Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ürün görseli farklı da; bu eczacıbaşının unibaby'si değil mi? logosu vs farklı çünkü. merak ettim önceki görseli mi kullanmışlar yoksa farklı bir ürün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

hocam ürün görseli farklı da; bu eczacıbaşının unibaby'si değil mi? logosu vs farklı çünkü. merak ettim önceki görseli mi kullanmışlar yoksa farklı bir ürün mü?

Hocam benide şüphelendirdin şimdi :) uni baby tüketici danışma hattını bile arattırdın. Ama numara kullanılamıyor nedense. Bilen arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim. En kötü ihtimalle kargo iade ederim. Trendyol bu konuda sıkıntı çıkarmıyor. Ya da iptal edip normal logolu olanlardan 24+12 şeklinde alırım.

Not:http://vektorelcizim.net/uniye-eczacibasi-imzasi
    burda logo değiştirdiğinden bahsetmiş 2013 yılında. eczacıbaşı satın almadan önceki logosuymuş. eski ürünleri göndermezler diye tahmin ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wurunkatte -- 10 Mart 2016; 23:20:36 >
  • Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    ne bileyim hocam sağı solu belli mi olur bunların. fırsat diye farklı bir numara çevirirler falan. madem eski logosu böyleymiş bende geçiyorum siparişi.
  • bir arkadaşa şubatta hepsi buradadan mail gelmişti şubatta prima alırsan diğer 6 ayda 5 tl indirim diye
    yazıyı aradım bulamadım ekran görüntüsü lazım yazıyı yazan arkadaş görürse benimle paylaşabilirmi
  • Selamlar,

Epeyce okudum yazılanları ve adet fiyatları 50 kuruş altında diyor herkes ama anlamadım ben,
    Prima Premium Care 5 beden kullanıyoruz, ya 88 adet tekli kutu ya 2x46=92 adet veya 120 adet olarak satılıyor (30 veya farklı rakamlar daha pahalı olduğu için yazmadım)
    e-bebek 88lik 70 lira, 126lık olan 120 lira
    n11 daha pahalı hatta
    hepsiburada 88 80 lira vs vs
    bu fiyatlar çek ve kampanya ile mi oluyor? Çünkü en son -bebek kampanyasından aldım 54,90 tlye düşmüştü, 92 adet 55liradan 60 kuruş ediyor ki benim en ucuza aldığım rakam bu ve o bile denilenlere göre pahalı o halde. Ya bedene görefiyat değişiyor, ya da bilemedim ben.
    Beden büyüdükçe tane azalıyor, fiyat aynı olunca da birim fiyat yükseliyor. şu anda ortalama neredeyse 1 liraya yakın.

Neyse, o zaman bana bir yardım ederseniz en ucuz prima premium care 5 beden nerede bulabilirim? gerçekten makbule geçer,

Şimdiden teşekkürler.
  • Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    hocam ben unibaby yenidoğanların 7'li paketlerinden almıştım. şimdi bulsam bi 10 kutu daha alırım.

Ama sizin aldığınız üründeki görsel farklı. eski. sıkıntı olur diye ben almadım oradan.

Bence mümkünse teyit ettirin.
  • l0stc0ntr0l L kullanıcısına yanıt
    bedene göre maliyet değişir ve genellikle yükselir. adet farklılığından ötürü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar prima 5 numara 126 lı 70 lira
    Fiyat uygun mudur?

• 19sng19 kullanıcısına yanıt
    tane hesabı yapın tanesi 45-50 kuruş normal fiyat, ne kadar aşağı o kadar iyi

sizin durumda 55 kuruşa geliyor tanesi yanlış hesaplamadıysam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

tane hesabı yapın tanesi 45-50 kuruş normal fiyat, ne kadar aşağı o kadar iyi

sizin durumda 55 kuruşa geliyor tanesi yanlış hesaplamadıysam

Bez numarasına göre hesap değişiyor.

