Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ddogu , ddogu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kidy move 3travel sistem kliksada 789 TL ve ben aldım.bir arkadaş neden bayby 2go almadındiye bana söylendi.siz tecrubeli arkadaşlar sizce doğrunseçim hangisi.ona göre iptal edip baby2go alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

Kidy move 3travel sistem kliksada 789 TL ve ben aldım.bir arkadaş neden bayby 2go almadındiye bana söylendi.siz tecrubeli arkadaşlar sizce doğrunseçim hangisi.ona göre iptal edip baby2go alacağım.

Hocam rahat ol 2 günde elinde kalmayacak birsey olsun. Kafandaki islere uygun bir araba olsun yeter. Millet çok konuşuyor deneyimle boy boy sıraya dizen bir aile olarak fark edeceğine hiç inanmıyorum. Yanlış olmasın bende chicco var.

• quote:

Kidy move 3travel sistem kliksada 789 TL ve ben aldım.bir arkadaş neden bayby 2go almadındiye bana söylendi.siz tecrubeli arkadaşlar sizce doğrunseçim hangisi.ona göre iptal edip baby2go alacağım.

Anladığım kadarı ile baby2go markası yabancı bir marka değil.ama kiddy clicknmove aynı bize satıldığı şekli ile Amerika İngiltere ve avrupada satılan bir marka. Ben kiddy i tercih ederdim hoş baby2go kaç para bilmiyorum

• quote:

Arkadasiniz size Baby2go gibi mensei bile belli olmayan urun yerine Kiddy gibi Alman mali ve ciddi carpisma ve guvenlik testlerinde en iyi puanlari alan bir markayi aldiniz diye mi soylendi? Kusura bakmasin arkadasiniz baskasininkini gormeyince kendisininkini matah birsey saniyor sanirim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Arkadasiniz size Baby2go gibi mensei bile belli olmayan urun yerine Kiddy gibi Alman mali ve ciddi carpisma ve guvenlik testlerinde en iyi puanlari alan bir markayi aldiniz diye mi soylendi? Kusura bakmasin arkadasiniz baskasininkini gormeyince kendisininkini matah birsey saniyor sanirim...

çok teşekkürler cvplarınız için.değerli yorumlarnız ile içimizi ferahlattınız
  • Oyun parkı almak istiyorum, Kraft Calibso iyi gibi duruyor fiyat performans olarak uygun bi şekilde alabileceğim farklı bir model de olabilir önerisi olan var mı ?
  • denizlion kullanıcısına yanıt
    Eline geçince özellikle aracın kalitesini göreceksin, bir miktar büyüktür ancak o tip bebek arabalarının küçüğü zaten Quinny zap.

İyi bir seçim yapmışsın. Güle güle kullan.
  • kendimce kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Aynı tip Cybex'in bir oto koltuk modelinde de var, çocukların o öndeki bardan rahatsız olduğu yorumlarını çok okudum. Ancak güvenlik açısından oldukça faydalı diye biliyorum. Fakat bebişi fazlasıyla sıkar.

Yalnız bir şey söyleyeyim. Teknolojinin sınırı olmuyor, sürekli daha yenisi daha modellisi diye bir şeyler üretiliyor. En doğrusu doğru zamanda almaktır, ki bu zaman da kampanya zamanıdır :D
  • XeNoMoRpH kullanıcısına yanıt
    İkea'ya baktınız mı, bir şeyler var.
  • Kiddy Nest Click n Move3 elime ulaştı kurulumunu yaptım gayet şık ve kaliteli beyler çocuk olmadığından çocuklu denemesini yapmadım tavsiye ederim
    http://www.kliksa.com/urun/kiddy-nest-click-n-move3-seyahat-sistemi-travel-sistem-racing-blackapple/902480109
  • satanpist S kullanıcısına yanıt
    Tam bir f/p ürünüdür. Özellikle ithal ürünlere daha bir güvenin olduğu halde iken biz oldukça ideal Alman malıdır. Ürünü alanlar genellikle hazırlık amacıyla aldıkları için deneme fırsatı sanırım pek kimse bulamadı çocuk ile. Az sabredin, inşallah 3 hafta kaldı. Fotolarını paylaşırım.

