Şimdi Ara

bazı yemek ve baklava mekanlarından fiyatlar (İstanbul Avrupa yakası) ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu ekonomik kriz ortamında iş büyütmek hayli zordur ancak Hafız Mustafa nasıl oluyorsa başka markaların dükkan kapattığı bölgelerde bile yeni mekanlar açmaya devam ediyor ... hem de komple bina olarak faaliyetteler ... binayı iç-dış tamamen Osmanlı tarzı dekore edip hizmet veriyorlar ... Beyazıt şubesini de gördüm, aynı tarz ...

marka Hafız Mustafa olarak biliniyor ancak bazı şubelerinde Hakkı Zade ismi de kullanılıyor ... tam adıyla; HACI İSMAİL HAKKI ZADE HAFIZ MUSTAFA 1864 ...  

• SEÇ adında iki baklava firması var ...

biri Gazi Antep merkezli SEÇ BAKLAVALARI ... aslen şehirlerarası seyahat firması olan SEÇ OTOBÜSLERİ'nin yan kuruluşu ... İstanbul'da çok sayıda şubesi var ... benim bahsettiğim SEÇ baklava bu ... Ürünler - Seç Baklavaları (secbaklavalari.com)

diğeri Adana merkezli SEÇ BAKLAVA ... İstanbul'da şubesi olmadığından deneme imkanım olmadı ... fiyatları daha uygun ... Seç Baklava Türkiye Gaziantep Baklava Online Sipariş (secbaklava.com)

• Şirinevler Çavuşpaşa > Sevenler Döner'de fiyatlar artmış ...

döner; 65

pilavüstü; 75

çorba; 20

ayran; 8

• sosyal tesislerde bile uçmuş

• dün akşam sipariş vermek için yemeksepeti'nden fiyatlara bakmaya başladım ... konuma göre aramada karşıma Hacı Bozan Oğulları çıkınca fiyatlara bakayım dedim (Bahçelievler'de restoranı var) ...

döner 130, piavüstü 155, iskender 150, lahmacun 30 liraymış ...  

• listede beni en çok şaşırtan beyoğlu halk döner restaurant oldu. dün akşam istiklal'de vitrinine asmışlardı fiyatları, ordan da gördüm. iskender fiyatı doğru ve diğer yerlere göre baya uygun (dandik avm iskenderlerini saymazsak tabi)

• mahmutsuncer49 M kullanıcısına yanıt

beyoğlu halk döner ve HD iskender'in fiyatları piyasanın altında, ikisine de gittiğimde pek müşterileri yoktu sanırım işleri iyi gitmiyor ...  

kapatmamak için direniyor olabilirler, inşallah fiyatları düşük tutmak adına kaliteden taviz vermiyorlardır ...  

• Seyidoğlu Baklava > Şirinevler ... fıstıklı özel kare baklava; kg. 278 lira ...

baklavanın alt kısmı kalın, üst katman iyi, fıstık tadı belli-belirsiz eser miktarda ... 

şu an kapalı olan Seyidoğlu Laleli şubesi, 80'lerde neredeyse markayla özdeş haline gelmişti, baklavayla tanıştığım mekandı, özellikle havuç dilimi baklavası efsaneydi ... 

_ _ _ _ _

Ercan Burger > Çapa-Şehremini ... Classic Burger; 50 lira, ilk çay ikram ... burgerle aram yok, yediğimden bir şey anlamadım ...

_ _ _ _ _

Goralı Sandviç 1945 > Fındıkzade ... sandviç çeşitleri 26-28-30 lira ...

sosisli; 26, çay; 6 ... ara ara sosis ve turşu tadı gelse de "sosisli" sandviçte patates püresi baskındı, sandviçler küçük, doymak için kişi başı 2-3 tane yemek gerekir ... 

_ _ _ _ _

Anas Chicken > Aksaray Yusuf Paşa ... lavaş dürüm; 35 lira ... tek lavaşlı ve sade istedim, amacım tavuk dönerin tadını almaktı ... döner kuru ve sarımsak tadı belirgindi, verdiğim paraya acıdım ...

_ _ _ _ _

Karaköy Güllüoğlu 1843, Nadir GÜLLÜ > Karaköy;

fıstıklı baklava kg.; 310 (fıstıklı baklavası rakiplerinin ilerisinde)

Kuru baklava kg.; 340

karışık fıstıklı baklava kg.; 400

havuç dilimi porsiyon; 75

not; 26 Eylül Pazartesi günü yeni mekana geçiyor, Galataport yönünde 150 metre ileride ...

• Bayberty kullanıcısına yanıt

Beyoğlu halk dönerde fiyatlar nasıl hocam? Porsiyon döner ve iskender için örneğin?

• yazın iskender 80'di, iskender menü (iskender+kola+tatlı) 105 liraydı ...

yeme-içme sektöründe fiyatlar sabit durmuyor, geçen 3 ayda büyük ihtimal orada da artmıştır ...

özellikle istiklal'deki patlamadan sonra işler iyice azalmış olabilir, hatta kapatmayı düşünenler bile vardır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 19 Kasım 2022; 14:38:29 >
  • İzmir'le aynı fiyatlar hemen hemen.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.