Şimdi Ara

Bayraktar TB3 kanlı canlı göründü: İlk uçuş çok yakında! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4 yıl önce şimdikine göre kat kat kat mutluyduk. Dövizi yükseltip düşürdüler zengini daha zengin fakiri yerin dibine soktular. Parası tl de kalanı batırdılar. Dövizi şimdi 20 ye kadar çıkartıyorlar.

4 yıl önce istediğim her şeyi zorlanmadan alabiliyor üstüne tatile çıkabiliyordum. Şimdi Mutfak Masrafımı, Faturalarımı zor ödüyorum. 1 KG Beyaz peynir 240 tl farkında mısın ? iha siha olsa bana ne ? Benim yaşam standardım daha da kötüye gidiyor. Ömür boyu asgari ücrete mahkumuz ki biz şanslı olanlarız bir de hiç iş bulamayanlar var.

Ben şuan sırf kahvaltı masrafından dolayı eve misafir kabul etmiyorum. 1 kg Peynir 240, Zeytin 50, Sucuk 350-400 olmuş. Sen ne saçmalıyorsun bunun normal bir açıklaması yok. 3 kişi misafir gelse bana günlük maliyeti en az 700-800 tl tutar. Misafir kabul edebilirken misafirden kaçıyoruz.

kaymağı başkası yesin biz de sürünelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 27 Mart 2023; 11:43:3 >

• Daha güzel projeleri görmek dileği ile, Türk insanı çalışkandır. Yıllardır bu hasletimizi baltaladılar, yada çalışanı yapanı edeni ya çaldılar yada gelmeyeni yok ettiler. Hem çalışkan hem zeki.

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt

O tarz düşünceye sahip insanlar günümüzdede varolmaktadır.Bence bu ülkenin yeterince geliştirip üretme potansiyeli fazlasıyla vardır var olmadığını

düşünen insanlar kendi vizyonsuzluklarını yani herkesi kendileri gibi görme hastalığına muzdarip bir kesim diyelim biz onlara.

• Bayraktar TB3 kanlı canlı göründü: İlk uçuş çok yakında! 

• Seçime kasar tog yok satacak, sipariş satıları yüksek talep gereği her seferinde artacak, tb3 ler ihalar sihalar her gün farklı özelliklerle dünyayı fethedecek gibi haberler için hazır olun arkadaşlar. Habere bakmadan önce bir yere hipnoz olmamak adına bişi yazın yada bırakın bence. Çünkü prograpanda ulusal çapta çok baskılı sokuluyor beynimize..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

basit bir arama ile buldum. çok daha fazlasını da bulabilirim.

Bayraktar TB3 kanlı canlı göründü: İlk uçuş çok yakında!

basit bir arama ile buldum. çok daha fazlasını da bulabilirim.

ee yani ne anlama geliyor ?

ilk mesajdaki şahıs 2-3 tl den 7 tl ye çıkması hakkında konuşmuştur.

Şimdi 20 tl den 27 tl ye çıksa sende muhtemelen aynısını yazarsın.

• TUSAS, ,TAI , ASELSAN, ANKA bunlar yapamiyormu saniyorsun? hepside ulkenin en serefli muhendislerini calisitriyor ,

eee ???

ne anlatmak istiyorsun ? Ekonomi çok güzel yani ?

Bunlar refah arttırmaz.

Yolsuzluğun zirvede olduğu bir yer de Rusya gibi gazın olsa bile refah içinde yaşayamazsın.

• faniseyler kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faniseyler kullanıcısına yanıt

Her seçimde böyle projelere dokunuluyorsa biz devlet olamamışız demektir. Amerika'da niye böyle olmuyor Amerika'da silah sanayine dokunan başkanı vururlar bile.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    savaşların niye bitmediğini açıkladın. İlk okulda bebelere bile ateş edenlerin dünyaya çiçek dağıtmayacağı belli.

kaç yıl gerekiyor peki ? kendi gıda ihtiyacını üretemeyen hiç bir Türkiye'de refah seviyesi artamaz. ha tayyip ölene kadar kalmalı, sonra oğlu falan gelmeli diye düşünüyorsan söyle açık açık.

• Yani aselsan mühendislerinin şüpheli intiharlarından durum bu noktaya geldi. Kim ne derse desin mevcut iktidarın yaptığı beş on hayırlı işden biri hatta ilki. Umarım sıradaki hükümet taş koymaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türkiye kendi gıdasını zaten üretebiliyor. "tayyip" dediğin Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı. Bir defa senin demokrasiye tahammülün yok. Eğer Tayyip Erdoğan'ın oğlu sandıktan çıkacaksa başımızın üstünde yeri vardır. Tayyip Erdoğan Hapse girdiğinde vatan sağ olsun diyebilen bir seçmen kitlesinin içinde yer aldığım için kendimle gurur duyuyorum.

kaç yıl gerekir demişsin. eğer bize biçilen Tarım ve Montaj ülkesi rolünü yırtıp atar ve yüksek teknolojiye ne pahasına olursa olsun sıkıca sarılır isek 50-60 yıl sonra refah seviyemiz parmakla gösterilecek seviye gelir.

"Hiç bir şeye ihtiyacımız yok. Tek bir şeye ihtiyacımız var. Çalışkan Olmak." Mustafa Kemal Atatürk

• Elbette ki yaptıkları şeyleri söyleyecekler bunda ne var

6 lı masadan birisi birşeymi yaptı şu zamana kadar en azında vaad ederler oda yok tek vaadleri yapılanları durduracağız kapatacağız

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.