Şimdi Ara

Bayilerde 0 düşük modelli araç varmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi ara 2011 lancerlar vardı coltlar denk gelebilir belki 39 binler seviyesine güzel araçlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Bi ara 2011 lancerlar vardı coltlar denk gelebilir belki 39 binler seviyesine güzel araçlar.

hocam nasıl denk getiricez bunları.Ben olayı anlatayım 2.el bir araç alıcaktık 22-23 bandında ancak dedem alzheimer ve yıllardır ona bakıyoruz kesinlikle şikayet etmiyorum 100 yıl olsada yine bakarım ancak 22-23 bandına 2.el almaksa ''0'' fiyatı 39-40 bandında bir aracı 27.000 Tl'ye alabiliyoruz çok mantıklı geldi Ötvsiz araç almak bir arkadaş söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

http://www.sahibinden.com/otomobil?a5_min=2012&a4_min=0&a4_max=1&sorting=price_asc&address_country=1&a5_max=2014

Baktım hocam ancak bayilerle kafa kafaya fiyat yazmışlar adamlar neredeyse.
  • İndirimli alınabileceği kesin miymiş?Bu konuda bilgi aldınız mı?
    Sadece fiziksel engelde veriyorlar diye biliyordum ama yanlış da biliyor olabilirim.Yanlışsam düzeltin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alagözsalih

İndirimli alınabileceği kesin miymiş?Bu konuda bilgi aldınız mı?
    Sadece fiziksel engelde veriyorlar diye biliyordum ama yanlış da biliyor olabilirim.Yanlışsam düzeltin lütfen.

%93 zihinsel özürlü kendisi Annem vasiliğini yapıyor.Engelliler forumu var orada almışlar daha önce.
  • Anladım.
    Hakkınız da hayırlısı olsun. İnşallah gönlünüze göre güzel bir otomobil alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alagözsalih -- 19 Temmuz 2015; 1:46:49 >
  • Amin hocam herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah.Henüz hiçbirşey net değil açıkcası forumda paylaşırım zaten aracı alırsak.
  • alagözsalih kullanıcısına yanıt
    Zihinsel engellilerde alabiliyor.

Konu sahibine gelirsek.Satan markaları bu şekilde bulmanız zor.Eskiden Renault kendi sitesinde yayınlıyordu bir ara bizde almak için ararken 2011 senesinde 2008-2009 hatta 2007 model sıfır araç bulunabiliyordu Renault'da ama tutmayan modellerdi.

Bu tarz bir aracı en fazla 2014 bulursunuz tutan markalarda ama tutmayan çinli markalar 2012-2013 model bulabilirsiniz.Bunlar dışında bir de taksi plakası alıp satanlar aynı zamanda taksi için araç alıp satıyor bazılarında 2013 model linea,sandero felan vardı geçen baktığımda.

Şimdi sahibindene baktım 2013 linealar felan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 19 Temmuz 2015; 8:32:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

quote:

Orijinalden alıntı: ugurozer

quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Turbo nun yorumları daha mantıklı

Söylediklerimin neresini hatalı buldunuz?

Arkadaşın alacağı araba altı üstü 1 senelik araba 1 senelik arabada dediğiniz şekilde bir deformasyon olamaz sanırsınız hurdalıktan 60 model araba çıkaracak siz zanlediyormusunuzda istediğiniz araba fabrikadan çıkıp direk size geliyor size satılana kadar bekliyor araç "Aston Martin hariç" bu kadar ince düşünmeye gerek yok.

Benim yazimin neresinde bir senelik yazıyor? Dalga geçme amacı ile değilde anlamak amacı ile okusaydın daha iyi anlardın. Bir senede mtv mi düşer? Ben mtv avantajı için eski araç bakanlarla yazmışım görmüyor musun? Saygılı olmak bazılari için zor meziyet sende haklısın.

• Lancer mazda3 bulunabilir diye dusunuyorum

• Arkadaşlar eski araç dışında sıfır fiyatları uygun olan bir kaç araç gözüme çarptı ne dersiniz.

Fiat panda 1.2 pop 36.900
    Seat ibiza 1.4 style 40.000
    Ford fiesta 1.25 trend 39.700
    Clio 1.2 joy 40.350
    İbiza st modeli var 1.4 style 40.900
    Skoda fabia 1.2 tsi ambition 43.900

Bunlar ötv indirimsiz hesapladıklarım bunlar içinde en iyisi sanırım motoru ile birlikte fabia ancak alacağımız araca 5 yıl süre ile bineceğiz bu yüzden nokta atışı yapmamız şart 5 yıl sonra sattığımız da tsi motordan dolayı turbo arızası felan olur mu düşündürüyor açıkcası.

