Şimdi Ara

BATUM 2018 TEKNOLOJİ FİYATLARI TEKNO MARKET KARŞILAŞTIRMALARI VE GENEL GÖRÜNÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni batum turunda bulunduk teknoloji adına merak ettikleriniz videoda . Çeşitli teknoloji marketleri karşılaştırıp eğlendirici ufak bir video yapmaya çalıştık. Faydalı olursa ne mutlu bize.

Merak ettiklerinizi başlık altından cevaplarım .İyi seyirler

https://youtu.be/3h68p5Pgc9Q

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah like verdim ama Hahahaha klasik Türk, forumdonanım tipleri işte. Adamlar Batum'a gidiyor Shelby görünce ışık görmüş davşan gibi oluyor ve oradaki Teknosa'ya giriyor. İyi ki inşaattaki iş aletlerini görmemişsiniz.

Olm girsenize karı kızın, barların, gece yaşantılarının olduğu yerlere, ne yapalım biz oradaki Teknosa'yı telefonu arabayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Eyvallah like verdim ama Hahahaha klasik Türk, forumdonanım tipleri işte. Adamlar Batum'a gidiyor Shelby görünce ışık görmüş davşan gibi oluyor ve oradaki Teknosa'ya giriyor. İyi ki inşaattaki iş aletlerini görmemişsiniz.

Olm girsenize karı kızın, barların, gece yaşantılarının olduğu yerlere, ne yapalım biz oradaki Teknosa'yı telefonu arabayı.

Öncelikle teşekkür ederim .Hocam biz batuma herkesin gittiği amaçla gitmedik. Amacımız hem deniz kenarı olsun biraz farklı bir mutfak deneyelim birde genel olarak bir şehir turu yapıp teknoloji marketlerinden ihtiyaçlarımızı giderdik türkiyeye nazaran uygun olan ürünlerden.

Elimizden gelen budur şimdilik ilk videomuz ilerisinde eksikler düzelecektir umarım :)

• romerohp R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah takılıyorum güzel video olmuş başarılarınızın devamını dilerim.
  • break the cycle kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• İşim dolayısıyla her ay italya ve romanya ya gidiyorum.
    Geçtiğimiz hafta italya da media world mağazasında huawei mate 10 pro modelinin fotosunu fiyat karşılaştırması olsun diye çekmiştim.
    Bilgi olsun diye buraya ekliyelim.

BATUM 2018 TEKNOLOJİ FİYATLARI TEKNO MARKET KARŞILAŞTIRMALARI VE GENEL GÖRÜNÜM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.