Şimdi Ara

Bazı Oyunları Neden Satın Alamıyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu Ps Store kadar çorba bi yer hiç görmedim, satın aldığımız bir oyunda hangi dlc dahil neler dahil değil o bile belli değil çoğu içerikte. Alınca ne çıkarsa bahtına artık.

Sniper Elite 3 ULTIMATE EDITION bu şuanda 17 lira, ama Türkiyeden alınamıyor, bir çok oyunda böyle saçmalık oluyor tek tek yazmak istemiyorum örnek olsun diye bunu söylüyorum.

Link: https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-CUSA01796_00-SNIPERELITE30000

Bu ve buna benzer satın alınması ülkemize kapalı oyunların olayı nedir, birisi kısaca durumu anlatırsa sevinirim.

• Destek : ingilizcesi sağlam bir arkadaş sony'ye mail atsa acaba bir çözüm olur mu? Oyunu bende gördüm lakin ghost wariror olanları çok daha güzel ps'de henüz yok galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 1 Haziran 2021; 23:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbey86

Destek : ingilizcesi sağlam bir arkadaş sony'ye mail atsa acaba bir çözüm olur mu? Oyunu bende gördüm lakin ghost wariror olanları çok daha güzel ps'de henüz yok galiba

Hocam satın almayı başardım cihaz üstünden, çok acayip bir hata var, yada Ps now Türkiye erişimi açılmak üzere yada bana açılmış sadece.

Cihazdan Ps marketten oyunun sayfasında iki seçenekli bir şık geldi, Ps Now simgesi çıktı 300TL yazıyordu karşısında garip bir şekilde anlam veremedim, bide normal satın alma seçeneği nihayet oradan çıktı. Satın al kısmından 17 liralık şıktan alabildim oyunu.

Ps now yazan kısımda 300tl fiyat vardı, Ps now Türkiyede yok diye biliyorum, benim hesap Türkiye hesabı ve hiç Ps now filan kullanmadım bu zamana kadar.

Şimdi tekrar baktığımda iki çeşit satın alma şeklinde almışım gibi görünüyor, hem normal oyun şeklinde hem de Ps Now ile. Ben bu işten hiç bişey anlamadım, anlayan varsa bi zahmet nedir bu durum.

Gariplik 2: Webden hesabıma giriş yapıp konu başında verdiğim linke girince, yine de ben hala bu oyunun ultimate sürümünü almamışım yada hiç bir şey yokmuş gibi görünmeye devam ediyor Bazı Oyunları Neden Satın Alamıyoruz? 

Bu arada dediğiniz oyunlar mevcut, ama indirimde değiller şuan: https://psprices.com/region-tr/search/?q=Sniper%3A+Ghost+Warrior&platform=PS4&price_max=&price_min=&discount_min=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 2 Haziran 2021; 4:51:32 >

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

PS Now detayı ilginçmiş. Türkiye'ye gelmesinin hazırlığı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

PS Now detayı ilginçmiş. Türkiye'ye gelmesinin hazırlığı olabilir.

Evet hocam tamda sizin ilgi alanınız, iyi denk gelmişiniz konuya. Umarım kısa zamanda Türkiye erişimi açılır.

• bende farkettim dün.ps now oyunlarından 2 tanesine baktım.konsoldan sepete eklenmiyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.