Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoDRaC

quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Yanlış hatırlamıyorsam siz de bu traumeland yataktan almıştınız. Siteden kaldırılmıştı tekrar eklenmiş 60x120 herşey dahil 140 Euro ya geliyor. 83 e falan alanlar görmüştüm sayfada bu fiyata pahalı mı diğer alanlar da bilgilendirirse sevinirim.

Not. İkea sundvik ile kullanacağım

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B005UWE76Q/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1507912289&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=traumeland+wolkenmeer&dpPl=1&dpID=31g7sscUfCL&ref=plSrch

Merhaba mesajınız geç gördüm kusura bakmayın. Bende aynı ürünü 87 euroya aldım. Ben aldıktan sonra siteden kaldırdılar sonra tekrar siteye eklemişler. Benim elime yatak tertemiz geçti. Yatağı bir poşetin içine poşetli yatağıda kartona koymuşlar katlama kırılma olmadan evime kadar teslim edildi. Karyola olarak bende sundvik aldım ama açıkcası yatağı daha karyolaya koymadım. Eğer aciliyetiniz yoksa bence biraz daha bekleyip daha uygun fiyata alabilirsiniz.

aynı yatağı az önce bende sipariş geçtim.ödeme bilgileri şu şekilde;
    Ürün Alt Toplamı: EUR 88,15
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
    KDV Öncesi Toplam: EUR 88,15
    KDV: EUR 0,00
    Toplam: EUR 88,15
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 7,93
    Genel Toplam: EUR 96,08

sizin fiyatta bu şekildemiydi ? gümrük ücreti hariç buda 88 € görünüyor.Oysa satın alım öncesi sitedeki fiyat 104,90€ satın alırken fiyatta indirim oluşuyor.Sanırım almanya dışı vergi indirimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byRamo -- 22 Ekim 2017; 23:26:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: byRamo

quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Yanlış hatırlamıyorsam siz de bu traumeland yataktan almıştınız. Siteden kaldırılmıştı tekrar eklenmiş 60x120 herşey dahil 140 Euro ya geliyor. 83 e falan alanlar görmüştüm sayfada bu fiyata pahalı mı diğer alanlar da bilgilendirirse sevinirim.

Not. İkea sundvik ile kullanacağım

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B005UWE76Q/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1507912289&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=traumeland+wolkenmeer&dpPl=1&dpID=31g7sscUfCL&ref=plSrch

Merhaba mesajınız geç gördüm kusura bakmayın. Bende aynı ürünü 87 euroya aldım. Ben aldıktan sonra siteden kaldırdılar sonra tekrar siteye eklemişler. Benim elime yatak tertemiz geçti. Yatağı bir poşetin içine poşetli yatağıda kartona koymuşlar katlama kırılma olmadan evime kadar teslim edildi. Karyola olarak bende sundvik aldım ama açıkcası yatağı daha karyolaya koymadım. Eğer aciliyetiniz yoksa bence biraz daha bekleyip daha uygun fiyata alabilirsiniz.

aynı yatağı az önce bende sipariş geçtim.ödeme bilgileri şu şekilde;
    Ürün Alt Toplamı: EUR 88,15
    KDV Öncesi Toplam: EUR 88,15
    Toplam: EUR 88,15
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 7,93
    Genel Toplam: EUR 96,08

sizin fiyatta bu şekildemiydi ? gümrük ücreti hariç buda 88 € görünüyor.Oysa satın alım öncesi sitedeki fiyat 104,90€ satın alırken fiyatta indirim oluşuyor.Sanırım almanya dışı vergi indirimi.

Merhaba yanılmıyorsam ben aldığımda 98 euroydu

Ürün Alt Toplamı: EUR 79,92
    KDV Öncesi Toplam: EUR 79,92
    Toplam: EUR 79,92
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 7,19
    Genel Toplam: EUR 87,11

• blackeyes B kullanıcısına yanıt
    Hocam kazandığınız davanın kararını paylaşmanız mümkün müdür, emsal teşkil etmesi açısından faydalı olur. Özelden de gönderebilirsiniz sakıncası yoksa.