Güle güle kullanın.
  • Merhaba 8 aylık bir kızım var.onun için ilk arabam denilen ürünlerden ariyorum,bol düğmeli,ışıklı olması tercihimizdir.alıp kullanan tavsiyede bulunabilecek varsa memnun olurum.şimdiden teşekkürler

• Merhaba Arkadaslar,
    Kraft Calipso 70X120 park yatak genellikle nette çok pahalı fiyata satılıyor; fakat pendikteki bir bebek magazasında 380 tl ye bulabildik, ve küçük ikramda da bulunuyorlar ekstra ortopedik yatak / uyku seti vs alınca.
    Nette 200-300 bandında satılan çoğu ürünü de görebiliyorsunuz bu tarz magazalarda; ve arasında ki farka kesinlikle değer diyorsunuz. İyiki de nette fiyatına bakıp begendiğim bazı marka park yatakları almamısım diyorum şimdi.
  • diablosvelos D kullanıcısına yanıt
    Allah bağışlasın benim de kızım 8 aylık 1 ay öncesinde vtech marka almıştım memnun sayılırız. ancak kızım tutunup kalktıkca üründe kayıyor haliyle tekerlekli olduğundan bu sebepten arka tekerleri bantladım fren yapsın diye.

https://www.e-bebek.com/tr/turkce-konusan-benim-ilk-arabam-sari_VTC-61768

daha uygun fiyatlara bulmak mümkün internette

bol ısıklı müzikli bir ürün tavsiye ederim. ama öncesinde aktivite sehpası almayı tercih ederdim şuan aramadayım mesela :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 20 Ekim 2015; 11:50:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rageofdynax

Tam bir f/p ürünüdür. Özellikle ithal ürünlere daha bir güvenin olduğu halde iken biz oldukça ideal Alman malıdır. Ürünü alanlar genellikle hazırlık amacıyla aldıkları için deneme fırsatı sanırım pek kimse bulamadı çocuk ile. Az sabredin, inşallah 3 hafta kaldı. Fotolarını paylaşırım.

Güle güle kullanın.

Hocam baston tip dedikleri bu mu oluyor? Bizde akrabadan aldığımız chicco var ama astra H nin bagajı dolduruyor ve görece ağır geliyor.
  • neyazık ki buda baston tipi değil ve dediğiniz gibi aracın bagajını dolduruyor.

baston tipine örnek.
    http://www.e-bebek.com/casual-storm-baston-travel-sistem-bebek-arabasi_CAS-105520

edt.
    https://img-asset-ebebek.mncdn.com/www.ebebek/i/p/hd/20/lCAS-105520_3.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyta -- 20 Ekim 2015; 12:25:56 >

• 9-18 kilo oto koltuğu bakıyordum. concord reverso nasıldır acaba kullanan var mı? 0-18 yazıyor, bizimki 8 ayı bitirdi puset ufak gelmeye başladı.
    güvenlik açısından ters modeller daha mantıklı geliyor bana. ne dersiniz var mı kullanan bu modeli veya neyi önerebilirsiniz 9-18 arası.
  • Arkadaşlar size tavsiye ettiğim Chicco next 2 me beşik Poyraz Karayel de kullanılmış.
    Bebek ayaklanana kadar tahmini 9 aya kadar kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 20 Ekim 2015; 20:10:31 >
  • Arkadaşlar Nuna Pepp modeli bebek arabasının siyah rengi 399a düşmüş, bir ara başka bir rengi 299du kaçırmıştım şimdi alsammı bilemedim ne dersiniz? Tekrar 299 ları görebilirmiyim veya indirim çeki filan gibi şeyler varmı e bebekte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Turkcellilere 20 lira indirim var ebebek te hocam

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.