Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Medisana standart dijital ateş ölçer kullanıyoruz. Koltuk altı. Tabi uygulamak zor oluyor bazen.
    En iyisi sırayla makat, koltuk altı, kulak ve alın.
    Temassızlarda tecrübelerle doğru tercih yapmak lazım.
    Bir de ateşe hemen müdahale etmemeli. Biraz çıksın. 39,5’dan sonra müdahale ediyoruz. Ateş sonuçta savunma mekanizması.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • careemm kullanıcısına yanıt
    emdikten sonra 15 dk yatırmadık

yatağı 30 derece kadar eğimli ( reflu yastıkları gibi )

kıyafetleri lastikli ise ve midesine baskı yapıyosa kusmaya sebep olabilir .

Alerjisi varsa kusmaya sebep olabilir ( bebeklerin inek sütü alerjisi veya laktoz intoleransı olabiliyor . Annesinin inek sütü ürünlerini yememesi gerekebilir alerjisi varsa bebeğin )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojaverok -- 16 Mayıs 2018; 22:33:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mojaverok kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim hocam. Sanırım reflü yastığı faydalı olacak gibi görünüyor.
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    selamlar,

paraya kıyarsanız exergen marka ateş ölçer öneririm. uzun süre aşağıdaki konuları araştırdım ve karar verdim:

- markanın kendisini
    - ebay/amazon yorumları
    - internek yorumları

allah kullanmak nasıip etmesin tabi...
  • bezmialem'de doç. dr'a götürüyorum kızımı. 8 aydır bize bir şey öneri vs hiç bir şey yok. tavsiye edebileceğiniz fatih, bayrampaşa civarında iyi bir doktor var mı kontrol için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemreg1

selamlar,

paraya kıyarsanız exergen marka ateş ölçer öneririm. uzun süre aşağıdaki konuları araştırdım ve karar verdim:

- markanın kendisini
    - ebay/amazon yorumları
    - internek yorumları

allah kullanmak nasıip etmesin tabi...
    Merhaba.

Birkac modeli var sanirim. Sizdeki hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/hotmom-travel-sistem-bebek-arabasi-ana-kucakli-beyaz-gri-kasa-p-HBV00000A7DMV#reviews

Arkadaslar bu bebek arabasini kullanan varmi. Hanim bunda israrci. Banada biraz pahali geliyor ama sonucta patron hanimlar her zaman. Alipta pisman olurmuyum sizce. Deneyimi olan varmi bu arabada acaba?

• careemm kullanıcısına yanıt
    BRAUN IRT 6520
    Bunu kullanıyoruz çok memnununuz.
    Kulaktan ölçüyor.
    1 saniyede ölçüyor.

• Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Pegperego book 51 travel sistem ya da mamaspapas armadillo flip x2 önerebilirim, arabası puseti ve anakucağı ile birlikte 2.600 tl şuanda fiyatları
  • Hayırlı akşamlar. Nasipse 2 ay sonra evladımız doğacak. Yatak konusunda bir türlü karar veremedim. Pukka ve welmatt markalarina bakıyorum birçok yatak çeşidi var. Kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Nasıl bir ürün almalıyız veya memnun kalanların hangi yatakları kullandıklarını öğrenmek isterim. Saygılar.

• tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Doktor orta sertlikte sunger yatakta yatır dedi. Ben de iş görür uygun fiyatlı bir sünger yatak aldım.

Başta pukkaya ben de niyetlendim de gerek görmedim sonradan o kadar para vermeye. Tercih meselesi.

• clericuzieo C kullanıcısına yanıt
    Bence bu paraları hiç vermeyin. Size tavsiyem pratik bir baston travel tarzı olan quinny Zapp xtra 2. Bebek arabasını kullanırken hafiflik arıyorsunuz çünkü. Ben Maclaren baston kullanıyorum. Bagaja kaldırırken her seferinde iyi ki bunu almışım diyorum.

• Merhaba, novabazar sitesinden kraft calipso elite gri renk park yatak almayi dusunuyorum. 629 tl fiyati 50 tl de paraf puan veriyor. Bu ürünü kullanan var mi? Baska park yatak kullanipta memnun olan varsa o modellerede bakabilirim

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Bende sünger düşünüyorum açıkçası. Zaten sünger söz konusu olunca uçuk rakamlar vermeye gerek yok bence de. Teşekkürler
  • sekojan S kullanıcısına yanıt
    Graco contour prestige ve elektra ikisi de güzel

• clericuzieo C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum arkadaşa, quinny alıp ilk etapta ana kucağıyla kullanın sonra normal puseti takarsınız.Bebek arabasına binlerce lira döktüm aklı olan travel almaz.

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Burda çer çöp bastona bir sürü para vereceğinize amazon.de’den inglesina blink alabilirsiniz.80 euro civarıydı sanırım biz kullanıyoruz gayet güzel.

• demir için en temiz içerikli ferromixin ( paraben ve BHA yok)
    son ambalaj değişikliğinde 11 yaş üstü kullanım miktarı yazmış 1 şaseye..

kimse tam nedenini bilmiyor..

0-2 yaş aralığına doktorlar öneriyor bu ferromiixini..

ilginç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Ateş ölçer... en buyuk soru işaretim su an bu konu. Uzaktanmi kulaktanmi koltuk altindanmi ne alalim? Memnun olanlardan oneri bekkiyorum
    hocam ateş ölçerde en doğru sonucu sırasıyla makattan olanlar, sonra kol altı, sonra da kulak içi ( kızılötesi) olanlar ölçer diyorlar.

Ben ise Beuerin kızıl ötesi alından ölçerini aldım. çünkü ayrıca şunları da ölçebiliyor; mama sıcaklıgı ve banyo suyu sıcaklıgı, yogurt yaparken sıcaklık vsvs inanılmaz kullanımı oluyor bu cihazların.
    yani her türlü böyle birşey alacaksınız önce bunu alın,
    bebeğin ateşi yokkken denemelr yapıp kalibrasyonuna bir bakarsınız
    baktınız ateş ölçme konusunda başarısız, o zaman yine ateş ölçer bakın yeni.

yani ilk olarak bunu almak zaten mutlaka lazım, diğer işler için vazgeçilmez.

• Elimde kullanmadığımız tertemiz mamas papas urbo2 travel sistem bebek arabasi var anakucagi cybex olandan ilgilenen varsa mesaj atabilir 😊

• 
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.