Şimdi Ara

BattleForge (Tanıtım, Başlangıç Rehberi ve Diğer Bilgiler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
0
Favori
9.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  BattleForge (Tanıtım, Başlangıç Rehberi ve Diğer Bilgiler)
    Tanıtım
    BattleForge, EA Phenomic tarafından geliştirilen ve kısmen bedava olan (Play4Free) gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Play4Free uygulaması, iki deste (32 kart) içerir. Senaryo haritalarını bedava oynamanıza imkan sağlar. Play4Free'nin kısmen bedava olmasının sebebi, BattleForge puanlarını içermemesidir. BattleForge puanlarını diğer oyuncularla ticaret yaparak ya da BattleForge.com sitesinden bir miktar ücret karşılığı edinebilirsiniz.
    Başlangıç Rehberi
    BattleForge oyununa başlamak için öncelikle üye olmalı ve oyunu indirmelisiniz. Oyuna buradan üye olabilir ve oyunu buradan indirebilirsiniz. Oyunun boyutu küçük gibi gözükse de üzerine yaklaşık 3GB patch iniyor. Kesinlikle beklemeye değer. Üye olduğumuz kullanıcı adı ve şifreyle oyuna giriş yaptıktan sonra avatar ve nickname seçiyoruz. Referral kısmına xXxBaRaNxXx yazarsanız minnettar kalırım. Avatar ve nickname belirledikten sonra sizi bir menü karşılayacak. Tutorial'a tıklamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Oyunu öğrenmek için ideal. Tutorial'i bitirdikten sonra oyunu az çok anlamış oluyorsunuz. PvE'de Level 4 olmadan diğer oyuncularla ticaret yapamaz, pazar'daki (Auction House) kartları açık arttırma yoluyla alamazsınız. Tutorial'i bitirdiğinizde Level 2'ye ulaşmış oluyorsunuz. Başlangıç için söyleyebileceklerim bu kadar. Sorularınızı konu altından sorabilirsiniz.
    Diğer Bilgiler
    Oyunda 8 (yeni gelecek Amii Edition ile 9) farklı element var: Fire (Ateş), Frost (Buz), Nature (Doğa), Shadow (Gölge), Stonekin (Taş), Bandit (Haydut), Twilight (Alaca karanlık), Lost (Ruh diyorum ben) ve yeni gelecek Edition ile Amii (Türkçe çevirisi yok). En baştakiler ana 4 element. Farklı kombinasyonlarla diğer elementleri oluşturuyoruz. Oyunda kartları oynamak için Power (Power Well ele geçirerek arttırabilirsiniz) ve Orb (Monument ele geçirmelisiniz). Her bölümün başında ilk çıkardığınız yaratığa bağlı olarak 1 ana element orbumuz oluyor. Diğer orbları ele geçirerek daha güçlü yaratıkla çıkarabiliyoruz. Kartlara (yaratıklara) göz atmak için bfcards.info veya battleforge.wikia.com adresleri en iyi seçim olacaktır. Benim kendi destem de buradahttp://bfcards.info/search.php?i=deck&id=2004200220072035200920152014210420202037202570112039202220132024203020212036 . Kendim $9.99'a (15 lira) 1000 BattleForge Puanı (BFP) çektim. Başlar başlamaz satın almanızı önermiyorum. Oyunu yaklaşık 8 aydır oynuyorum ve yeni BFP aldım. Oyunda beni bulmak isterseniz eğer PM atabilir, online yakalayabilirseniz xXxBaRaNxXx olarak arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Destelerinizi konu altında paylaşmanızı isterim. Deste oluşturmak için bfcards.info adresine girebilirsiniz. İyi forumlar ve iyi oyunlar.

• Zamanında oynuyordum ama bedavaya oynayan oyuncular çok fena eziliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Zamanında oynuyordum ama bedavaya oynayan oyuncular çok fena eziliyordu.