Benim arabada da cam filmi yoktu, çocuk doğduktan sonra arkaya 3, ön yan camlara 2 numara çektirdim. Polis bana ceza yazsa da söktürmem asla çünkü hanım yolda vs emziriyor ne yapacağız yani karar çıkarıyorlar salak gibi sonucunu düşünmüyorlar. Zibidi arabaları belli oluyor zaten polisin bunu anlaması lazım ama çoğu para etmez adamlar, iyisine nadir denk gelirsin.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Hocam karar örneği ektedir.Bu arada yeni yapılan düzenleme ile cam filminin serbest bırakılmaıs için Bilim ve Teknoloji bakanlığının çıkartttığı yönetmelik kaldırıldı.Yani cam filmi Karayolları yönetmeliğine göre madde egreğince yasak.Ancak trafik cezası yazılan 30-1b maddesind eböyle bir hüküm yok.Hakimler genelde bu nedenle bozuyor.

• Herkese Merhaba, malum kış geldi kaloriferler çalıştı. Hava nemlendirici ve nem ölçer kullanan arkadaşlar hangi markayı kullanıyorsunuz? Bize ne önerirsiniz?
  • Merhabalar, Cam marka bebek arabalarıyla ilgili bilgi veya tecrübe sahibi olan var mı?
  • blackeyes B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Bu cam film konusunu buraya ben taşımıştım. Son duruma bağlı olarak şunu ekleyim 22.10.2017 tarihinde bütün filmleri söktüm araba akvaryuma döndü

Bu süreçte bi kaç çocuk doktoru ile konuştum ve verdikleri ortak yanıt sakın araba da çocuk emzirmeyin çok riskli bir durum bu diyorlar.

Cam filmi tamamen yasaklandı artık. Riske girmeye gerek yok en düşük 206 en fazla 426 tl cezası bunun yerine bez alırım mutlu olurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_d -- 23 Ekim 2017; 14:41:29 >
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Evet dün haberleri okudum, tekrar yasaklanmış.
    Sebebi de malum olaylar, en güzeli focusların arka camlar karartmalı onlara binmek.
    Bu arada emzirmenin ne riski varmış onu anlamadım...
  • Doğumdan önce
    -Beşik ve yatak tamam (ikea)
    -bebek bezi tamam
    -kıyafet neredeyse tamam
    -yorgan, yastık, nevresim takımı, battaniyeler tamam

başka ne alsak, ne lazım olur ki acaba

ikinci el tokyo air ultimate bebek arabası puset takımını çok beğendik onu arıyorum.
    Başka ne aliyim, bu pompa, nemlendirici, telsiz şart mı acaba duruma göre alınacak şeyler mi ?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/foppapedretti-isodinamyk-9-36-kg-isofixli-oto-koltugu-290293433
    Linkteki ürün 699tl fiyatı var şu an. alınır mı? Kuponum var, 550tlye geliyor. Maximumkart puanı da düşersek 490tl olur bana maliyeti.
    Markaya dair hicbir yorum bulamadım. Bilir kişi arkadaşlardan yardım bekliyorum. F/p bakımından yorumlar mısınız?
    Bir de videoda kancayı koltuğun arkasına takıyor. Fakat benim aracım sedan, uyumsuzluk olur mu?
    Kızımız şu an 10 aylık; 9-36 grubunun çok önerilmediğini okudum ama bu ürünü almasam da başka 9-36 ürünü düşüneceğim.
    Bugün içinde bilgiye ihtiyacım var. Teşekkür ederim

Bende aynı ürünü almayı düşünüyorum, 550tl ye hangi kuponla düşürüyorsunuz acaba? Bu koltuğu GG den alıp yorum yazan bir arkadaşa sordum Koala ile aynı yerde üretiliyormus hiç bir farkı yok dedi. Benim aracım da Sedan ve arka koltukta isofix bağlantısı mevcut. Eğer aracınızda isofix var ise ayrıca top teether denilen sistem ile bebe koltuğunu oto koltuğunun arkasına kanca ile tutturarak daha güvenli bir oturma sağlar. Eğer alırsanız bana da bilgi verin lütfen.

