Şimdi Ara

Battlefield1 turk grup (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Sniper oynuyorum. GT : MagicTulpar
  • Merhabalar bizde başka oyunlardan fırsat bulunca 5 kişi falan giriyoruz ekleyin benide arkadaşlar daha sık BF oynarım bu bahane ile. Hatta bir BF clübu kurarsanız süper olur en azından oradan görürüm Online olduğunuzu. TAG jarkaman yoğunlukla hafta sonu 11 den sonra sabaha kadar ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her akşam oynamaya çalışıyoruz en azından bir 3 kişi her gün oyunda oluyor.

Aynı mangada güzel işler çıkartıyoruz.
  • Merhaba arkadaşlar

Birlikler konusunda buraya not düşmek isterim. Buradaki arkadşalarımızın bir çoğu 57 ALAY birliğindedir. (arada malesdef nokta koyamadık izin vermiyor)

Birlikte oynamak isteyenler BF1'de ana menüde iken LT tuşu ile sol menüyü açarak Birlikler (beta) alanında giriş yapabilir

Burada birlik ara sekmesini kullanarak 57 ALAY yazınız. Birliğe katılma isteği gönderin. Mutlaka her gün kontrol ediyoruz.

Aynı yerde birliği temsil et seçeneğini kullanırsanız eğer ki kullanmanızı isteriz o zaman sadece bizim birliğimize ait oyun içerisinde adınızın başında [TURK] yazarak birliğinizi gödsterecek.

[TURK] cemelliot şeklinde görüneceksiniz.Aynı mangada 5 kişi de aynı birlikten olursa manga adı da 57 ALAY olarak değişiyor.

Hepinizi aramıza bekliyoruz.

İyi oyunlar

Battlefield1 turk grup

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafacoban

Her akşam oynamaya çalışıyoruz en azından bir 3 kişi her gün oyunda oluyor.

Aynı mangada güzel işler çıkartıyoruz.

Geçen gün ben de oyuna dahil oldum hocam ama özel server olmazsa daha güzel bence. Bir çok şey kapalı oluyor, pek keyif alamadım o yüzden
  • Selamlar,

Havacı asker lazım mı? :)

• Gt:DarkKnightTR arkadaslar kufursuz seviyeli ortamda oynamak isterim ekliyebilirsiniz...

• DarkKnightTR61 kullanıcısına yanıt
    Dostum bu gamertag yok diyor... Gerçi uygulamadan yapayım dedim ama bulamadı.

• Nukro11 ekleyin arkadaşlar

Hafta içleri gündüz saatleri ve gece 12 den sonra sık sık oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 4 Ekim 2017; 23:44:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.