Bez numarası arttıkça bez başına maliyet artıyor.

126'lı 5 numara bez 70'e uygun bence ama daha ucuza da bulmak mümkün olabiliyor bazı kampanyalarda.
  • Bu trendyol denen firmadan unibaby ıslak mendil alacaklar dikkat etsin lütfen.

Ben bunlardan 36 yenidoğan ıslak mendil aldım 200 ml şampuan hediyesi de vardı. Bir sene önce falan.

Aynı görsel vardı bugün ki.

1- şampuan hediyesi gelmedi.
    2- gelen paket 3'lü paketlerdendi ve eski üründü.
    3- son kullanma tarihlerine 6 ay kalmıştı.
    İade ettim.
    Bu uyarıları dikkate alın. Sipariş verenler son kullanma tarih ve eski paket mi yeni paket mi bilgi verirse sevinirim.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    bakalım ne gelecek hocam...

• Merhaba arkadaslar linkteki prima premium care yenidogan 1 (108 adet) ve yenidogan 2 (104 adet) + alt degistirme örtüsü + yenidogan hassas ciltler 3 adet islak havlu kargo bedava 100 TL sizce fiyat nasil alinirmi?

http://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-yenidogan-bebek-bezi-paketi-2-bebek-bezi-alt-degistirme-ortusu-3-islak-havlu-p-ZYPYON2955554

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efecen84 -- 14 Mart 2016; 12:04:03 >
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    Kargoya ne zaman verilecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: efecen84

Merhaba arkadaslar linkteki prima premium care yenidogan 1 (108 adet) ve yenidogan 2 (104 adet) + alt degistirme örtüsü + yenidogan hassas ciltler 3 adet islak havlu kargo bedava 100 TL sizce fiyat nasil alinirmi?

http://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-yenidogan-bebek-bezi-paketi-2-bebek-bezi-alt-degistirme-ortusu-3-islak-havlu-p-ZYPYON2955554

3'lü ıslak havlu ortalama 12TL bunu toplam fiyattan düşünce bez başına maliyeti 41,5 kuruşa geliyor. Migrasta haftasonu Prima bebek bezlerinde kampanya vardı. 136 adet 2 numara bez 38 TL adet başına 28 kuruşa denk geliyor bu kampanyaya göre pahalı bence
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. Doğuma daha çok var. Marketlerin haftasonu kampanyalarını takip etmek daha mantıklı ozaman.
  • Ebebek 7 Martta vermiş olduğum bez ve ıslak mendil siparişini kafasına göre bugün iptal etmiş ve karta iade etmiş. Arayan müşteri temsilcisi sistemsel yenileme dolayısıyla siparişiniz gönderilemediğinden iptal edildi diyor. Sistem yenilemelerinin durumla ne alakası varsa. Hatırlarsanız bezlerde %30, ıslak mendillerde %40 indirim yapmışlardı.
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    henüz tedarik sürecinde gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

bir arkadaşa şubatta hepsi buradadan mail gelmişti şubatta prima alırsan diğer 6 ayda 5 tl indirim diye
    yazıyı aradım bulamadım ekran görüntüsü lazım yazıyı yazan arkadaş görürse benimle paylaşabilirmi

Ben paylaşmıştım o bilgiyi, sayfa 545 te görebilirsin. Kampanya ile ilgili bana gelen mailin resmini de koymuştum ama şu an göremiyorum. Olmadı yarın yine eklerim.

Bu arada hb bana verdi 6 adet çek. İlkini bu ay kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: elexir81

quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

bende kampanya çıkmıyor hocam. sadece kargo bedavalar çıkıyor. kişiye veya belli bir ürüne özel olabilir mi acaba?

Benim mailime gelmiş ama herkes için geçerli gibi sanki bana özel olduğunu sanmıyorum. Mailin ekran görüntüsünü resimlerden görebilirsin.

Üstteki yorumumda paylaşmıştım arkadaşım ekran görüntüsünü.

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.