Şimdi Ara

Baymak Elegant Plus A++ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.472
Cevap
28
Favori
182.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bende Baymak Elegant Plus 12000 satın aldım, 2168 TL'ye, kargo montaj dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burActive kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Bugün bende Baymak Elegant Plus 12000 satın aldım, 2168 TL'ye, kargo montaj dahil.
    Hocam nerden aldınız link veya adres verebilirmisiniz.?

• focus1 kullanıcısına yanıt
    Haftasonuna özel kampanya verdi n11'de, 50 lirada çek verdiler, o şekilde aldım.

• Arkadaşlar benim baymak 12.000 btu elegant plus ara sıra çıt diye röle sesine benzer bir ses çıkarıyor 5 dk kadar sonra tekrar yapıyor .Ne zaman yapacağı belli olmuyor sanki kısa süreliğine birşeyler devreye girip 5 dk kadar devreden çıkıyor.Bunu klimaya akım ölçer bağlayarak anladım normal stand by daki çekilen güç 0.4 watt kadar ancak bu ses duyulduktan sonra 5 wattlara kadar çıkıyor 5 dk sonra ses duyulduktan sonra normal stand by güçüne geri geliyor.Kışın fiş çekili olduğundan pek önemsemiyordum ancak malum yaz geldi denemek için fişi takılı bıraktığım için rahatsız oldum.Sizin cihazlarda benzer bir durum var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Ara sıra bende duyuyorum.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    yazın hotelde odada hiç duymadım sanki sonradan olmaya başladı bende.

• meeb kullanıcısına yanıt
    ilk zamandan beri vardı bende. Belki bir şeyleri kontrol ediyor olabilir. hafif gürültülü zamanlarda pek duyulmuyor gece sessizliğinde farkediyorum bende.
  • ilginç geldi bana sanki dediğim gibi birşeyler devreye girip çıkıyor.vestelde hiç olmuyordu

• Bende siparişi vererek aranıza katıldım.Kurulumdan sonra tecrübelerimi sizlerle paylaşırım..

• geçen sene Adana sıcağında kullandım 18btuluk olanı. 10 numara klima. tam 3.5 ay elektrik kesintileri dışında hiç kapanmadı. Fatura beklediğimden çok çok az geldi. Bir tane daha alayım dedim geçen sene 2750'ye almıştım şimdi en ucuz 3200 Uygun fiyatlı bulan haber etsin arkadaşlar
  • iyi akşamlar. baymak ın 12000 liğini anneme kışın ısınma amaçlı olarak almayı düşünüyorum.oda yaklaşık 16 m2 ısınma amaçlı kullananlar memnun mu? bursa da çok soğuk geçmese de kışlar ısınmamız nasıl olur? Bir de bir yorumda 5 derecenin altında çalışmadığı konusunda bir yorum gördüm. böyle bir bilgisi olan var mı? teşekkürler şimdiden.
  • 70milyonbiziizliyo kullanıcısına yanıt
    forumda incelemem var bakabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

geçen sene Adana sıcağında kullandım 18btuluk olanı. 10 numara klima. tam 3.5 ay elektrik kesintileri dışında hiç kapanmadı. Fatura beklediğimden çok çok az geldi. Bir tane daha alayım dedim geçen sene 2750'ye almıştım şimdi en ucuz 3200 Uygun fiyatlı bulan haber etsin arkadaşlar
    Aylık kaç lira gelmişti ben de 18 lik aldım ama faturayı merak ediyorum.

• Arkadaşlar klimam geldi kurulumu yapıldı.

Şimdi fiş olan kablo boşta duruyor.Ona uzatma kablo almak lazım.Onu televizyoun uydu ps4 ün olduğu akım korumalı 8li prize mi bağlamalıyım? Sıkıntı olurmu?

Coklu priz buhttps://www.philips.com.tr/c-p/SPN3080B_10/asiri-gerilim-koruyucu

Yoksa boşta duran bir duvar prizine tek olarakmı bağlamalıyım ?

Klima 12000 lik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cg-TR83 -- 3 Mayıs 2018; 12:13:49 >
  • Tek prize bağlamak daha uygun olur. Yoksa eğer elektrikçide 3x2.5mm uzatma kablo yaptırabilirsiniz. Daha incesi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Tek prize bağlamak daha uygun olur. Yoksa eğer elektrikçide 3x2.5mm uzatma kablo yaptırabilirsiniz. Daha incesi olmasın.
    Tamamdır dediğiniz şekilde yapacağım..

Bir sorum daha olacak fotografta gözüktüğü üzere güç kablosu klimanın sağ tarafında duruyor..Bu kabloyu mekanizmanın iç tarafından geçirip diğer soldaki borularla gitmesi mümkünmüdür? Yoksa sağ tarafta sabitmi kalıyor güç kablosu..

• Kontrol kartı sağda olduğu icin oradan çıkıyor. İçerisinde geçecek yer var mi emin değilim ancak alt tarafından dıştan kroşe çakarak götürebilirsiniz kabloyu. Daha düzenli olmuş olur.

• Kroşe yapacağım sanırım teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.