Şimdi Ara

Battlefield1 turk grup

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yabancilarla oynamak bot ile oynamaktan beter ne iyileştirme ne mermi nede destek alabiliyorsun.

Bu ekip oyunu olduğundan benim gibi yakinanlar varsa akşamları 22.00 gibi oynuyorum.

Katulmak isteyen eklesin ve buraya yazsın bir kac takim kuralım.

Nick : Mustafacoban.

Battlefield1 turk grup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum merhaba kulaklık mikrofon sistemi kullanabiliyorsan her aksam 22:00'den sonra sağlam ekibimizle 2-3 saat oynuyoruz katılmak istersen bekleriz - 2 Adet Tankçı - 1 Adet Pilot az sniper bol taarruz her şey var

Gamertag: Leylines83
  • BaLroK B kullanıcısına yanıt
    Medic yok yani? Öyle takım mı olur kardeş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper aradığım ekip bu.

Desene Size sağlam bir hekim lazım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Medic benim kardeş hipokrat yeminiyle oynuyorum görsen sağlık meslek lisesi mezunuyum oyun sonu görsen TUS'a hazırlanan tıp öğrencisiyim 100 den aşağı iyileştirmem 40 dan aşağı canlandırmam yok
    Medic oynarken ilk 5 de profilimi görmezsem serumu kendime yapıyorum
    Helal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaLroK

quote:

Medic benim kardeş hipokrat yeminiyle oynuyorum görsen sağlık meslek lisesi mezunuyum oyun sonu görsen TUS'a hazırlanan tıp öğrencisiyim 100 den aşağı iyileştirmem 40 dan aşağı canlandırmam yok

Medic-Taarruz-Sniper-Tank-Uçak farketmez Leylines gelir affetmez.
    İyi uydu bu arada

• Yok ama şaka maka ciddi anlamda bu oyunda manga olarak iyi işler yapıyoruz hiç değilse eğleniyoruz ekleyen herkesi bekleriz ufak bi whatsapp grubumuz bile var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepra61

quote:

quote:

Medic-Taarruz-Sniper-Tank-Uçak farketmez Leylines gelir affetmez.
    İyi uydu bu arada

İşte mangamızın amansız tankçısı !!! Mermiyi önce namlunun ağzına sonra düşmanın ağzına

• Dun aksam oyun çetin gecti:)

Vakit buldukça 22.00 dan sonra sizinleyim

• quote:

Dostum merhaba kulaklık mikrofon sistemi kullanabiliyorsan her aksam 22:00'den sonra sağlam ekibimizle 2-3 saat oynuyoruz katılmak istersen bekleriz - 2 Adet Tankçı - 1 Adet Pilot az sniper bol taarruz her şey var

Gamertag: Leylines83

Merhaba bende 2 haftadır böyle bir grup arıyordum. Rica etsem beni whatsapp grubunuza eklermisiniz? Bende her akşam kendi başıma oynamaktan sıkıldım. Tel numaram: 05446908987

Xbox kullanıcı adım : fuatiahy

Şimdiden teşekkür ederim

• Seni çok iyi anlıyorum:) dün arkadaşlarla oynayınca farkettim oyun böyle oynanır herkes görevi neyse onu yapıyor.15 gündür oynuyorum şimdiye kadar ölünce bir kişi gelmemişti .Dün gece bir oyunca 3-5 kere tekrar canlandırdılar beni.

Hele grup olarak çatışırken öleni canlandırmak için vurulmak adı elinde iğne ile koşanları görünce daha fazla hoşuma gitti:)

Beni veya üst kısımda bulunan arkadaşları xbox eklerseniz kendi adıma akşam 22-22.30 arası oynuyorum bazen haftasonları gündüzde giriyorum.

Whatsapp için arkadaşımıza bende pm attım sizde pm atın ekleyecektir .hem konuşur hemde zamanlamayı ayarlarız.
    Biri gözcü mü dedi? Ailenizin gözcüsü de geldi... Sadece yerini ve zamanını söyleyin. Son göreceği şey keskin nişancı yansıması olacak.

• fps online da yeni olduğum için çok iddalı değilim. ama takım oyuncu olmaya çalışırken aynı zamanda ilerletiyorum kendimi :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodinb

fps online da yeni olduğum için çok iddalı değilim. ama takım oyuncu olmaya çalışırken aynı zamanda ilerletiyorum kendimi :)))

Sana özel cep yaptırıyorum abi ufalmadan gir diye :D
  • rodinb kullanıcısına yanıt
    Ooooo Ahmet hocam çok mütevazi takılıyor gerçekte tam bir hardcore player

• son bir haftadır cam yansıması oldumu bakıyorum hemen sanki keskin nişancı var.

kafayı bozdum iyice
  • Taarruz binbaşıda burda :) bu hafta iş yoğunluğundan pek aktif olamasamda ekleyin gerekirse 2 manga kurarız . unarmedmarmot83
  • sizin yanınızda benim admın esamesi bile okunmaz :)))
  • Ben GT paylaşanları ekledim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.