Şimdi Ara

Bazı Oyunlarda Gamma/Brightness Düşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden rahatça oynadığım oyunlarda şimdi oyunun Gamma'sı düşüyor.Mesela GTA:SA , Civ 3 , Sid Meier's Pirate vs...

İnternette araştırdım ama bileni bir şey demiş bilmeyeni bir şey demiş.Ne yapmam lazım sizce yenisini mi almam gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PorsukUR -- 13 Nisan 2009; 22:52:24 >

• aynı sorun bendede var yapacagın sey basıt nvidia veya ati ise control panelden her seferinde gammayı veye birghtness i yukseltmek renk tünde sorum var monütorunun aynısı bendede var 50Tl istiorlar :D
  • Benimki Intel.Onda da panel var ama tekrar oyuna girince tekrar kararma oluyor.
  • ondada var masaustune sag tıklayıp öz de ayarlardan gelismise tıkla kurcala bulursun yapılacak birsey yok monitoru servise verip renk tupunu degistirtcen veya oyle kullan bi sorun olmas ben 2 senedir bole kullanorm xD
  • snn dedigine gelelim o oyunu windowed olarak oyna bazı oyunlar o ayarları yoksayıp eski ayarına dondurur resident evil 4 gibi oyunlar windowed oynarsan bir sorun olmaz bazı oyunlarda o problemi yaşarsın ben re4 ü windowed oynuyorum hem windowsa donmek basit oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.