Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

Allah çocukların yazılarını güzel etsin.

Ben döşemeciden sünger kestirdim beşik ölçüsünde, üstüne de yorgancı kılıf dikti bir iki parmak pamuk doldurdu. Bebeğimiz 1 1,5 yıl yattı böyle üstü yumuşak altı sertti böyle sağlıklı ve rahat olduğunu düşünüyorum.

Süngerlerin sertlik çeşitleri var. Kaçtı hatırlamıyorum ama sertti baya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavuzdesign kullanıcısına yanıt
    Mutlaka al, çocuk ayaklanana kadar çok iş görüyor.

Hatta şu aralar denk getirirsen mevsim dolayısıyla ucuza gelir

• Cezdim34 C kullanıcısına yanıt
    Amin, sağ olun. Baktığım yatak modelleri de anlattığınız gibi. Alt kısım sert sünger, üzeri de pamuk oluyor. Bu kriter de ürünleri inceliyorum şuanda da. Bakalım artık hayırlısı ile alacağız bir tanesini.
  • Arkadaşlar merhaba. 4 aylık kızım için arı vız vız diye eski bir sesli çocuk kitabı vardı. Nerden bulabilirim bu kitabı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sekojan S kullanıcısına yanıt
    Bende 4 aylık kızım için Kraft calipso elit gri kullanıyorum. Kesinlikle piyasadaki en kaliteli park yatak bence. Eğer aceleniz yoksa fiyatı takip edin. Zira 1-2 ay önce 450 tl bandına düşmüştü.

• Doğumdan itibaren kullanmak için bebek arabası arayan arkadaşlar için chicco ohlala yı öneririm. 3.6 kilo. Az yer kaplıyor. Doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Bence tek eski yönü ise yönünü değiştiremiyorsunuz. Yani sürerken bebeği göremiyorsunuz.

• 7 aylık bebek için eğitici oyuncak bakıyorum. Tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız. Biz başlangıç olarak böyle bişey aldık ama ilerleyen dönem için bakınıyorum

https://www.e-bebek.com/fisher-price-turkce-konusan-masalci-tirtil-p-fpr-84634/?ref=akakce&source=mobil&v=0.43.4

• byRamo kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/fisher-price-egitici-kopekcigin-piyanosu-P224632845?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIvv2Bg8-R2wIVUkTTCh3YYAp9EAkYAyABEgIixvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Ben size bunu öneririm. 4 aylık kızım buna bayılıyor.

• 6 gün önce yavrumuz çok şükür dünya'ya geldi. Bizim çocuk doktoru sağlık ocağında Devit3 verecekler hatta 15 gün sonra başla derler siz hemen başlayın dedi. Devit3 ten başka hangi ilacı önerirsiniz ? bir de sağma makinesi için önerileri alabilir miyim ? teşekkürler.
  • Herkese iyi forumlar bebeğimize 2 gün önce 1. ay aşısı yapıldı çocuk o günden sonra meme tutmamaya başladı bu şekilde sorun yaşayan oldu mu çözüm önerileriniz var mı ?
  • EmQceR kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den Bu ürünü aldık tavsiye ederim. Kargo 22 günde geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkn -- 19 Mayıs 2018; 22:21:49 >
    Hayırlı olsun.Wellcare öneririm.

• breathin B kullanıcısına yanıt
    Wellcare spray şeklinde değil mi?

Ben Carlson Ddrops almayı düşünüyorum. Bilginiz, fikriniz var mı?
  • tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Ben wellmatt ashley pamuk almıştım geçen yaz sonu.
    Hatta birleştirip iki tanesini bir kaç saat yatıp denedimde, kumaşı malzemesi vs benim hoşuma gitti, çocuklar da şükür mışıl mışıl uyuyorlar.
    Müşteri ilişkisi hoş değil bana göre tek eksisi bu markanın.. n11’den yastık almaya kalktım hemen ürün zamlandı , zamlandı mı diye sordum tek nokta ile cevap verdiler
    İndirimde Son gün son gün diyip 1,5 senedir aynı fiyattan satış yapıyorlar gibi gibi

Eğer ölçüler tutarsa amazon.de den bakabilirsiniz, gerçi bu kur ve ücretsiz kargo seçeneği kalkmışken TR ile aynı paraya geliyor olabilir...

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Bizede 6. Ay itibariyle verdi dr.. henüz almadım, haberleşelim üstad bu konuda

• E-bebekte oto koltuklarında indirim var. Maxi-cosi tobi 825 tl, axissfix plus 1950 tl. Şu anda bulunabilecek en düşük fiyatlar. Tobiyi 1 ay önce çek ve kuponlarla 850 tlye getirtmiştim.

Bizim doktor devit kullanmayın, Ocean d3 veya wellcare alın dedi. Eczacıya da sordum, o da aynısını söyledi. Öyle deyince Ocean aldım ben.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Evet sprey şeklinde.Onda palm yağı olduğu için ben tercih etmedim.Wellcarede sadece saf zeytinyağı var. Palm yağı pişmeyince evet zararlı değil ama zeytinyağı kadar da masum bi yağ değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

6 gün önce yavrumuz çok şükür dünya'ya geldi. Bizim çocuk doktoru sağlık ocağında Devit3 verecekler hatta 15 gün sonra başla derler siz hemen başlayın dedi. Devit3 ten başka hangi ilacı önerirsiniz ? bir de sağma makinesi için önerileri alabilir miyim ? teşekkürler.
    Hocam ben Ocean kullanıyorum çocuklarda çok yüksek dozda vit hedefi olmadığı için k2 ile kombine olan formlar gerekmez . Ocean d3 alabilirsin , özem zeytinyağı kullanıyorlar çocuk zeytinyağı tadına da alışıyor böylece ilk 1 ay 400 ünite, 1 ay 1 yaş 1000 ünite 1 yaştan sonra 2000 ünite benim uygulamam hedef değer 70 d vitamininde

Hayırlı olsun. Rabbim, kazasız belasız büyütmeyi nasip etsin.

Süt sağma makinesi olarak biz Philips Avent kullanıyoruz.
    İster elektrikli, isterseniz 4 adet kalem pille kullanabiliyorsunuz.

[Aşağıdaki bağlantı tamamen ürünü göstermek içindir ]
    https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/philips-avent-scf332-01-natural-elektronik-pompa-2-yil-philips-garantili-351250759

• 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.