• Sling/kanguru düşünebiliyorsanız bakabilirsiniz
    Pompa işine şimdi girmeyin derim, duruma göre hastane tipi deneyip/kiralayabiliriniz ve daha sonra da alabilirsiniz.
    Arabanız varsa oto koltuğu/anakucağı bakmalısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufunqitos

Sling/kanguru düşünebiliyorsanız bakabilirsiniz
    Pompa işine şimdi girmeyin derim, duruma göre hastane tipi deneyip/kiralayabiliriniz ve daha sonra da alabilirsiniz.

bu kanguru olayına pek giremedim ama bizim hanım bezle bağlama yönteminden bahsediyordu geçenlerde çok sağlıklıymış filan diye ama dinlemedim doğrusu.
    Pompa işini dediğiniz gibi yapayım en iyisi.
    oto koltuğuda alacağım mecburen aracım var ama ana kucağı ile oto koltuğu aynı şeymi onun ayrımını bilmiyorum.
    Yoksa oto koltuğuda olan ana kucaklarımı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

quote:

Orijinalden alıntı: ufunqitos

Sling/kanguru düşünebiliyorsanız bakabilirsiniz

bu kanguru olayına pek giremedim ama bizim hanım bezle bağlama yönteminden bahsediyordu geçenlerde çok sağlıklıymış filan diye ama dinlemedim doğrusu.
    Pompa işini dediğiniz gibi yapayım en iyisi.
    oto koltuğuda alacağım mecburen aracım var ama ana kucağı ile oto koltuğu aynı şeymi onun ayrımını bilmiyorum.
    Yoksa oto koltuğuda olan ana kucaklarımı var?

Eşiniz slingden bahsediyordur :) ki bebeğin yeni doğan dönemindeki 4. Trimester diye adlandırılan ilk 3 aylık döneminde oldukça faydalı olduğunu söyleniyor, epeydir araştırıyorum kendim de kullanacağım.

Oto koltuğu/ana kucağı/puset şeklinde de adlandırılabilir, önemli olan aracınıza kemer ya da isofix bağlantısıyla sabitlenebiliyor olması ve yenidoğan dönemde de kullanabilmeniz için 0-9 kg luk bir model tercih etmeniz gerekmektedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mopaşta 3*56 li Johnson baby ıslak mendil 6 TL, hepsinde geçerli I bilmiyorum. Libadiye caddesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasmeram -- 23 Ekim 2017; 17:45:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oneblood O kullanıcısına yanıt
    bana özel Kuponum var; 750/150. Onunla 550 civarına düştü. Maxi puanla da 500 civarı denebilir. Siparişi verdim, kargoda şuan. Gelince mesaj atarım size. isofixin bile ne olduğunu bilmeden aldım ya inşallah kullanabiliriz. Forumda da ilgili üç başlığı marka hakkında bilgi var mı okuyup da yazdığım halde bilgi veren olmadı. Oto koltuğu ile ilgli bazı başlıklarda özellikle konuyu açanlar çok hava cıva tiplermiş; anca bilmişlik taslaması, diğer üyelere sen ne anlarsın türünde cevaplar vermeyi biliyorlarmış. Bunu da görmüş oldum.

• Buhar makinesi almayı düşünüyoruz evimiz kaloriferli ve çok fazla burun tıkanıklığı sorunu yaşıyoruz. Önerileriniz nelerdir?

• Ikea sundvik alan arkadaşlar fiyat olarak bilgi verirmisiniz ? Kampanya indirim falan oluyormu bu üründe ?

• byRamo kullanıcısına yanıt
    529 a forum İstanbul dan aldım arabaya yükledim getirdim eve internet sitesinde de o fiyattaydı 69 nakliyesi vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.