Arkadaşımın desteği sayesinde bayağı bir süre BFP çekmeden oynamıştım. Battleship falan vermişti idare ediyordum. Sonra aldım ben de BFP. İyi kartlar çok pahalı oluyor genellikle. Yeni başlayanlar için en iyi element seçimi Nature (Doğa) olacaktır. Giant Wyrm common kartlardaki tek XL ünite.
  • Bi ara denemek istemiştim ama adını google a yazdıgımda oyunun direk hileleriyle karsılasınca vaz gecmiştim videolu anlatımlar falan bile vardı bu kartlarla ilgiliydi büyük mavi ejderler basıyordu sürekli bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 22 Ağustos 2011; 23:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

Bi ara denemek istemiştim ama adını google a yazdıgımda oyunun direk hileleriyle karsılasınca vaz gecmiştim videolu anlatımlar falan bile vardı bu kartlarla ilgiliydi büyük mavi ****r basıyordu sürekli bilemedim.

Oyunda hile diye bir şey yok. Çoğu scam. Yani E-postanla şifreni gönder sana 236325 BFP gönderelim gibi. Bug kullananlar en geç 24 saat içerisinde banlanıyor. EA'nın kalitesi.
  • peki indirip deniyorum o vakit.
    ---
    Referansladım.Oyundayım.

Nick:MustafaAnil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 23 Ağustos 2011; 1:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

peki indirip deniyorum o vakit.

Referral kısmına xXxBaRaNxXx yazarsan sevinirim. Ayrıca nickname'ini PM yoluyla veya buradan söylersen ufaktan destek atabilirim 1-2 kart.
  • Zamanında oynuyordum güzel deck 'im vardı bf alarak yapmıştım ama şuan üyelik noldu bilmiyorum bi ara indireyim tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: [T]hree[N]amed

Zamanında oynuyordum güzel deck 'im vardı bf alarak yapmıştım ama şuan üyelik noldu bilmiyorum bi ara indireyim tekrar

N'aptın ya hem BFP almışsın hem de hesabı kullanmıyorsun. Eğer başlarsan nickname'im xXxBaRaNxXx. Haftasonu görüşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajan Simit

quote:

Zamanında oynuyordum güzel deck 'im vardı bf alarak yapmıştım ama şuan üyelik noldu bilmiyorum bi ara indireyim tekrar

N'aptın ya hem BFP almışsın hem de hesabı kullanmıyorsun. Eğer başlarsan nickname'im xXxBaRaNxXx. Haftasonu görüşelim.

Oynarımda çalışıyorum pek vakit kalmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Ne zaman bıraktın. Yeni Edition geldi yeni bir tane daha gelecek. Çok sarıyor aralıksız 5 saat oynadığımı bilirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne zaman bıraktın. Yeni Edition geldi yeni bir tane daha gelecek. Çok sarıyor aralıksız 5 saat oynadığımı bilirim.

6-7 ay oldu şuan son durum ne bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

6-7 ay oldu şuan son durum ne bilmiyorum

Başla başla BattleForge iyidir.

• güzel de keşke sistem yetse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Admiralkheir

güzel de keşke sistem yetse

Windows XP / Vista
    Pentium IV 1.8 GHz or higher
    512 MB RAM (XP) / 1 GB (Vista)
    10 GB of disk space
    256 MB graphics card compatible Shader Model 2.0

Hangi çağda yaşıyoruz.
  • hepsi bende fazlasıyla mevcut fakat ekran kartı sorun 256 mb geforce fx 5500
  • quote:

hepsi bende fazlasıyla mevcut fakat ekran kartı sorun 256 mb geforce fx 5500

Yapma ya. Neyse değiştirdiğinde görüşelim.
  • WTFpwnd(Ragnarok--)ve WTFpwner(ben) eklersen oynayabiliriz.Forumdan Runeforce ve Zetharosda oynuyor.
  • quote:

quote:

Yapma ya. Neyse değiştirdiğinde görüşelim.

• quote:

benim ekran kartım 256mb ati redeon hd 3600series ama kaldırıyor rahat kardeş seninkini nasıl kaldırmıyor ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.