Şimdi Ara

Baymak Elektrikli Termision. Baymak'ın Servis Hizmeti Çok Kötü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Baymak'dan Elektrikli Termosifon alma hatasında bulunmuş olduk. Aslında Dh forumda diğer arkadaşlar uyarmıştı ancak evdekiler 7 yıl garanti hatasına ve fiyatının ucuzluğuna aldanarak yinede aldılar.
    7 Yıl garanti tamamen kağıt üzerinde pratikte hiç bir işe yaramıyor. Çünki servise ulaşmanız zaten uzun sürüyor ulaşsanız bile 3-4 günde anca geliyorlar.
    Üstelik servisteki elemanlar şark kurnazlığı yaparak şofbeni bi yerden başka bir yere taşımaya bile para istedi bizden. Anlayacağınız fırsatçılık peşindiler.

Müşteri hizmetlerindeki elemenlar acemi şikayetimizi bildirdik diye bozuldular.
    profesyonel davranmak yerine sanki kişisel bir konuymuş gibi algılıyor telefonu kapatırken iyi günler bile demeden tavır yaparak telefonu yüzümüze kapattı.
    Profesyonel bir firmanın müşteri hizmetlerinde böyle elemanların kesinlikle olmaması gerekiyor.
    Sonuçta müşteri mağdur olmuşsa ona karşı en azından bi özür dileyip firmanın ciddiyetini göstermesi gerekir.
    Ancak sanıyorum Baymak denilen firma profesyonelliklten ve müşteri memnunuiyetinde çok uzakta. Servis'inde çalıştırdığı firsatçılardanda haberdar değil.

Ürünü iade edebilirsek iade etmeye çalışacacaz çünki ilerde çıkacak sorunlarıda göze aldığımızda Baymak'ın fiyatının ucuza değil çok daha pahalıya geleceğini tahmin ediyorum.
    Üstelik servis ve müşteri hizmet gerçekten çok kötü.
    Sorunları birebir yaşamı birisi olarak 3-5 kuruş fazla vererek servis hizmeti daha iyi bir markanın ürünlerini almanızı öneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snd

Evet Arkadaşlar,

Baymak'dan Elektrikli Termosifon alma hatasında bulunmuş olduk. Aslında Dh forumda diğer arkadaşlar uyarmıştı ancak evdekiler 7 yıl garanti hatasına ve fiyatının ucuzluğuna aldanarak yinede aldılar.
    7 Yıl garanti tamamen kağıt üzerinde pratikte hiç bir işe yaramıyor. Çünki servise ulaşmanız zaten uzun sürüyor ulaşsanız bile 3-4 günde anca geliyorlar.
    Üstelik servisteki elemanlar şark kurnazlığı yaparak şofbeni bi yerden başka bir yere taşımaya bile para istedi bizden. Anlayacağınız fırsatçılık peşindiler.

profesyonel davranmak yerine sanki kişisel bir konuymuş gibi algılıyor telefonu kapatırken iyi günler bile demeden tavır yaparak telefonu yüzümüze kapattı.
    Profesyonel bir firmanın müşteri hizmetlerinde böyle elemanların kesinlikle olmaması gerekiyor.
    Sonuçta müşteri mağdur olmuşsa ona karşı en azından bi özür dileyip firmanın ciddiyetini göstermesi gerekir.
    Ancak sanıyorum Baymak denilen firma profesyonelliklten ve müşteri memnunuiyetinde çok uzakta. Servis'inde çalıştırdığı firsatçılardanda haberdar değil.

Ürünü iade edebilirsek iade etmeye çalışacacaz çünki ilerde çıkacak sorunlarıda göze aldığımızda Baymak'ın fiyatının ucuza değil çok daha pahalıya geleceğini tahmin ediyorum.
    Sorunları birebir yaşamı birisi olarak 3-5 kuruş fazla vererek servis hizmeti daha iyi bir markanın ürünlerini almanızı öneriyorum.

öncelikle baymak firmasının avukatı değilim fakat hiç bir servis cihaz yeri deyişimini bedava yapmaz ayrıca üründe sorun var gibi görünmüyor sırf bedava cihazın yerini deyiştirmedi diye bir firmayı hangi marka olursa olsun karalaman hiç etik değil yaptıracaksam çağır bir su tesisatçısını yapsın ayrıca servislerdeki arkadaşlar da insan kızar veya sinirlebilirler her zaman müşteri haklı değildir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kombiustası -- 7 Kasım 2011; 23:30:57 >

• Arkadaş mesajı okumadan anlamadan cevap yazamışsın. Kusura bakmada yazmadan önce bi oku lütfen.
    Adamdan sadece bir üst kata çıkarması için yardım etmesini istedik, yanımızda kimse olmadığı için şuna bir yardım bi üst kata çıkaralım dedik.
    Ona bile 20 TL istedi bizden. Eski şofbeni kendimiz daha önceden söküp, hurdacıya verip göndermiştik.
    Şofbeni bi üst kata çıkarmak için su tesisatçısımı çağırıyım, ne kadar saçma bi yorum olmuş.

