Şimdi Ara

BATTLELOG NEDİR ? - REHBER - DETAYLAR İÇERİDE -Battlefield oyuncuları BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
9.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  BATTLELOG NEDİR  ? - REHBER - DETAYLAR İÇERİDE -Battlefield oyuncuları BURAYA

Battlelog , Battlefield Oyuncuları için E.A firması tarafından hazırlanmış, geniş içerikli bir istatistik sitesidir.

Bu site aynı zaman'da Battlefield oyuncularının iletişim kurmalarını sağlayan bir içerik sistemine'de sahiptir.

Site içerisinde istatistiğinizi görebilmek için PS3 - PC ve Xbox360 üzerinden oyunu oynamalısınız.

Bu sistem içerisinde Battlefield oynayan arkadaşlarımızı ekliyip onlar ile sohbet yapabilir ve farklı PLATOONS'lara üye olabiliriz. (bu platoons kelimesine alışamadım bir türlü tuhaf bir isim )

Battlelog'a üye olmak için önceden tanımlı bir EA oyuncu hesabınız olmalı veya sıfırdan bir EA Origin hesabı
     BATTLELOG NEDİR  ? - REHBER - DETAYLAR İÇERİDE -Battlefield oyuncuları BURAYA
    alıp bu şekilde devam etmelisiniz.

Önceden tanımlı bir EA hesabınız yok ise ve EA Origin hesabı almak istiyorsanız TIKLAYINIZ

Daha önceden tanımlı bir hesabınız var ise buraya TIKLAYINIZ

Battlelog Ana sayfasına giriş yapmak için TIKLAYINIZ

Genelde Battlelog'a giriş zahmetli ve bende giriş sorunu yaşayanlardanım daha sonradan birkaç tıklama ile hallettim.

Eğer Battlelog'a giremiyorsanız PlayForFun arkadaşımızın açmış olduğu bu konu üzerinden yardım alabilirsiniz.Ben bu konu vasıtası ile hallettim.

Battlelog'u daha detaylı görebilmek için aşağıdaki resimlere bakınız.

Battlelog Ana menüsü, kendinizle ilgili tüm işlemleri burada görebilirsiniz.

Kendi durumunuzu gördüğünüz kısım

Arkadaş listenizdeki kişilerle kendinizi kıyasladığınız bölüm

Bağlı olduğunuz platoon'ları burdan görebilirsiniz.Bir nevi facebook grup sistemi

Sunucu durumlarını gördüğünüz kısım

Genel sorular VE SORUNLAR ?

Battlelog çok gerekli bir olay mı ?
    Oyunu çok uzun süre oynayacaksanız ve istatistik hoşunuza gidiyorsa gerekli.

Ps3 üzerinden Battlelog'a nasıl girebilirim ?
    Battlefield 3 oyununa girdiğiniz'de ana menüde sağ yön tuşuna bastığınızda hesabınıza bağlanır.

Battlefield 3 oynuyorum ismimin başına tag eklemek istiyorum ?
    Tag eklemek için Battlelog'a üye olmanız ve edit profile kısmından tag eklemeniz gerekmektedir.

Battlelog içindeki platoons kavramı nedir ?
    Facebook tarzı fan sayfaları oluşturduğunuz kısımdır.Üye olduğunuz fanların aktivitelerini görüp cevap yazabilirsiniz.

Not: Eksik gördüğünüz kısımlar var ise konu içinde belirtiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U_şen -- 10 Kasım 2011; 20:25:57 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

BATTLELOG NEDİR? - REHBER - DETAYLAR İÇERİDE

Battlefield Oyuncuları BURAYA!

Battlefield oyunları için vazgeçilmez bir araç olan Battlelog, oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyan çevrimiçi bir platformdur. Oyun içi istatistiklerden sosyal etkileşimlere kadar çok çeşitli özellikler sunar.

Battlelog'un Temel Özellikleri:

• Oyun İçi İstatistikler: Maç başına K/D oranı, skorlar ve diğer önemli veriler gibi oyun içi istatistiklerini takip etmeni sağlar.
    • Kişiselleştirilmiş Profil: Oyuncu kartın, başarıların ve diğer özelleştirilebilir özelliklerle kendi profilini oluşturmana olanak tanır.
    • Sosyal Etkileşim: Arkadaş ekleyebilir, sohbet edebilir ve topluluk forumlarında oyuncularla bağlantı kurabilirsin.
    • Sunucu Tarayıcısı: Mevcut sunucuları göz atmana ve oyuncuların bulunduğu, modlar ve haritalar gibi özelliklerine göre filtrelemene yardımcı olur.
    • Battlelog Web Eklentileri: Oyun deneyimini daha da geliştirmek için Battlelog'a çeşitli eklentiler ve uygulamalar ekleyebilirsin.

Battlelog Web Eklentileri Nedir?

