Şimdi Ara

Baymak klima wifi modülü incelemesi (resimli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tahsin75 , tahsin75 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87
Cevap
10
Favori
24.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klimayı internete bağladığınızda klima uygulamanın kullandığı belli bir Servera bağlanıyor. Uygulama da aynı Servera bağlanıyor ve bu şekilde haberleşiyorlar. Yani illa aynı ev ağında olmanıza gerek yok. İstediğiniz her ağdan kontrol edebilirsiniz. Önemli olan klimanın evdeki modeme stabil bir şekilde bağlanabilmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Bu mantikliymis. O zaman server in sürekli aktif olmasi gerek cihazi aldim omur boyu kullanirim durumu yok sanırım. Firma hadi eyvallah diyip server i kapatırsa cihaz calismaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Bu mantikliymis. O zaman server in sürekli aktif olmasi gerek cihazi aldim omur boyu kullanirim durumu yok sanırım. Firma hadi eyvallah diyip server i kapatırsa cihaz calismaz.
    tabii ki öyle ama kapanacağını sanmam. ki gelecek yıllarda çıkacak olan cihazlarda bu durum daha da yaygınlaşacak, onlar da aynı serverı kullancak. artık her şey internete bağlıyken 3 kuruşluk serverı kapatacaklarını düşünmüyorum.
  • Uygulama üzerinden açılma ve kapanma zamanlama yapılabilmesi çok güzel.Kumanda üzerinden yapılamıyor.Vestel de yapabiliyordum .Kumanda da saatta vardı.Keşke baymakta bu şekilde olsaymış.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Uygulama üzerinden sadece 1 tane kapanma ve 1 tane açılma veya tam tersi şekilde zamanlama ayarlanabiliyor ama tabi şu saatte şeklinde değil de ayarlamak istediğiniz andan itibaren x saat sonra bu işlemi gerçekleştir şeklinde yapılabiliyor.

Uygulama üzerinde şöyle de bi güzellik var, bu kurulan zamanlamaları otomatik tekrar ettirebiliyorsun.
  • vestelde saat bazındaydı hocam olsun bu şekildede iyi bir özellik bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar herkese

Özel mesaj yoluyla wifi modülünü nereden aldın diye soran çok oluyor. Gittigidiyorda seritedarik adlı firmadan aldım. Fatura Erta Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic AŞ olarak geldi, telefonu 0232 207 37 82

• merhaba bende aldım baymak wifi cihiza ama bir türlü bağlanamadım hocam bana da yardımcı olurmusunz
  • Güzel açıklama olmuş. 12000 lik var salonumda ve bu wifi işi hep aklımın köşesindeydi wifi aparatı pahalı ve piyasada yoktu şimdi İki farklı platformda 250 tl civarı görünüyor alıp kendim takabilirim
    Tecrübeli arkadaşlar detay paylaşmaya devam ederlerse sevinirim

• ibokulak İ kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden kaça aldınız wifi modülünü

• Dün bende montajını yaparak kullanmaya başladım. İki boyutlu kodu taratın her seferinde çıkıp duruyor ve kutu ve modül üzerindeki kodları tarattığım halde hata veriyor dosya aktarılamadı diyor
    Bunu çözen varsa paylaşırsa memnun olurum

• Kendi sorumu kendim cevaplayayım: kutudaki kurulum klavuzundaki 3 nolu şekildeki karekodu taratırsanız oluyor

• Hocam kumanda dan değişiklik yapıldığında programa yansıyormu anlık olarak, mesela kumanda dan 20 derece yapıldı öyle kullanıyorlar ben bunu görebiliyor muyum programdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerx17 -- 27 Haziran 2019; 21:0:32 >
  • ömerx17 Ö kullanıcısına yanıt
    Evet hocam görüyormuşuz. Hanım kumandadan 18.5 açmış uygulamadan gördüm şimdi ve hemen müdahele ettim gereksiz diye, 26 bile yapsan yeter dedim. Uyumlu çalışıyormuş demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıboyu11 -- 27 Haziran 2019; 21:14:16 >
  • Hatta baktım hanım diretiyor 18.5 ta klimada 1100 watt çekiyor hemen uygulamadan eco moda aldım 15-20 saniyede kademeli olarak 440 watt a kadar düştü. Tp-link hs 110 akıllı priz kullanıyorum. Wifi bağlantılı ve akım ölçer özellikli

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    bende wifi modül de enerji ölçüm özelliği var sandım biran

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    18.5 gereksiz bir anlamı yok. 23-24 ün altına inmek gereksiz bence.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Aslında iyi olurmuş. Kullanıcılar hangi modda ne kadar tükettiğini görerek tasarruf edebilirlerdi. Tüketimi görmeseydim 3 te 1 e düşürme şansım olmayacaktı.
    Uygulamada genel olarak kumandadaki çoğu özellik var ama detaylı inceden inceye karşılaştırmadım
    Şimdilik işe yarar basit ve kullanışlı görünüyor

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Hocam bayanlar için araçların pek önemi olmaz onlar daha çok amaçla ilgilenirler, zaten 18,5 a kadar düşürmedi ortam 24 derece olunca kapattı.
    Eco mod da olduğu için bi önemi kalmadı bana göre, uygulama işe yaradı yani

baymak üreticisi aux ningbo nasıl programladıysa hocam tasarruf için 21 22 dereceleri görmek için uzun süre çalıştırmak gerekli.cihaz ortam ısısı belli bir sıcaklığa gelince kendisi kısıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.