Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.881
Cevap
1.324
Favori
2.254.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3948
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 1324
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ermantpc (698 mesaj) tasshelhoff (326 mesaj) bireysel.emeklilik (283 mesaj) ahbap (277 mesaj) MegaWolt38 (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10909 mesaj) Mobil (10543 mesaj) Tablet (1308 mesaj) (16 mesaj) Mini (1063 mesaj) Uygulama (1469 mesaj)
  • @
64 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    138 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Omara

bizde de bu into the forest modeli var hocam. oyuncakları gayet yeterli, kick and play modelini arayıp bulamamıştık. amazon’dan almayı düşünmüştük. ama şu an bu modeli aldığımıza pişman değiliz.
    Hocam çok teşekkür ederim. Ben de bu modele karar verdim. Sepete ekledim, alacağım.
    |
    |
    Bahsedilenler: Omara

cahilliğimi bağışlayın ama bebek arabalarının yaş aralığı var mı? doğumdan itibaren kullanılabiliyor mu bu araba gözüme büyük gibi göründü ve konu hakkında hiç bilgim yok:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    jahnny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1081 Mesaj
    Bebek yatağı tavsiye edebilecek var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Atatürkçü Düşünce Topluluğu
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar , baston bebek araba tavsiyesi verecek olanlar var mıdır.. ? 400-500 TL civarı düşünüyorum en fazla..

|
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Bebek yatağı tavsiye edebilecek var mı acaba
    Beşik veya park yatak içine yataktan bahsediyorsanız, pukka home'dan bambu yatak almıştım. Almadan önce çok araştırdım bebek sağlığı için en uygunun o tip bir yatak olduğuna karar verdim.
    Arkadaşlar merhaba. Bebek daha küçük ama şimdiden mama sandalyesi alacağım fiyatlar uçmadan. İkea Antilop çok önerilmiş abim de kullanıyor onu alacağım. Bir sorum var. Mama sandalyesi için destek minderi dışında altına koymak için minder bulunur mu? Bir de portatif beşik önerebilecek var mı? Park yatak kullanıyoruz ama odada sabit. Gündüzleri yatağına koyunca uyanıyor, sürekli uyanıyor. Yatak odasında sabit durup bekleyemediğimiz için diğer odalarda, mutfakta vs ana kucağı içinde uyuyor ama o da çok rahat değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 7 Ağustos 2020; 22:20:40 >
    |
    |
    https://www.hepsiburada.com/gc-tooth-mousse-aktif-dis-koruma-sistemi-p-SGGUNEYSTRAW-C?magaza=Metropol

Yalnız bu ürün diş macunu değil

|
    |
    Arif Efendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arif Efendi

Merhaba Bir buçuk yaşındaki oğlum için diş macunu bakıyorum ancak gc markasının çok pahalı olduğunu gördüm bunun muadili var mıdır başka marka model tavsiye edebilir misiniz
    https://www.hepsiburada.com/gc-tooth-mousse-aktif-dis-koruma-sistemi-p-SGGUNEYSTRAW-C?magaza=Metropol
    Alırken mutlaka içeriğine bakarak alın, florür vs zararlı maddeler içermesin. Linkte birçok inceleme mevcut, bakabilirsiniz. İncelenen ürünlerin hepsi temiz değil ona da dikkat edin, açıklama kısımlarına iyi bakın derim.
    https://www.instagram.com/stories/highlights/18100372585043950/?hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 11 Ağustos 2020; 10:43:6 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    350 Mesaj
    selam arkadaşlar,

İstanbul da yaşıyoruz. Nem oranı %60 ların üzerinde. Yeni doğan bebeğimiz var. Klimayı pek açamıyoruz. Yüksek nem ile nasıl baş ediyorsunuz. Bu tür cihazları kullanan var mı ?

https://www.hepsiburada.com/trotec-ttk-25-e-10-lt-gun-ev-tipi-nem-alma-cihazi-p-EVTROTEC08409

Anlamaya çalışıyorum ama zorlandım açıkçası, bebek için yüksek nem veya düşük nem problem mi oluşturuyor, bir rahatsızlığı yoktur umarım.
    Klimayı çalıştırmanın bir zararı olmaz aslında, çok soğuk yapmadığınız ve bebeği de yarı çıplak giydirmediğiniz sürece.
    Fazla terlemeyecek şekilde biraz kalın giydirmeniz daha yararlı olur, özellikle ayakta çorap 2 kat olmalı.
    |
    |
    sparcoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tum bebekler icin nem orani 40-60 araliginda olmali. Arkadaşın bebegine ozel bir durum degil.

|
    |
    01Mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Sidefer Damla 30 ml. Bunu kullanan var mı arkadaşlar? kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşayan?https://urun.n11.com/vitamin-ve-mineraller/sidefer-damla-30-ml-skt-10-2021-P344639383
    almayı düşünüyorumda daha önce kullanan veya bilgi sahibi olan varsa memnun olurum

40-60 araliginda olmalı öyle mi ne besliyoruz acaba bebek değil başka bir şey mi?
    40ın altında olmaması gerekebilir anlarım kuru hava sıkıntı olur.
    Ancak 60ın üstü tüm sahil kesimleri buradaki bebeklere ne oluyor sıkıntı mı var?
    Söylemek istediğim de bu zaten nemin yüksek olması bebeğe bir zarar vermez, sağlık açısından.
    |
    |
    imXrated kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz 6 ay kadar kullandık. Günde 1 defa. Hasta olduğu zamanlarda kullanmayın dedi doktor. Sıkıntı olmadı bizde.

|
    |
    slmsmt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD FX 8320 4.3 ghz Gigabyte 990XA-UD3 Rev.1.1 bios f13 Kingston Genesis - 8GB Kit* (2x4GB) - DDR3 1866MHz CL9 MSI HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı team xtreem s3 120gb SSD WD caviar black 500 GB 7200 RPM 32MB SATA2 hdd corsair cx-750 w psu w7 ultimate 64bit Corsair Carbide 400R NOCTUA NH-U12S
  • Teğmen
    186 Mesaj

Konustu doktor... Nemli ortamda bakteri ureme hizi daha fazladir. Bisey olur veya olmaz. Tavsiye bu sekilde. Bilgi veriyoruz adam bize atarlaniyor.

|
    |
    01Mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    182 Mesaj

3 hafta kadar ikizleri kuvezde kalan baba olarak ufak bir yorumda bulunayım. Yoğun bakımda da şuan bizlerin bebek odalarında asılı olan nem ölçerlerden vardı ve ne zaman gitsem 50 civarı idi.Taburcu olduklarında hastane doktorunun ve eve gelen sigorta hemşiresinin tevsiyesi mümkün olduğunca nem 50 olsun oldu. Şansıma hiç uğraşmadım, odaları 50-52 idi sürekli. Ne gibi olumsuzluk yaratır bilgim yok ama iki uzmandan bu tavsiye geldiyse altı boş bilgi değildir, umarım uygun bir çözüm bulursunuz

|
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Forumda bolca önerilen bir model, migrosa gelmiş fiyat iyi bence, 2 tane bile kurulabilir fakat bu cihaz için sabit ip gerekli mi bilgisi olan var mı

Aslında 6 aylıkken ebebekten bebeyplusn 100 lıralık mama sandalyesını almıstık. Ama suan 12 aylık bebegım ve sandalyeye otururkn cıkarken zorlanıoz dar gelıo. Sizlern onerısı nedır?

|
    |

Bilgiyi ben istemedim ki sen akvaryumda balık yetiştiriyorsun herhâlde, sıcaklığa dikkat et 23-25 olacak aman dikkat...
    |
    |
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.