Battlelog web eklentileri, oyun deneyimini kişiselleştirmene ve geliştirmene olanak tanıyan üçüncü taraf yazılımlardır. Bu eklentiler, aşağıdakiler gibi farklı işlevler sunar:

• Oyun içi görünümlerini ve özelleştirme seçeneklerini değiştirme
    • İstatistikleri ve oyun içi verileri daha derinlemesine analiz etme
    • Özel sunucular oluşturma ve yönetme

Battlefield Oyuncuları Neden Battlelog'u Kullanmalı?

Battlelog, Battlefield oyunlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyuncular için????? bir araçtır. İster istatistiklerini takip etmeye, ister yeni arkadaşlar edinmeye ya da oyun deneyimini kişiselleştirmeye çalışıyor ol, Battlelog vazgeçilmez bir kaynaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • guzel olmus, eline saglik arkadasim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

guzel olmus, eline saglik arkadasim

Önemli değil teşekkürler.
  • PSN'den aldım oyunu kendi hesabımla oyunu oynuyorum oyunu aldığımız hesapla değil! bettlelog'a giremiyorum ve back to karkand paketine ulaşamıyorum yardım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

PSN'den aldım oyunu kendi hesabımla oyunu oynuyorum oyunu aldığımız hesapla değil! bettlelog'a giremiyorum ve back to karkand paketine ulaşamıyorum yardım!

forumda battlelog'a giremeyenlere yardim diye 1-2 konu var cok detayli anlatimiyla, bu sadece tanitimi ama arkadas yine de soylemis konu icinde yardim konusunun da oldugunu.

Back to Karkand'a daha biz de ulasamiyoruz, 1 ay sonra cikacagi icin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

PSN'den aldım oyunu kendi hesabımla oyunu oynuyorum oyunu aldığımız hesapla değil! bettlelog'a giremiyorum ve back to karkand paketine ulaşamıyorum yardım!

Aldığın hesapla değil zaten kendi hesabınla oynamalısın buraya kadar sorun yok.

Şu konu üzerinden bir yardım isersen yardımcı olurlar.http://forum.donanimhaber.com/m_54339666/tm.htm
  • Back to Karkand için kısa tanıtım filmi.

• Back to Karkand için yapılan şu trailer çok iyi. Ayrıca battlelogda ekledim Ufuk seni

• 3 tane de benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stubborn -- 10 Kasım 2011; 15:33:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Back to Karkand için yapılan şu trailer çok iyi. Ayrıca battlelogda ekledim Ufuk seni

Bakıyorum hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Back to Karkand için yapılan şu trailer çok iyi. Ayrıca battlelogda ekledim Ufuk seni

Bakıyorum hemen

onu eklerken iki tane daha buldum

• Karkand çok sağlam geliyor, en favori harita olacak heralde.
  • quote:

Karkand çok sağlam geliyor, en favori harita olacak heralde.

Beyler karkand dlc'sini nasıl indircez store'dan biz oyun aldık forumdan arkadaşlarla ilk çıktığı gün limited edition sayılıyordu bedava mı gözükecek şimdi çıktığı gün indirdiğimiz psn hesabında bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Beyler karkand dlc'sini nasıl indircez store'dan biz oyun aldık forumdan arkadaşlarla ilk çıktığı gün limited edition sayılıyordu bedava mı gözükecek şimdi çıktığı gün indirdiğimiz psn hesabında bilen var mı?

Limited edition alanlar indirebilecek.

• benim battlelog pc gözüküyor arkadaş ekleyemiyorum bu yüzden.var mı çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

benim battlelog pc gözüküyor arkadaş ekleyemiyorum bu yüzden.var mı çözümü

Live chat kısmından yardım alarak değiştitrebilrsin diye düşünüyorum, menüler'de varmı bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Live chat kısmından yardım alarak değiştitrebilrsin diye düşünüyorum, menüler'de varmı bilmiyorum.

Zaten açılmıyordu konuşarak açtırdım ama başka birinin daha olmuş böyle oyunu aldığına dair kanıt istiyorlarmış kardeşlik de diyemem şimdi zaten artık giremiyormuş hiç :D
  • quote:

quote:

quote:

Zaten açılmıyordu konuşarak açtırdım ama başka birinin daha olmuş böyle oyunu aldığına dair kanıt istiyorlarmış kardeşlik de diyemem şimdi zaten artık giremiyormuş hiç :D

Valla benden kanıt manıt istemedi, ben direk satın aldım dedim pek detaya girmedim.

Zaten bu tür konularda fazla kurcalamadan direk sonuca gideceksiniz.Yoksa işler karışır

• Battlefield oyuncuları Battlelog'a giriş yaparlarsa süper olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Limited edition alanlar indirebilecek.

Benim ki limited edition fakat psn'e geldiğinde bedava mı gözükecek işte?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.