Şimdi Ara

Bayburt'ta yaşıyorum, sorularınız varsa alayım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eulogy

quote:

Orijinalden alıntı: Massohcu

quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

quote:

Orijinalden alıntı: Massohcu

Hocam ben odtü den sonra yüksek lisansı orada yapmak istiyorum küçüklükten beri hayalim ama ortamı,eğitimi size göre nasıldır?Acaba tek başıma geçim sıkıntısı çeker miyim?İnsanların türklere bakış açısı nasıl, yabancılık çeker miyim?

Bu arada düşündüğüm okul University of Bayburt.

Bayburta gelebilmen için odtü yeterli bir referans değil.

Hocam kendimi çok geliştirdim ama 6 dil biliyorum, sınıf birincisiyim, ortalamam 4.00.Acayip kültürlüyüm ayıptır söylemesi arkadaşlar bana kısaca bay kültür der.

Kükürt atomunun kuantum durumları için shrödinger denklemini, sanal olasılık yoğunluk fonksiyonuda dahil olmak üzere yazabilir misin ?

Şimdi şöyle beyefendi.Ben kimya okumuyorum ayrıca ilgi alanımda olmayınca o konuda bir bilgim yok ne yalan söyleyeyim.Kültürlü demek her şeyi bilmek değil en nihayetinde.

Şimdi giremeyeceğim mi yani bana alanım olmayan bir konu sorarak mı ölçecekler?

• Soyadım Bayburt şehrin altın anahtarını almak ve her girişimde kırmızı halı görmek istiyorum mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayburt karta başvursam çıkarmı acaba

• az önce içinden geçtim

o kadar düşük nüfuslu il demeye dilimin varmadığı yere birçok lüks konut dikilmiş gibi

kaçtan öpmeye başlıyolar merak ettim

• Tarhun halen eskisi kadar lezzetli mi?, karapancar halen bulunuyor mu? Patatese karton, fasulyeye lebye demeye devam mi kardeşim?

Kalardı ve saat kulesini hatirliyorum hayal meyal. Kop geçitinden geciliyordu Bayburt'a gitmek için sanırım.

Güzel ülkemin güzide topraklarindan birisidir Güzel Bayburt. İNSANI CAN DIR..

• Ado kullanıcısına yanıt
    hayırdır üstadım, bu bayburt ilgisi nereden ?..
  • selam,
    istanbul'da sürekli duyarız "bayburt döneri" enfes denir, birkaç dönerci denedim buralarda ama bir nefaset bulamadım ...
    döner sever misiniz, denediyseniz Bayburt'ta döner gerçekten anlatıldığı gibi mi ?.. yoksa hikaye mi ?..
  • Bayburt ne güzel yurt.

Sorusu olan varsa bir Bayburtlu olarak ben de cevaplayabilirim

• Bayburt bekar mıdır, bir de Bayanburt var mıdır?
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Babamdan hocam

Rahmetli, Türk Silahli Kuvvetler mensubuydu. Her ne kadar babam İzmir Çigli 2. Taktik jet üste gorevli oldugundan dolayi ben KARŞIYAKA dogumlu olsam ve hayatimda 11 yasimda 1 kere 1 haftaligina gitmek haricinde ben Bayburtu gormemis olsam da, Baba tarafindan Bayburtlu oluruz. Şingah mahallesi-kara pancar ve tarhun ise lezzet anlaminda aklimda kalanlardan. Bir tane de saat kulesi vardi bildigim

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    hocam üstteki soruma siz de cevap verebilirsiniz ...
  • Ado kullanıcısına yanıt
    desene hocam ortak bir yönümüz daha var ...
    Mutluluk duydum hocam, bir gün yuz yuze de gorusecegiz nasipse

Hocam ne yalan söyleyeyim bana da hiç nasip olmadı Bayburt Döneri yiyebilmek, fakat az önce babama sordum, beraber bir dönerciye gitmiştik ve benim hayatımda yediğim en güzel dönerdi, sorduğumda ondan daha da güzel dedi. Biraz detay istedim altına tırnaklı pide falan konulup servis edilirmiş, böyle iskender gibi değil de kenarları biraz daha çıtırmış ve lezzetliymiş.

• Bayburt neden il oldu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.