Şimdi Ara

Baymak Elegant Plus A++ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.473
Cevap
28
Favori
181.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fatura ne kadar arttı acaba, birde kaç btu kullanıyorsunuz?
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam son gelişmeyi aktarayım biraz geç oldu ama.

Klimayı servis tamir için aldıktan sonra 2 hafta kadar sonra tamir edildi, sorun giderildi diyerek getirdiler taktılar. Hemen hemen 2 ay oldu şimdilik bir sorunu yok görülmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pottteee -- 16 Mart 2018; 2:22:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun inş bundan sonra sorun olmaz. Sorun neymiş acaba ?
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Klimayı getirdiklerinde ben yoktum kardeşimede bir açıklama yapmamışlar.
  • 18btu Luk baymak kullanan biri elektrik sarfiyatı konusunda gerçekçi bir bilgi verebilir mı? Ben de koçtaştan 3239 TL'ye aldım bir ay önce. Servis güzel kurdu. Vakum yaptılar ama elimle baktım alet vakum yapıyordu ama saati çalışmıyordu. 8 10 dk vakum yapıldı. Yeterli mı bilmem. İsitmasi çok güzel ama sadece bir kaç saat kullandım. Elektrik sarfiyatı ni merak ediyorum.

• Merhaba Arkadaşlar, ufak bir sorum olacak. Dün 12 binlik baymak klima siparişi verdim. Ürün henüz tarafıma ulaşmadı. Muhtemelen önümüzdeki hafta gelecek fakat aklıma takılan bir soru var. Ben bu klima için salona veya balkona şartel taktırmam gerekiyor mu ? Balkonda şartel veya elektrik prizi yok. Salonda ise sadece elektrik prizi var. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?

• Mephosis-Q8 kullanıcısına yanıt
    pratikte gerek yok ben uzatma ile kullanıyorum prize bağlayıp.Teoride takıyorlar işe yaradığını görmedim.Zaten evin kendi şalteri hayat koruması var.En kötü kart üzerinde bile kendi sigortası var.Hadi 24.000 binlin olsa tamamda 12 binlik için bence gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

pratikte gerek yok ben uzatma ile kullanıyorum prize bağlayıp.Teoride takıyorlar işe yaradığını görmedim.Zaten evin kendi şalteri hayat koruması var.En kötü kart üzerinde bile kendi sigortası var.Hadi 24.000 binlin olsa tamamda 12 binlik için bence gerek yok.

Hocam 18 lik vestel aldim sigortaya gerwk varmi?

Duvarda priz var direk bağlasak bir sorun olurmu kiracıcı 5-7 yil oturacagim daha

• yok hocam ya ne sıkıntısı baymaklar direk kendinden fişli geliyor hatta.komşuda vestel aldı bir ara onunkinide bağlıcaz.Bir sıkıntı olmaz .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben de uzatma ile kullanıyorum.
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    hocam mantıken 2500 watt standart bir elektrikli ısıtıcı bile uzatma ile kullanılıyor sıkıntı çıkmıyorsa. Max ilk çalışmada 1500 watt çeken bir klima için hiç gerek olmaz.Zaten 30 dk sonra inverter klimalarda çekilen akım ve watt neredeyse yarıya düşüyor.
  • quote:

hocam mantıken 2500 watt standart bir elektrikli ısıtıcı bile uzatma ile kullanılıyor sıkıntı çıkmıyorsa. Max ilk çalışmada 1500 watt çeken bir klima için hiç gerek olmaz.Zaten 30 dk sonra inverter klimalarda çekilen akım ve watt neredeyse yarıya düşüyor.

Ben de aynı mantıkla düşünüyorum,servis de sorun olmayacağını söylemişti zaten.
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Bende 5mt uzatma ile kullanıyorum Üzerinde bir de buzdolabı bağlı. Ancak uzatma kablosu normalden daha kalın 3x2.5mm kullandım.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Buzdolabı anlık olarak çok fazla akım çekmiyor ancak uzatma ile kullanılsa bile sizinki gibi kaliteli özellikle 2.5 , 3,5 mm gibi kaliteli kablo kullanılmalı mümkünse üzerinde başka bir cihaz kullanılmamalı.mümkünse en azından fiş tarafı priz içinden direk bağlanılmalı .Bu işin sonunda Allah korusun yangın , patlama , tutuşma tehlikesi var şakası olmaz.

klimalara şalter takılmasının asıl nedeni dış ünitede olabilecek kısa devrede koruma sağlama.
  • Ürün carrefoursa sitesinde 2.999 TL fiyat uygun geldi ama ücretsiz montaj ibaresi yok. Daha önce buradan alan oldu mu?

https://www.carrefoursa.com/tr/baymak-elegant-plus-18-a-inverter-klima-p-30146871?utm_source=Cimri.com&utm_medium=Cimri.com%20&utm_campaign=Cimri.com
  • NeCroMaN N kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/klima/baymak-elegant-plus-18-a-18000btu-inverter-klima-P178931749

aradaki 200 lirayı forumdan n11 indirim çeki ve varsa cardfinans kartınız puan ile kapatabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/cek-satis-takas-bolumu--114648771-7987

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 2 Nisan 2018; 9:29:36 >
  • bende elegant plus 12 alarak aranıza katıldım (airfel ile arasında kalmıştım bunu tercih ettim hayırlısı .)yer Yalova doğu güney cephe mantoloma var ısıcam var 28m2 salona takacağım. Montaj a geldiklerinde dikkat etmem gerekenler nedir? Yardımcı olurmusunuz.
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Uzun kullanım sonucunda ortalama günlük tüketiminiz ne oldu acaba?

• Elegant plus için servis geldi kurulum ücretsiz olarak aldığımız ürünün montajı için 400tl talep etti. Zaten kurulum yapmaya gönüllü değillerdi. Bende iade ettim. Kutusu açılmadan geri gönderdim yazık oldu böyle servisler yüzünden marka değersizlesiyor.....

• xarax77 kullanıcısına yanıt
    kutu dışında ücretsiz kurulum kuponu yoksa servisin suçu yok hocam.Eğer varken böyle ücret talep ettiyseler önce satıcı sonra baymak ile görüşebilirdiniz.Güzel performanslı uzun süre 5 yıl garantili bir ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.