Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Muratssonmez Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArchAngeL07

İçeriğini biliyorum diyorsunız ama halen yanlış yönlendirmeye devam ediyorsunuz. unibaby de su ve potasyum sorbat var sadece. Ama dediğiniz ninibaby de fazladan sodyum benzoat da bulunuyor.

Alıntıları Göster
    Evet hocam haklısınız benim aklımda öyle kalmış eve gelince takrar baktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

Hocam yenidoğan olanını daha önce almıştım. Icerigini biliyorum hatta elimde uni baby yenidoğan sleepy yeni doğan ve ninibaby yenidoğan üçünden de mevcut hepsinin icerigide aynı. Safsu pamuk ve potasyum sorbat bulunuyor potasyum sorbat da gıdalarda koruyucu olarak kullanılıyor.

Alıntıları Göster
    sodyum benzoat tehlikeli bir maddedir yanlisim varsa duzeltin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfatihakgun

Bilinçsizce öneri yapmak yanlış arkadaşlar araştırmadan öneride bulunmayalım lütfen.

Alıntıları Göster
    sodyum benzoattehlikeli bir maddedir

• Tehlikeli madde zaten beni yanlış anladınız sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

Hocam yenidoğan olanını daha önce almıştım. Icerigini biliyorum hatta elimde uni baby yenidoğan sleepy yeni doğan ve ninibaby yenidoğan üçünden de mevcut hepsinin icerigide aynı. Safsu pamuk ve potasyum sorbat bulunuyor potasyum sorbat da gıdalarda koruyucu olarak kullanılıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam unibaby disinda hepsi katkili ıslak mendillerin bulsam bende alicam

• Hava nemlendirici almayı düşünenler, Sinbo SAH-6107 modeli piyasada 140 liradan aşağı bulamamıştım. Migroselektronik'te 99 lira.

https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/29061862-62537-sinbo-hava-nemlendirici-sah-6107-6109
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Unibaby'de katkılı hocam, sleepy mor paket ile içerik aynı.

http://gidarehberi.blogspot.com/2015/11/uni-baby-slak-mendillerdeki-potassium.html
    https://bilimselanne.com/bebek-icin-dogal-islak-mendil-tarifi/
  • Potasyum sorbat tehlikeli bi madde değil. Küf oluşumunu engellemesi için de şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: vassagotr

Unibaby'de katkılı hocam, sleepy mor paket ile içerik aynı.

http://gidarehberi.blogspot.com/2015/11/uni-baby-slak-mendillerdeki-potassium.html
    https://bilimselanne.com/bebek-icin-dogal-islak-mendil-tarifi/
    O zaman duzelteyim unibaby yenidogan katkisiz gerisinin alayinda kanjorejen madde var az evvel belirttin gibi acı ama gerçek

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfatihakgun

Tehlikeli madde zaten beni yanlış anladınız sanırım.
    Yok hocam benide arkdasim iş yerinden uyardi acikladi baktik evet s odyum benzoat varmış zararli oldunu farkedip uyariyorum işte

• quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

Hava nemlendirici almayı düşünenler, Sinbo SAH-6107 modeli piyasada 140 liradan aşağı bulamamıştım. Migroselektronik'te 99 lira.

https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/29061862-62537-sinbo-hava-nemlendirici-sah-6107-6109
    Benim kızım 1 ay sonra gelicek inşallah bu ürün her eve gerekiyor mu ? amacı ne yani onu soruyorum. Camı açıp havalandıramadığımız için bu ürünü mü kullanmalıyız?
  • mehmetfatihakgun kullanıcısına yanıt
    Olsa iyi olur, olmazsa da sıkıntı yok. Yartak odası kapısı kapalı duruyorsa alın, ev komple açıksa doğalgaza gerek yok bence

• Prima külot bez 3numara

Yer migros balıkesir erdek şube

etraftaki migroslara bir bakınız

26adet 10tl 3numara

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Unibaby yenidoğan ve sleepy yenidoğan içerik olarak birebir aynı üründür. İçeriğinde saf su haricinde potasyum sorbat bulunur, bu da gıda koruyucusu olarak geçer ve bakteri oluşumunu engellemesi için koymak zorunda oldukları bir koruyucu maddedir.

Yani kısacası doğal ve saf bir koruma istiyorsanız pamuk alıp ıslatıp o şekilde kullanmanızı öneririm. Tabi ki ortam ve koşullar gereği ıslak mendil kullanmamız gerekebiliyor, bu durumda da bu mendilleri kullanmanız en doğrusu olacaktır. Diğerlerinde parfüm vs. birçok katkı maddesi mevcuttur.
  • mehmetfatihakgun kullanıcısına yanıt
    www.hurriyetaile.com/bebek/bebek-sagligi/bebek-odalarinda-buhar-makinesi-kullanimi_6236.html

Hocam burayı okuyabilirsin.
  • Bebek arabası olarak ikinci el Chicco lite way alınabilir. Bütün parçaları sökülüp yıkanabiliyor.

• Araba işinde kafam çorba oldu. Çift yönlü olması olmazsa olmaz mıdır? Beğendiğim hemen bütün arabalar tek yönlü..
  • Yeni doğan için hangi marka biberonu önerirsiniz? Araştırmalarım sonucunda en çok Dr. Brown's ve Philips Avent markalarının kullanıldığını gördüm. Philips Avent'te Klasik+ ve Naturel olmak üzere 2 farklı çeşit var. Hangisini almamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Araba işinde kafam çorba oldu. Çift yönlü olması olmazsa olmaz mıdır? Beğendiğim hemen bütün arabalar tek yönlü..
    Biz iki yönlü baston olan tek ürünü pregonunkini aldık hocam 3ay önce 350 tl di tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.