Şimdi Ara

BeamNG.drive (Erken Erişim) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
14
Favori
43.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna iyi bir araba ve pist editörü ve mouse kontrolü koyarlarsa inanılmaz bir potansiyeli olacak.
  • güzel bir araç,pist,eklenti sitesi

http://www.mods-download.com/tag/beamng-drive/
  • oyunu almayı düşünüyorum ama steam sayfasında şu anda erişilebilir değil diyor.Forumda bir link verilmiş 16 euro.Burdan alınca oyun steame mi ekleniyor acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoiciyiz

oyunu almayı düşünüyorum ama steam sayfasında şu anda erişilebilir değil diyor.Forumda bir link verilmiş 16 euro.Burdan alınca oyun steame mi ekleniyor acaba.

evet eklenir,Steam key yollarlar alınca ordan aktif ediyorsunuz

1 sene önce 11 Euro idi,zam gelmiş oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

oyunu almayı düşünüyorum ama steam sayfasında şu anda erişilebilir değil diyor.Forumda bir link verilmiş 16 euro.Burdan alınca oyun steame mi ekleniyor acaba.

yapma ya zamlı fiyattanmı alıcaz şimdi ayrıca oyun ne zaman çıkacak acaba bir bilginiz varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoiciyiz -- 28 Eylül 2014; 22:53:54 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

yapma ya zamlı fiyattanmı alıcaz şimdi ayrıca oyun ne zaman çıkacak acaba bir bilginiz varmı

Steam'de 2015 1.çeyreği deniyor ama kesin uzar bence,bu betalar bitmek bilmiyor

• az önce aldım. grafikler harika
  • 820mb'lık güncelleme gelmiş. Bayağıdır oynamıyordum bakalım neler değişti.
  • Ek araba oluşturma nasıl oluyor onu anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @BlackBlock Oyunun sürümü kaç? Korsan mı?

Bu arada 972mb'lık bir güncelleme daha gelmiş.
  • oyunun sesleri berbat ötesi,yapılan modlar da da kaliteden eser yok.Aracın dışı var,ne fiziği ne sesi ne kokpiti,hiçbiri bişeye benzemiyor
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Oyun henüz alpha aşamasında. Yani önünde gidecek çok yolu var. Oyun için yapılan araç modlarından bahsediyorsan evet çok dandik araçlarda var ama kendi forumundan bakarsan (alpha sürümünü satın alınca açılıyor) oyunun kendi araçları kadar kaliteli ve detaylı araçlar bulabilirsin. Sonuç olarak henüz geliştirme sürecinin başlarında olan bir oyun için gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

Oyun henüz alpha aşamasında. Yani önünde gidecek çok yolu var. Oyun için yapılan araç modlarından bahsediyorsan evet çok dandik araçlarda var ama kendi forumundan bakarsan (alpha sürümünü satın alınca açılıyor) oyunun kendi araçları kadar kaliteli ve detaylı araçlar bulabilirsin. Sonuç olarak henüz geliştirme sürecinin başlarında olan bir oyun için gayet iyi.

oyunu ilk çıktığında almıştım ve gelişme denebilecek birşey yok

hasar modellemesinin iyi olması dşında hiçbir çekiciliği de yok
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bu tam anlamı ile bir oyun değil henüz. Kaza simülatörü diyebilirsin. Bir harita seçip içine arabaları atıp kaza yaptırdığın bir sandbox. Normal senaryolu bir oyun gibi zevk vermiyor doğal olarak ama benim gibi kaza yapan araçları izlemekten zevk alan biri için ağır çekimde araca takla attırmak oldukça çekici :) Tabi ki zevk ve renk meselesi. Beklentiler farklı.
  • Oyun güncellendi
  • resmen boşuna para verdim. oyun gene çalışmıyor sürekli beamng drive failed to create resource hatası alıyorum. bu hata hem haritalarda hemde araçlarca geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

Hocam zaten bu tam anlamı ile bir oyun değil henüz. Kaza simülatörü diyebilirsin. Bir harita seçip içine arabaları atıp kaza yaptırdığın bir sandbox. Normal senaryolu bir oyun gibi zevk vermiyor doğal olarak ama benim gibi kaza yapan araçları izlemekten zevk alan biri için ağır çekimde araca takla attırmak oldukça çekici :) Tabi ki zevk ve renk meselesi. Beklentiler farklı.

kaza yapmak dışında birşey yok oyunda benim sıkıntım o

araç fizikleri,sesleri rezalet,direksiyon için ffb hala gelecek 1.5 senedir,ölmeden görürüz inşallah
  • Güncelleme geldi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.