Birde tek dezavantajı bu mudur acaba engelli aracı almanın yani 5 yıl süre ile aracı satamamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Orijinalden alıntı: Can Baran

quote:

quote:

fiat punto ile aynı platformda uretilen tata vista 1.3 multijet fiat motoruyla 35'e satılıyor 2014 model. Bedava

evet gördüm ama açıkcası pek hoşuma gitmedi bu yeni fabia bir hayli güzel olmuş.En boş donanımına da navigasyon felan koymuşlar 41.000 Tl fiyatı var ancak işte 1.0 motor var araçta nedir ne değildir hiç bilmiyorum.Birde bayiler ne kadar indirim yapıyor tahminen 39.000 Tl'ye felan çekerlermi acaba?

navigasyon bugun cep telefonunuzda bile var. Bunlar bos ozellikler. 1 litre motor klimayı açtınızmı kalkarken bile araba stop eder. Gunumuzde tum arabalar birbiriine benzer sadece tasarım ve motor olarak birbirinden ayrılırlar. Tabıkı zevkinize göre goze hoş gelen aracı da seçebilirsiniz ancak fiyat ve kalite olarak en uygunu su an tata vista olur. Ayırıca dizel motoru da iyi biraz fazla tuketsede motoru yeterlidir en azından. Nasıl olsa fazla km de yapmayacaksınız.

hocam 1.2 tsi motor için ne düşünürsünüz?

lpg takılmayan bir motor tsi. takanlar %10 tasarruf ettik diye aglıyorlardı en son. tavsiye edemiyorum dunyanın en pahalı yakıtının kullanıldıgı ulkemızde. Fabia da varsa eski kasaysa hiç bulaşmayın derim yenı kasası cıkmıştı zaten 2 ay once. Hyundai ve kialar iyidir. i20 ye paranız yetiyorsa dizeli iyidir. Ama o da 50 civarı fiyatı var. Su an tatayla fiyat yonunden kafa tutabilcek rakip yok sanırım. Dacia lar flnda cok pahalanmış.

• 40'a 1 lt turbo benzinli sanderoda varmış bu arada. Lpg takılabiliyorsa ileride oda dusunulebilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

fiat punto ile aynı platformda uretilen tata vista 1.3 multijet fiat motoruyla 35'e satılıyor 2014 model. Bedava

evet gördüm ama açıkcası pek hoşuma gitmedi bu yeni fabia bir hayli güzel olmuş.En boş donanımına da navigasyon felan koymuşlar 41.000 Tl fiyatı var ancak işte 1.0 motor var araçta nedir ne değildir hiç bilmiyorum.Birde bayiler ne kadar indirim yapıyor tahminen 39.000 Tl'ye felan çekerlermi acaba?

navigasyon bugun cep telefonunuzda bile var. Bunlar bos ozellikler. 1 litre motor klimayı açtınızmı kalkarken bile araba stop eder. Gunumuzde tum arabalar birbiriine benzer sadece tasarım ve motor olarak birbirinden ayrılırlar. Tabıkı zevkinize göre goze hoş gelen aracı da seçebilirsiniz ancak fiyat ve kalite olarak en uygunu su an tata vista olur. Ayırıca dizel motoru da iyi biraz fazla tuketsede motoru yeterlidir en azından. Nasıl olsa fazla km de yapmayacaksınız.

lpg takılmayan bir motor tsi. takanlar %10 tasarruf ettik diye aglıyorlardı en son. tavsiye edemiyorum dunyanın en pahalı yakıtının kullanıldıgı ulkemızde. Fabia da varsa eski kasaysa hiç bulaşmayın derim yenı kasası cıkmıştı zaten 2 ay once. Hyundai ve kialar iyidir. i20 ye paranız yetiyorsa dizeli iyidir. Ama o da 50 civarı fiyatı var. Su an tatayla fiyat yonunden kafa tutabilcek rakip yok sanırım. Dacia lar flnda cok pahalanmış.

yok hocam yeni kasa fabia demiştim zaten ancak lpg takılamadığını bilmiyordum tsi motora.En iyisi 1.4 punto felan olucak sanırım bu gidişte.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok hocam yeni kasa fabia demiştim zaten ancak lpg takılamadığını bilmiyordum tsi motora.En iyisi 1.4 punto felan olucak sanırım bu gidişte.

o zmn ibiza falan da bak. Motor hacmini ne kadar yuksek alabilirsen o kadar iyi olur. İçin rahat olsun 5 yıl sonra satarken zaten zarar etmeyeceksin. Ama 44 verip 1.2 tsi almaya kalkarsan 5 daha koy 50ye dizel i20 falan al. Zaten kdv ötv çıkınca sana 3.5 TL ye mal oluyor. Motosiklet parası bile değil çok az bir fark var. Ayrıca o araba 5 yıl garantili kafan rahat. Amerikada aynı arabalara kia ve hyundailer 10 yıl garantili satılıyor. Oyle cok guveniyorlar araçlarına. Zaten Hyundai elantra bile geçen yıl focus ve corollanın ardından en çok satan 3. araç oldu dünyada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Baran -- 19 Temmuz 2015; 20:46:19 >

• Mcuk kullanıcısına yanıt
    Yıllık mtv de odemiyonuz. Hatta isparka kayıtlı olup bir kac saat ucretsiz park edebiliyonuz.

Dostum az sorun cikaran araba al. 40 liraya alabilecegin araclar sınırlı ama bence japon veya alman yavrularina bak.

Nissan note bak 1.2 tekna modeli. Arac seni digerlerinden daha iyi tatmin eder. Arac tutulmadigi icin 2014 model bulma ihtimalin var. Bayileri kolacan etmen lazim biraz.

• Genelde bayii ler çevrelerine satar bu tarz fırsat araçlarını ama araştırma yaparsanız bulma ihtimaliniz hher zaman var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lancer muhakkak bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazrecevs

Lancer muhakkak bulunur.

Hocam lancer neden bulunuyor ve 2014 modelleri ne kadar eder acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.