Şimdi Ara

Beauty and the Beast (2017) | Emma Watson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Beauty and the Beast (2017) | Emma Watson

Açılış hafta sonunda 130 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde eden Maleficent (Malefiz) filminden sonra, Disney bir de Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin)'in klasik hikayesini baz alan yeni bir film çekmeye hazırlanıyor.

Variety’nin haberine göre, Disney'nin yeni filmine The Twilight Saga: Breaking Dawn (Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti) filmlerinin yönetmeni Bill Condon üstlenecek.

Disney’nin 1991 yılında vizyona giren animasyon Beauty and the Beast dünya çapında 375 milyon dolar kazanmıştı. Filmden sonra hikaye bir de Broadway müzikaline uyarlandı ve Oscar Ödülü’ne aday gösterildi.

Kaynak: karnaval

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 24 Temmuz 2015; 12:00:39 >

• Son izlediğim versiyonu güzeldi.Maleficent gibi film olucak dimi bu? Öyle sanırsam.Beast'de tam beast ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Son izlediğim versiyonu güzeldi.Maleficent gibi film olucak dimi bu? Öyle sanırsam.Beast'de tam beast ama

Evet öyle olacak. Çizgi filmin gerçek versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 5 Haziran 2014; 19:11:18 >
  • Fransızlar daha yeni çekmişti filmi. bakalım Amerikan versiyonu nasıl olcak.

http://forum.donanimhaber.com/m_85930232/f_//tm.htm#85930232

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 14 Haziran 2014; 0:59:50 >
  • oz büyücüsünün son filminde asıl hikayenin başı anlatılıyordu. yani oz büyücüsünün hikayesi , Maleficent dada sanırım 100 yıl uyuyan güzel hikayesindeki cadının hayatı var , güzel ve çirkin filmindede canavarın nasıl canavar olduğunu anlatan bir film çekerler.ama güzel fikir yani
  • Gaston rolüyle Luke Evans, Beast rolüyle de Dan Stevens kadroya katıldı.
  • Kac kere izlicem dedim hala izlemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala filmi çekmediler mi
  • Film 2017'nin Mart ayında vizyona girecek. Çekimler kısa süre önce başlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Film 2017'nin Mart ayında vizyona girecek. Çekimler kısa süre önce başlamış.

Emma Watson var. Geçiniz

• Ewan McGregor Lumiere, Luke Evans ise Gaston karakteri için resmen biçilmiş kaftan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped Vigilante -- 9 Ocak 2016; 19:29:22 >
  • Çizgi filminin ruhunu yansıtacağını sanmıyorum ama yine de izleyeceğim.

Düzenleme: Uzun zamandır rastladığım ama izlemesi aklımın ucundan geçmeyen bu çizgifilmi bu başlığı görünce izlemeye karar verdim ve izledim. Izlemesem de olurmuş. Bu durum filmi gereksiz kılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Mayıs 2016; 23:37:17 >
  • Yine Disney'den güzel bir proje geliyor, konu da güzel, izlenir.

• resimlerden yola çıkarak fransız versiyonunun daha güzel olduğunu düşünüyorum. canavara boynuz niye takmışlar benim gözümde emma watsonı güzel olarak seçerek kaybettiler zaten ha gişede bu isim sayesinde iyi gelir elde eder.

lea seydoux nerde emma watson nerde

•  Beauty and the Beast (2017) | Emma Watson
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Güzeel

• fragman güzel.
  • ne kadar cok cocuk filmi cikmaya basladi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.