Şimdi Ara

*BAYMAK DUO TEC 33kW & 42kW & 45kW* Kullanıcıları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
13
Favori
53.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kombinin içine tesisattan partikül/parça kaçmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

kombinin içine tesisattan partikül/parça kaçmış olabilir
    Benim yapabileceğim bir şey var mı servisi mi çağırayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yoğuşma suyu olabilir. Biraz yukarıdan asagiya su döküyor gibi bir ses sanırsam.
    Daha önce yoktu ama bu ses hocam. Bozulmaz İnş kombi :(

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Tuşlar üzerinden Off moduna alın bakalım pompa durunca ses kesilecekmi. Belki dönüş filtresine parça geldiyse tıkır tıkır çarpıyordur. Benim tesisat yeni ilken uzun sure tıkırdadı sonra ne olduysa kesildi ses. Gecende de temizlik yaptık şimdi sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Tuşlar üzerinden Off moduna alın bakalım pompa durunca ses kesilecekmi. Belki dönüş filtresine parça geldiyse tıkır tıkır çarpıyordur. Benim tesisat yeni ilken uzun sure tıkırdadı sonra ne olduysa kesildi ses. Gecende de temizlik yaptık şimdi sıkıntı yok.
    Pompa durunca sesde duruyor.

Suyu boşaltıp filtreyi sokup bir temizleyin hocam.

filtreyi söküp bakın,eğer ses devam ederse sizi rahatsız ediyorsa servisi çağırılabilir
  • Merhaba 19 yıllık vailant kombi 3 yollu vana arızası verdi 1500 tl masraf çıkardılar.
    1-2 hafta içinde kombi almayı düşünüyorum mesajlarınızı okuduğum kadarıyla yoğuşmalı olarak önerdiğiniz kombiler arasında bosch 1sırada bulunuyor duo tec kombi 2 sırada bulunuyor. bosch almak isterim ancak bütçemi aşıyor. İnternette özellikle baymak servis ve duo tec ile alakalı çok fazla şikayet var elektronik işi birazda şans işidir ama bu durum beni korkutuyor. Konu biraz eski olduğu için tekrar sormak istiyorum bu fiyat aralığında halen önerdiğiniz bir kombi midir ? yoksa kendini çok zorla bosch mu al diyorsunuz ?
  • CaanK C kullanıcısına yanıt
    ECA alın fiyatları daha ekonomik ECA SCOTT.benimki hermetik ben memnunum

• kuzeykuzey K kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, bizde de aynı kombi var, evinizin m2si , Petek Boyu nedir ve en önemlisi günlük gaz tüketimi nedir acaba?

• Merhaba arkadaşlar,

Benim kombi geçtiğimiz haftalarda duştayken sıcak su 38 dereceyi geçmedi. Aslında kombide 47 derece ayarlı ama duş sıcak suyu 38de sabit kaldı. Mutfaktan denediğimde sıcak su direk 45-47 derece oluyor sıkıntı yok mutfakta. Kombi açıp kapayınca düzeliyor. Bugün 2. kez başıma geldi. Bunun sebebi ne olabilir?

Bir de resetlemeye çalışırken servis menusune girdim sanırım, umarım ordaki parametreleri değiştirmemişimdir yanlışlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi san_jose -- 21 Ocak 2019; 22:33:47 >
  • san_jose kullanıcısına yanıt
    Nasıl girdiniz hocam dünyanın en gizli sırrı gibi hiçbir yerde yok servis menüsü. Eğer dış sensör parametresini bulabilirsek süper olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalorifer devresi minimum ve maksimum gaz ayarını buldum kurcalarken 😂

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Resete basılı tutup bi kez daha resete bastım sanırım, sonra + - ile PO gibi bişey çıktı + - ile 1 9a kadar değerler çıktı sonra aç kapa yaptım kombiyi :)) inş parametreler değişmemiştir :))

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Bizim işimize yarar mı bu ayar tasarruf için vs :))

Ben maksimum ayarını biraz daha kıstım. Yüksek kazan sıcaklığında suyu set değerine getirmek için çok yakıyordu oradan avantajım olur biraz. Minumum ayarda da eğer çok ısıtmıyorsa arttırılabilir evin peteklerin durumuna göre.

Eve gidince bir deneyeceğim servis menüsünü.
  • arkadaşlar dış hava sensörü taktıran olursa sonuçlarını lütfen bu konuda paylaşsın
    iyi forumlar
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam benim duotec kombi de duş sıcak suyu bazen 38 derecede takılı kalıyor, daha fazla ısıtmıyor suyu(kombide 47 derece ayarlı), mutfak sıcak suyu açtığımızda 47' ye geliyor sorun yok. kombi aç kapa yaptıktan sonra sorun düzeliyor. Şu ana kadar 2 kez yaşadım bu sorunu, sebebi ne olabilir?
    ntc sensörlerinde sorun olabilir,kireçlenme olabilir.baktırmak lazım

• Merhaba, Baymak Duo tec 33 kW için yıllık ek garanti ücretini bilen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.