Şimdi Ara

Bayonetta Türkçe Yama !!! Çıktı !!! (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
16
Favori
25.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Muhtemelen "translate yamalar parayla mı satılıyor sektör ne hale geldi" tarzında bir yorum yazmıştır haklı olarak

Alıntıları Göster
    Hayır öyle bir şey dememiş de bu yamanın translate olduğunu nereden çıkarttınız? Yoksa ben mi yanlış anladım.
  • Yamayı ilk çıktığında alıp oynamıştım asla translate değil.
  • yamayı geçen sene almıştım ama oynamak bu aralar nasip oldu. yama gayet güzel. oyun içinde bulduğumuz kitaplar bile çevrilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Selam hocam, bağış gönderdim. Yamayı iletebilir misiniz? Pm sistemi 404 veriyor yazamadım.
    iyi oyunlar, kaan bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmRe-92

Ya bu bayonettanın dosya sistemi Vanguish ile aynıydı galiba @Türk Teknik. Onun içinde bir şeyler yapılabilir mi acaba?
    Bir ara bakmıştım cpk dosyası aynı ama içeriği aynı değil elbet. Metin dosyalarını bulamamıştım. Sonra bakarım diye duruyordu, ama şimdi sol elimde tendon sıkışması oldu 3 aydır, tek elimi kullanabiliyorum, yama oyun hak getire. inşallah ameliyatsız düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 5 Ağustos 2019; 16:32:20 >
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun inşallah düzelir. Sağlık her şeyden önce gelir. Düzeldiğinde bakarsın
  • Teşekküler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler.
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    Daha zorrenti yeni bıraktım bir de yamaya mı para vericem?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam zorrent virüslü. 7 senedir her ay indirdiğim 250 gb’a yakın film oyun program dosyası dışında. Morrent virüslü hocam sakın keşfetmeyin

• Bunlar yamaya 5tl vermeyi çok görüp, forumlarda şu oyuna bu oyuna türkçe yama yapan yok mu diye ağlayan tipler, boşver sallama değmez.

• Adam oyuna para vermiyor ki Yamaya para versin. RDR2 Yama konusunda da boş yapıyordu. En iyisi bloklayıp geçmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryreL

Forumun zeka seviyesi aşırı mı düşük yoksa sadece ben ve azor ahaii akıllıyız? Durumun 5 TL, 10 TL'de olduğunu mu sanıyorsun? Sizde mi sıkıntı var, ben üstte hangi dilde yazıyorum, kullandığım dil Türkçe değil mi? Kime anlatıyorum? Duvar yok karşımda, insan var, nerenle anlamaya çalışıyorsun da anlamakta bu kadar zorlanıyorsunuz? Hayır, sizi adamın sahte hesabı olduğunuzu düşündüm. Ne zaman ben veya azor ahaii bir şey yazsa sazan gibi atlayıp "Yama çok iyiymiş kardeşim, yenisini çıkar da biz de sazan gibi para verip satın alalım" yazmaktan zevk alıyorsunuz? Hayır, beni mi kıskandırmaya çalışıyorsunuz? Ben zaten çevirmenim. Çevirdiğim birkaç oyunu profilimden zaten görebilirsin. Ben bu çevirileri paylaşırken sizlerden ne para istedim, ne de başka bir şey. Çevirdim, saatlerimi ve günlerimi harcadım ama Türk oyun topluluğu için harcadım. Amacımda para kazanma güdüsü olmadı. İlla biz de mi parayla mı satalım? Hayır böyle yazarak cidden ne düşünüyorsunuz? Para para para, her şey para mı? Nerede o eski çevirmenler, mumla aranıyor artık. Yeni oyun çevirisi yapan gruplara cidden üzülüyorum, gözleri paradan başka bir şey görmüyor. Hadi bağış adı altında zorunlu para topluyorsunuz bu bir kenara, bu adam bunu aşarak kotayı da kaldırmış. Yani ücretsiz yayınlamayacağım diyor. Yamayı kendisiyle beraber ölüme götürecek herhalde.

Alıntıları Göster
    O eski gönüllü kaliteli çeviri yapan çevirmenler artık yok kardeşim. Varsada gözlerini para kazanma hırsı bürümüş. Asla ama asla burda parayla satılan çeviirelere para vermem. Allaha şükür ingilizcem varda bunlara ihtiyacım yok. İnsan kendi diliyle şöyle rahatça kafa yormadan oyun oynayamıyor bunlar gibi insanlar yüzünden artık ya. Burda bunlara laf edince millet 5 10 liraya laf ettiğimizi sanıyorlar birde..

• emre12121212 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sen vermeyeceksen verme laf atmaya hakkınız yok, evet 5 10 liraya laf ediyorsunuz. Gönüllüymüş, yapan yine gönüllü yapar da, önce şuna cevap ver, sen 5 6 ay veya daha fazla bir şeye emek ver o emeğini gönüllü dağıttığın gün bu konuşmayı yap. O zaman dinlerim. Kısaca boş yapma senin gibilere mesaj yazmacağım, zaten pek umursamam ama arada gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 1 Aralık 2019; 21:24:13 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taratorian -- 12 Mayıs 2020; 8:58:21 >
  • sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taratorian -- 12 Mayıs 2020; 8:58:42 >
  • Arkadaşa durumu izah ettim, link gönderildi iyi oyunlar
  • yama güncel olarak ücretlimi. ücretli ise alabiliyormuyuz. yardımcı olabılırsenız sevinirim

• En güzeli İngilizce öğrenin kimse polemik yapmasın😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emorgan -- 26 Kasım 2020; 6:47:17 >
  • Tr Game Studio üzerinden yamayı indirdim ama rar klasöründe şifre var acaba şifre nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twu -- 15 Şubat 2021; 22:54:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.