gazlı bebeğimiz olduğu için daha önce kullandığımız Bebelac AC mama glikoz şurubu içerdiğinden hep şüphe ile yaklaşıyorduk. Hipp ile içimiz rahat ve şiddetle tavsiye ederim.

Gelelim FIRSATA;

Gittigidiyor üzerinden 12 ADET HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA 349 TL + Paypal ile Ödemelerde 20 TL İNDİRİM = 329 TL'ye geliyor. Marketlerde tanesi en ucuz 35 TL iken burada tanesi 27,4 TL'ye geliyor. Son kullanma tarihleri 12.04.2017. Bu konuda da sıkıntı yok. 12 adet bize yaklaşık 1 ay gidiyor.

Ürün linki:http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/hipp-1-organik-combiotic-350gr-12-adet-2017-skt-198019222

Kaç aylık bebeğe içiriyorsunuz bunları ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Merhaba ,

Süt parası 2016 yılı için 122 lira 1 ay sonrasında Ziraat bankasından alıyorsunuz. Çocuk yardımı ikinci çocuk için 400 lira, üçüncü çocuk için ise 600 lira ama sadece bir kere.
    Geçen gün Posta gazetesinde 14000 liraya yakın para alınabiliyor gibi bir şey yazıyordu ama tam detay göremedim. Çalışan bayanların maaşlarını da şirket ödemiyor ve sgk ödüyor sanırım bundan bahsediyorlar. Devletin vermiş olduğu çocuk yardımı parasını tek sefer vermesi bence çok saçma. Çoğu ülkede doğal olarak belli dönemlerde tekrar tekrar veriliyor. Çocuğun masrafı sadece ilk ay olmuyor. Ama yinede hiç olmamasındansa iyidir deyip kendimizi avutalım.

Şimdi ben memurum doğum parası için kurumuma başvurdum ama bu süt parası nedir hiç bilmiyordum ? Eşim çalışmıyor bu arada.
    Alabiliyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 15 Mart 2016; 22:41:09 >

• efecen84 kullanıcısına yanıt
    Islak havlu çok iyi olmasa da kullanılır.

Yalnız doğanreis'in bahsettiği primalar premium care değildi.

yani bu fiyat gayet iyi. bir de çek bölümünden indirim çeki alırsanız gayet mantıklı olacaktır.

hayırlısı olsun.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    1 numara mamaların tamamı yenidoğan ile 6 ay arasındadır.

Arka yüzeyinde hafta hafta ne kadar verilebileceği yazmakta
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Bende araştırdım, memurlar alamıyormuş hocam.

http://www.devlette.com/emzirme-odenegi-sut-parasi-nedir-kimlere-verilir/
  • Benim eşimde Memur.

Süt parası denen şey aslında, SKG lı çalışan kişinin, doğum izninde olduğu sırada kesilen maaşının SGK tarafından ödenmesidir. Memur zaten doğum iznindeyken maaşı kesilmediği için böyle bir para ve ücret alımı yok. süt parası zaten direk kadın ile ilgili. kadın yada erkek memura da sadece bir kereye mahsus doğum yardımı var 100 küsür lira. onun içinde doğum raporu falan ile başvurmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 16 Mart 2016; 9:55:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

HIPP 1 ORGANIC COMBIOTIC MAMA FIRSATI

Gelelim FIRSATA;

1 numara kullandığına göre bebeğin 6 aylıktan küçük. Bir ayda 12 kutu mama gidiyor demişsin çok fazla değil mi? Taş çatlasa 6-7 gitmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.