Önce mesajları okuyup anlayıp ondan sonra yorum yapın lütfen.

Servis'deki arkadaşların bana kızmaya ne hakkı varda kızıyor anlamıyorum. Kendi servisi hatalı olunca müşteriyemi bozuk atmak lazım.
    Böyle müşteri hizmetlerimi olur. Ben servisteki kızı tanımam bilmem aramda kişisel bi husumette yok yüzüme telefon kapatması büyük bir firma çalışanına yakışırmı.
    Kaldıki biz onlara kaba bi davranışta bile bulunmadık ama ordaki çalışanlar yetersiz ve sanıyorum belli bir eğitimden geçmemişer.
    Kişisel olarak ciddi bir firma olmadığını düşünüyorum ve servisdeki arkadaşlarda kızar fikrinede hiç katılmıyorum.
    Müşteri her zaman haklıdır diyip o mantıkla davranıp yardımcı olsalar ne diye burda yazıpta yaşadığım kötü tecrübeleri paylaşıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snd

Evet Arkadaşlar,

Yapma arkadaşım bende 1987 denberi 60 litrelik baymak elektirikli şohben kullanıyorum daha tık demedi( bu arada yaşım meydana çıkacak ) artık deyiştiriyim diyorum korkuyorum elektirik kaçıracak diye sen nesinden memmun deyilsin anlayamadım. gazlı şohbenlergibi deyil tabi anında sıcak su olmuyor bide arka arka 3 kişi yıkanamıyor sıcak su yetmiyor 2 kişi yıkandıktan sonra suyun ısınmasını bekliyeceksin bende 40 derecede ayarlı ve 2 kişi rahat yıkana biliyor dogal gaza paranoyam var biz ailece memnunuz. elektirik tabi biraz fazla yakıyor.( evin ısıtma sistemi merkezi sistem,mutfak ocagı 4gözü elektirkli)yani kısacası evimde gaz giremez elektirik faturası aylık 100 Tl geliyor..

• Bir önceki arkadaşa mesajımı okumadan yorum yapmışsın diye sitem etmiştim.
    Konuyu okuyan başka arkadaşlara örnek olur diye umut etmiştim ama malesef aynı şeyi sende yamışsın.
    Bizim Türk milleti okumayı sevmez derlerya vallahi doğru billahi doğru. Bakıyorum eğitimsizi, eğitimlisi farketmiyor.
    Türk milleti okumuyor, okuyanda okuduğunu anlamıyorki alakasız cevaplar yazıp duruyorlar.

Arkadaş bi kerede mesajı okyup anlayıp öyle yorum yazın. Olmadı artık yalvarıyım size eğer çözüm olacaksa

Arkadaşım Verdiğin cevabın benim şikayetimle ne alakası var bi açıklada merakamızı gider bari.
    Ben sana Baymak ürünleri kötüdür, bozuldumu dedimde böyle alakasız bir cevap yazmışsın anlamadımki.

Mesajmın başlığında bile Servis diye belirtmişim, müşteri hizmetleri demişim ama farketmiyor nasıl olsa okunmuyor.

Cevap yazacak arkadaşlar
    Lütfen mesajımı okyup anlamadan yorum yazarak mesaj kirliliği yapmayın
    Özellikle okumayı sevmeyen arkadaşlara önemle rica ediyorum.

• adam mecburmu senin 50 kg lik termosifonunu yukarı çıkarmaya ayrıca yer değişimi ücretlidir servis senin babanın çiftliğinin kahyasımı bayana gelince orda haklı olabilirsin insanın helede müşterinin suratına telefonmu kapatılır
  • ayrıca forum senin özel siten değil buraya konu açtıysan herkes mesaj ve görüşlerini bildirir
  • 50 Kg şofbenmi olur hocam fabrikamı kurmuyoruz. taş çatlasın 15-20 kg'dir şofben.
    merdiven olmasa ben tek alır çıkarırımda. adama al çıkar demedik arkasından bi tut iki kişi 3-5 basamak yukarı alalım dedik.
    Mecburiyetle ne alakası var zaten servis parasını alıyor 3 basamak yukarı çıkarmak içinde 20 tl istenirmi.
    Fırsatçılık yapma yerine yardım etse daha iyi bir intiba yaratmış olmazmıydı.

Birisinin açtığı konuya cevap yazarken lütfen önce okuyup anlayın sonrada yorum demeye, sanıyorum forum kurallarından diyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.