Şimdi Ara

BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom geldi (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
3
Favori
20.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Karıncalanmayı ayarlardan kapatabilirsin.
    Teşekkürler akşam bakacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Aynen hocam henüz kimse koymamış. Yarın BETA'nın herkese açılmasıyla birlikte videolar tavan yapar PS4'te EA Access sistemiyle erken erişim de sağlanamıyor zaten. Yarın uçar videolar.

Alıntıları Göster
    en güvenilir karşılaştırma gelmiş. Pro'da durum çok iyi değil. One x fena değil.

https://www.youtube.com/watch?v=2F43mfMuyF8

• quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

en güvenilir karşılaştırma gelmiş. Pro'da durum çok iyi değil. One x fena değil.

https://www.youtube.com/watch?v=2F43mfMuyF8

Alıntıları Göster
    +- GTX 1070 ayarında bir GPU-APU ile 3840x2160 çözünürlükte 60 FPS verdirmeye kalkarsan ortaya çıkacak manzara bu olur maalesef hocam. Şu yetersiz donanım ile 4K meselesi takıntısına çok ama çok fena ayar oluyorum gerçek 4K deneyimi bir sonraki nesil konsollarda yaşanabilir ancak. Takılıp kaldılar şu 4K masalına. Bu arada oyun PS4 Pro'da 3200x1800 çözünürlükte çalışıyor. Millet GTX 1070 kart ile 1080P'de 30-35 FPS ile oynuyor oyunu ben daha ne diyeyim yani. Kısılma oranını hesap edin. Sadece yakın mesafedeki silah ve askerin elleri kısılmadan aktarılmış diğer bütün grafikler kırpılma. One,S ve PS4'ü hesap edemedim.

• TMRT kullanıcısına yanıt
    peki 1080p çözünürlükte one x'de fps daha stabil olur mu?
  • Ben 1080p de 6 saat test ettim one x de aşırı akıcıydı hiç fps düşüşü yaşamadım. Zaten one x 1080p de coşan bir konsol. destekli oyunlarda (örnek witcher 3) performans moduna aldığınız zaman 30 değil 60 fps de çalışıyor. Yeter ki yapımcı bu desteği versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

peki 1080p çözünürlükte one x'de fps daha stabil olur mu?
    One X'deki FPS Droplar abartılacak kadar aşırı değil ama var. BETA oyun bu bir de. Oyun 1080P'de çalışsaydı 60'tan 59'a indiğini bile görmezdiniz BF1 4K yaması almadan önce 900P'ydi ve X'te nasıl çalışıyordu oradan yola çıkın. Yağ gibi akıyordu. Şimdi ufak tefek droplar var. BF1'de de var 5'te de var. Daracık bir alanda 10 kişi sıkışıp nade'ler havada uçarken bir de tepenize V-1 roket yediğiniz zaman 20 FPS'e düşüyor oyun. 4 Eylül'den beri konsolda sadece sabah akşam BF V oynuyorum başka hiç bir oyun açılmadı bütün sınıfları 10 levelin üzerine alarak bütün silahları açtım bu yoğunluk ile FPS'in 20-30 lara indiğine 2 veya 3 kere şahit oldum ama ortalığın çok fena karışması gerekiyor. Onun harici pek bir drop yok. Olsa da 50-55'e düşüyordur en fazla. Düzeltirler. Oyun ilk çıktığında düzelmese bile çıktıktan sonraki şikayetlere göre ayar çekilir hiç olmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

One X'deki FPS Droplar abartılacak kadar aşırı değil ama var. BETA oyun bu bir de. Oyun 1080P'de çalışsaydı 60'tan 59'a indiğini bile görmezdiniz BF1 4K yaması almadan önce 900P'ydi ve X'te nasıl çalışıyordu oradan yola çıkın. Yağ gibi akıyordu. Şimdi ufak tefek droplar var. BF1'de de var 5'te de var. Daracık bir alanda 10 kişi sıkışıp nade'ler havada uçarken bir de tepenize V-1 roket yediğiniz zaman 20 FPS'e düşüyor oyun. 4 Eylül'den beri konsolda sadece sabah akşam BF V oynuyorum başka hiç bir oyun açılmadı bütün sınıfları 10 levelin üzerine alarak bütün silahları açtım bu yoğunluk ile FPS'in 20-30 lara indiğine 2 veya 3 kere şahit oldum ama ortalığın çok fena karışması gerekiyor. Onun harici pek bir drop yok. Olsa da 50-55'e düşüyordur en fazla. Düzeltirler. Oyun ilk çıktığında düzelmese bile çıktıktan sonraki şikayetlere göre ayar çekilir hiç olmazsa.

