Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dinoooo

quote:

Orijinalden alıntı: gssn

carrefourda dev ekonomi prima aktif bebek 4 numara 100 lük 40 tl ye aldım. 3 numarada 120 lisi varrdı bilginize arkadaşlar

Ben bugün Maltepe Carrefour da baktım 54tl idi dediğiniz paketler. Sizinki neredeydi

marmara forumdaydı. 120 adet olanı 54 tl ydi. siz 100 adet olana bakın isterseniz
  • virtue051 V kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Happy Center'in market sitesinden hangi şubelerde olduğu görülebiliyor. Size yakın şubeleri sorgulayabilirsiniz SMA 3 için.
  • Arkadaslar happy.com.tr adresinde gecerli sehirfirsati sitesinde 100 tl ye 25 tl indirim sadece 2 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberboya

Arkadaslar happy.com.tr adresinde gecerli sehirfirsati sitesinde 100 tl ye 25 tl indirim sadece 2 tl

Arkadaslar happy.com.tr adresinde gecerli sehirfirsati sitesinde 100 tl ye 25 tl indirim sadece 2 tl

ayrıca 2 adet aylık prima 104,90 tl
    kuponu alıp alışveriş yaptığımızda koli adedi 40 tl ya geliyor taneside 33 krş a geliyor
    yanlız kuponu aldıktan 1 gün sonra kullanabiliyorsunuz ona dikkat edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byraynor -- 7 Ağustos 2014; 13:55:31 >
  • arkadaşlar banada 4+ numara lazım prima olmasada olur en son molfix aldık hiçbisorun olmadı en uygun nerden alabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 7 Ağustos 2014; 13:21:36 >
  • byraynor B kullanıcısına yanıt
    bitmiş 25 tl lik kuponlar malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikaback

Aptamil 2 1200 gr : 35 tl
    Aptamil 3 1200 gr : 35 tl
    Bebelac 1-2-3-5 900 gr: 20 tl
    Sma 1-2 900 gr: 35 tl

Aylık paket prima : 40 tl
    Huggies 20 tl

Diğer ürünler için fiyat sorabilirsiniz 100 tl ve üzeri alışveriş yapabilirsiniz. kargo ücreti yok< Parayı havale edersiniz. Ben alışverişi sizin adınıza yaparım ve adresinize gelir. Güven sorunu yoktur. Mersinde devlet okulunda öğretmenim. referanslarım mevcut eski üyeyim.

Güvenilir ve dürüst bir arkadaşımız.. 3 adet aptamil-1 aldım. Çok teşekkür ederim uygun fiyata geldi

• elimde ebebek sitesinde geçerli 30 tllik TEKNOKUMBARA kodlardan vardır tanesini 20 tlden satıyorum. 30 tl ve katları şeklinde alışveriş yapıyorsunuz. kod başına 20 tl ödüyorsunuz yani yaklaşık yüzde 33 indirim oluyor alışverişinizde. bu kodlarla mama bez her şey alabilirsiniz. güzel yanı da kodlar birleştirilebiliyor. almak isteyen pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikaback -- 7 Ağustos 2014; 23:33:56 >
  • AdminAS kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam ben teşekkür ederim. güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

arkadaşlar banada 4+ numara lazım prima olmasada olur en son molfix aldık hiçbisorun olmadı en uygun nerden alabilirim ?

annelütfende uygun

http://www.annelutfen.com/urun/molfix-2-li-dev-ekonomik-paket-bebek-bezi-no-4-9-20-kg-70-li-300-ml-bingo-deterjan-hediyeli

bundan 2 adet alınca 120 TL

SGL15 kodu var onu kullanınca

105 TL

avantajix %6

99 TL

yani paketi 24,75 TL ye ve 2 adet 300 ml bingo deterjan uygun bence.

• Hala annelutfen.com dan alisveris yapan var mi ya......
    Adrenalini sevenler icin acilmis bir site bence

• 24 lu huggies islak mendili en uygun nerden alabilirim.

• recepagam R kullanıcısına yanıt
    Gecen hafta mama aldim 3 gunde geldi. Geç bekliyodum ama sasirttilar beni :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar happy.com.tr adresinde gecerli sehirfirsati sitesinde 100 tl ye 25 tl indirim sadece 2 tl

• recepagam R kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Daha yeni 6 kutu aptamil siparişi verdim (4 numara 1.2 kg 37 kuruşa geldi) 9. günde kargolandı. İhtiyaçlarınızı belirleyip erken sipariş verirseniz gayet iyi fiyatları var hala sitenin bence.
  • Arkadaşlar yazıldı mi bilemiyorum ama CarrefourSA da prima premium car bebek bezleri 23.9 tl şu anda iyi bir rakam.
  • Prima 1 numara bezde 2-5 kg yazıyor, 2 numarada 3-6 kg....1 numaradan 2 numaraya ne zaman geçilecegine nasıl karar veriyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: akrok

Prima 1 numara bezde 2-5 kg yazıyor, 2 numarada 3-6 kg....1 numaradan 2 numaraya ne zaman geçilecegine nasıl karar veriyoruz?

Çok basit çocuğun bacaklarında lastik izleri çıkınca ufak geldiğini anlıyorsunuz.
    Benim kız 4 kiloya geldiğinde iki numaraya geçtik. 1 numaradan 4 paket bitirdi. Gerçi biraz tecrübesizlik biraz titizlikle her ufak ıslatmasında rahatsiz olmasın pişik olmasın diye bez değiştirdik. Elimizde 2 numara yoktu 3 numara bağlamak zorunda kalmıştık onda da sızıntı yaptı. Dün Carrefourun kampanyasından 2 numara aldım şu anda rahatız.

• ebebek.com adresinde bez dahil tüm ürünlerde geçerli alt limitsiz 30 tl tutarında çeki 20tl den veriyorum.çekleri birleştirip de kullanabilirsiniz.uygun fiyata denk getirebilirsiniz bezleri.
  • happy.com.tr de suanda groupfoniden alacaginiz 2 tl karsiligi 100/25 cekle uyguna geliyor bebek bezleri, en uygunu burasi suanda, premium 5 bedenin tanesi 56 kurus

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.