Şimdi Ara

bayiler sinek avliyor (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
1
Favori
10.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yilsonunu bekliyorum ben ciddi indirimler olucak mecbur kalicaklar çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avlasınlar gecen aralık bayiye gittiğimde havalı havalı hepsini sattık kotamızı doldurduk beyaz arac kalmadı diyorlardı. Şimdi bakalım nolcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

quote:

Orijinalden alıntı: Kuzen Larry Balki

Ya arkadas bazilari da burda gelmis konu siyasete kaymis diye millete giydiriyor. Bu arabalarin bu fiyatta olmasinin sorumlusu Alman hukumeti mi yoksa Japon hukumeti mi? ...cinizdan donunuzu alacak adamlar hala siyaset yapmayalim beyler havasinda bazilari! Dumyanin her yerinde siyaset ve ekonomi ayri dusunulemez birbirlerine etkisi vardir. Bu vergilerin bu kadar olmasi Merkel in mi sucu? Hirsizin kendini savunmasi normal de culsuzun hirsizi bu kadar hararetle savunmasi...sasilacak sey.. Herhalde sadece bu ulkede olur. Siyaset istemeyen okumasin bu yaziyi!

Hırsızın karsisindakiler daha önce bu ülkeyi batiran kişiler. Mecburen hırsıza oy veriyoruz ama sizin bunu kavramaniza daha çok var.

Dogrudur bunlardan once millette ne din vardi ne iman ne de para.Simdikiler sayesinde cebimiz para gordu! Her sey eyiye gidiyi hamdolsun

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    herkes seçimleri bekliyor.
  • Bayilere ne laf ediyorsunuz onlar ne yapsınlar? devlet kazanıyor paraları.

80,000 tl bir aracın 50,000 e yakını devlet alıyor.

ama devlete laf yok dimi :) komedisiniz.
  • geçen servise gittim. servis aynı zamanda vw satışı var. orada olduğum 1-1.5 saat içinde (sadece benim satış kısmına baktığım zamanlarda) 2 passat, 1 cc(abi paket vs siparişi verdi özel gelecek araç), 1 caravelle için el sıkıştılar hiç te boş değildi showroom

sonuç zamlar yine sadece bizi vurdu galiba
  • kesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnle katılıyorum.ben yeni 308 aldım.dün ziebarta gittim,benim gibi 10 tane yeni araç geldi işlem yaptırmak için.kesinlikle halk yeni araç alıyor.ve alacakta.
  • NORMAL

• quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

Bayilere ne laf ediyorsunuz onlar ne yapsınlar? devlet kazanıyor paraları.

80,000 tl bir aracın 50,000 e yakını devlet alıyor.

ama devlete laf yok dimi :) komedisiniz.

Cok guzel aciklamissiniz. 3 5 bin kar ederken Devletin aldigi 40 50 bin lira vergiye kimse birsey demiyor.

• Dünyada kendi halkını bu kadar acımasızca sömüren başka bir ülke yok.Düşünün ki 100 tl niz var.paranız her el değiştiğinde en az %18 devlete kırpılıyor,100 tl beş defa el değiştiğinde sıfırlanıyor ve alım gücünüz bitiyor. son 2-3 ayda Türkiyede %30 develüasyon oldu,kimsenin ruhu duymadı giydirdiler hepimize.Hırsızına sahip çıkan bir ruh hali içindeyiz ve gidişat sürekli daha kötü olacak hepimiz için.
  • Millet acimadan kredi cekiyor.Bayilerin sinek avladigi falan yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

Siyaset yapacaksanız gidin sokakta meydanda her nerede yapıyorsanız yapın. Yada konu başlığını değiştirin. Başlığı okuyup geliyoruz. Siyaset, siyaset ..........

Bölüm: otomobil
    Konu: bayiler

Mevcut durumun başımızdaki siyasilerden kaynaklandığından olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

Yilsonunu bekliyorum ben ciddi indirimler olucak mecbur kalicaklar çünkü.

Bende senin gibi düşünüyorum yıl sonunu beklemeye aldım şimdilik bu arada ikinci eller acaip uçmuş sıfırdan sonra...

• simdi nickini ermeydani yapmissin ama belli ki anlamindan bihabersin..

bir kere hakaret etmeyeceksin.. duzgun konusacaksin..

nankorsunuz diyorsun.. niye nankoruz? bu adamlar zaten hizmet icin oylarimiza talip oldular.. onlarin gorevi bu, ceplerinden de bir kurus para verip bize birsey yapmadilar... ne yapildiysa senin benim vergilerimle yapildi..arada alinan verilen komisyonlar da senin benim paramdan ayrica.. futbolcu emrenin bile dugunune devletin ucagina devletin yakitini atip gitti.. o bana tesekkur edecek bu yuzden!

kim kime tesekkur edecek, kim nankor onu merak ediyorsan basbakanin 2002'deki mal varligiyla 2014'teki mal varligini karsilastirarak bulabilirsin.. ama yapamazsin, cunku ortada boyle bir mal beyani yok..

sana katiliyorum gecmis hukumetlerin yedigi naneler ayri bir muamma.. zaten o yuzden bedelini odediler ve tarih sahnesinden silindiler.. ama bunlarin hesabi daha kesilmedi.. insallah o gunleri de gorecegiz..

simdilik burada kesiyorum.. insallah anlasmisizdir..

@ermeydani

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.