Alıntıları Göster
    One x bf 1 operasyonlarda yoğun sahnelerde 1080p de de düşüşler var zaten . 5 te de illa ki vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

One x bf 1 operasyonlarda yoğun sahnelerde 1080p de de düşüşler var zaten . 5 te de illa ki vardır

Alıntıları Göster
    Hocam oyun One X'te 4K oldu, 1 ay önce falan 1080p değil. Oyun hiç bir zaman 1080 olmadı ki 900P olarak çıktı zaten Xboxta. Evet 4K olduktan sonra düşüşler var ama kayda değer değil o kadar da olacak açıkçası. Passchendaele haritasında yaşıyorum ben de zaman zaman. Oyundaki en sevdiğim haritadır Zeebrugge ile beraber hep ikisinde oynamaya çalışıyorum. Passchendaele'de kastığı oluyor yoğun çatışmalarda gaz bombası falan attığın zaman tepene havan topu düşerken üstüne uçak bombalayınca falan.

1080p tv + one x de 1080p çalışıyor oyun onu demek istemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

1080p tv + one x de 1080p çalışıyor oyun onu demek istemiş.
    Ha öyle mi. Ama yine de oyun 4K çözünürlükte render ediliyor işlemci tarafından, 1080p'ye supersample edilip ekrana veriliyor kassa onda da kasar 4K'da render görüntü çünkü.
    Valla ben ne BF 1 ne de BF V beta yı 1080p tv de kasarken görmedim 55-60fps fix akıyor oyun.

• 1080p tv de One X te grafikler nasıl. One da işkence çektiriyor. BF 1 daha güzel grafik olarak bana öyle geldi.
  • One X de her şey harika ister 1080p de oyna ister 4k da konsollardaki en iyi deneyimi one x sunuyor.

• Eyvallah hocam, yeni nesilde 4K Tv alacağım onun için sordum.
  • ben hem one s te hem x te oynadım oyunu performans sorunu yok gayet iyi çalışıyor , tv de oyun oynamayı sevmiyorum monitor kullandığım için one s te de fazla kötü durmuyor oyun ama one x te daha güzel

• Oyuna 1-2 maç ancak dayanabildim. Resmen çin malı Battlefield gibi birşey olmuş.Neresinden tutsan elinde kalıyor, düşmanlar iğrenç renk paletinden ötürü gözükmüyor, aksiyon doğru dürüst yaşanmıyor, kill timelar iyice düşmüş saniyesinde adam öldürebiliyorsun eski serilerdeki gerçekçi silah tepkileri yok, haritalar çok kötü, atmosferin Ww2 ile alakası yok sabaha kadar oynasan Ww2 oyunu olduğunu anlamazsın silahlar dışında, bu serinin silah sesleri nasıl olur da bu kadar geriye gidebilir yanımdaki adamlar sanki su tabancası kullanıyor gibi ses çıkartıyor. Kısacası Dice'a hiç yakışmayan kalitesiz bir BF klonu olmuş.Bad Company serisi,Battlefield 3 gibi efsanelerin yanında adı bile geçmez bu oyunun.
  • Bfci olarak betayi bekledigimden iyi buldum...bf1 in gereginden fazla agirliginin aksine akicilik ve surat kazanmasi oyuna canlilik getirmis..tanklarin vs muhimmatinin bitmesi iyi dusunulmus..istihkam vb. stratejik ayrintilar katilmasi oyuna az da olsa derinlik katmis bu yonden...domination noktalari map e guzel dagitilmis..bf1 de bu durum sikintiliydi...eksi yon olarak ozellikle dusman kamuflajlarinda palet sikintisi var..bunun gibi 1 2 duzeltilebilecek eksileri de mevcut...yani eski tum bflerde oldugu uzere full surum betadan cok daha iyi olacaktir..benden rahatlikla gecer not aldi su an icin..

Felaket tellali arkadaslarin da (hepsi olmasa da) buyuk bir kismi bf serisini oynamayi beceremeyenler..diger kismi modern savas isteyenler..o yuzden nihai karar icin full surumu gormek sart..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadShot467 -- 17 Eylül 2018; 17:49:52 >
  • DeadShot467 kullanıcısına yanıt
    beceremeyenler mi?ya bu kanıya nasıl varıyorsunuz allah aşkına ps forumunda da gördüm benzer yorumlar beğenmeyen herkesle karşılıklı oyun oynayıp kill aldırmadınız galiba
  • DeadShot467 kullanıcısına yanıt
    İlk oyundan beri bütün BF leri 1000 lerce saat oynadım şunu kesin olarak belirteyim ki gelmiş geçmiş en kötü BF oyunu açık ara. Eksileri o kadar çok ki boşuna ertelemediler zaten. Saçma yorumuna katılma oranım %0. Sen git oyunu yapan gelsin.

• berky88 kullanıcısına yanıt
    Benim rastladiklarim arasinda yakinanlarin cogu adam oldurememekten dem vuruyordu.goremedim vs.. diye..ayrica ben cogu tabirini kullandim.hepsi tabirini degil..bunda rahatsiz olunacak birsey buluyorsaniz kendinizi sorgulayin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.