Şimdi Ara

BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom geldi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
3
Favori
20.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun göya WWII temalı ama oynarken zerre kadar bu atmosferi veremiyor, BF den bağımsız bambaşka oyun olmuş ama hiç ama hiç sarmadı beni. 2,5 ayları var oyunu adam etmeleri için yoksa BF tarihinin en kötü oyunu olmaya en büyük aday kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 5 Eylül 2018; 22:54:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadıkça sarmaya başlıyor açıkçası. İlk girişimde BF1'deki ayarları harfiyen BF V'e taşıdım analog hassasiyetinden deadzone'a, FOV ayarına kadar yaptım. Ufak tefek AIM alma farkı var. Bu yüzden %10 artırdım analog hassasiyetlerini BF1 ayarıma göre. İlk girişimde olumsuz bir hava yakalamıştım oynadıkça, daha iyi oldukça değişti. Yukarıdaki eleştirilere harfiyen katılıyorum oyunda savaş atmosferi eksik. BF1'deki gri renk paleti yerini yeşil ve maviye bırakmış. BF1'deki Passchendaele haritasındaki atmosferi herkes bilir, bunda 10'da 1'i yok ama olacaktır. Diğer haritalarda atmosferi yoğun yaşatan bir ortam mutlaka olacaktır. Rotterdam ve Narvikte yok. En büyük fark silah recoillerinde. STG44'ü elinize alıp taradığınızda bu anlaşılıyor fakat silahların geliştirmelerini tamamladıkça recoiller iyiden iyiye BF1 silahlarına yaklaşıyor. Geliştirmeler çok fark ettiriyor silahları. V1 Roketi'de Alpha sürümünde olduğu tam bir kanser, roketi açan çakıyor Rotterdam'daki D'ye free kill everyone. Sesini ve patlama efektini de aşırı abartmışlar kulaklıkları patlatıyor patlarken. FPS'te 10'a falan düşüyor One X'te yakınınızda patlarsa.

• Bu oyun bu haliyle tutmaz. Bo4 de izlediğim kadarıyla hiç cezbetmiyor. Bf4 de devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1 Sina Çölü ile beta yaptı herkes beğendi. Bu oyunda ruh yok silah sesleri falan berbat. Ea Access e düşer oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Rotterdam haritasında 5-10 kişi C bayrağının içindeki bahçede çatışırken 60'tan 30'lara indiğini hissettiriyor. C'nin köprüye bakan çıkış kısmında da sıkıntı var orası zaten çizim uzaklığının en üst noktaya ulaştığı yer. Düz One'lar ve S ölür orada herhalde. Haritanın o kısmında bug var patlamalar ve çatışma şiddetlendiği anda korkunç drop oluyor o bölgede. Oraya koşmuyorum o yüzden. Ki ben grafikleri iyi falan da bulmadım. stabil 60 FPS versin diye özellikle kaplamalar aşırı ötesi kısılmış. Çok büyük hayal kırıklığı bu grafikler benim için. PS4 Pro'da durum nasıl acaba youtube'a x vs pro comparsion videoları çoktan düşmüştür bi bakayım.

Alıntıları Göster
    Karşılaştırma bulabildiniz mi hocam ben bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

Karşılaştırma bulabildiniz mi hocam ben bulamadım.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam henüz kimse koymamış. Yarın BETA'nın herkese açılmasıyla birlikte videolar tavan yapar PS4'te EA Access sistemiyle erken erişim de sağlanamıyor zaten. Yarın uçar videolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

One x’de fps drop var mı?
    Bende çok fazla var inşallah oyunun tam sürümünde böyle olmaz rotterdam da çok kötü sanki 30 fps bi oyun oynuyosunuz gibi bi his veriyo.

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Siz konsolunuzu servise götürün hocam fps drop olmuyor one x de 60fps sabit nereseyse.

• Bf 1 e göre 1080p de grafikler nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 6 Eylül 2018; 11:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Siz konsolunuzu servise götürün hocam fps drop olmuyor one x de 60fps sabit nereseyse.
    Hocam sadece battlefield da oluyo diğer oyunlarda hiç bi sıkıntı yok silip tektar yüklesem sonuç alır mıyım?

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Denemekten zarar gelmez ama sanmıyorum düzeleceğini. 4k tv de mi oynuyorsunuz?

• Oyun çok kötü düşmanlar görünmüyor savaşa hissiyatı kaybolmuş Bf1 in 2 gömlek altına inmiş. Delete ledim daha fazla katlanamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Bf 1 e göre 1080p de grafikler nasıl ?
    Berbat çok kötü bir renk paleti var. Resmen işkence 1080P de.
  • One X 'de oyuna giremiyorum, dakikalarca bekliyoruz. Bi girsem grafikler hakkında yorum yapacağım.

• Oyunu dün 1 saat kadar one x de oynadım. Bugün de ps4 pro da oynadım. One x de 4k da oyun akıyor. Fps drop falan hiç yok. Ama pro da rezalet oyun. Fps drop ekran titremesi herşey var. Bu oyun oynanırsa one x de oynanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Oyun çok kötü düşmanlar görünmüyor savaşa hissiyatı kaybolmuş Bf1 in 2 gömlek altına inmiş. Delete ledim daha fazla katlanamıyorum.
    O zaman bf 1 e devam :)

• One x de oynadım. Görüntü de ciddi bir karıncalanma var neden anlamadım. Grafikler neredeyse BF4 gibi kaplamalar falan çok kötü ama Beta olmasından dolayıdır inşallah diye düşünüyorum çünkü videolardaki oyun için görüntüsüyle alakası yok.

Bf1 gibi bağlayamadı beni ekrana. 2-3 ay daha geç çıkarsınlar ama düzgün bir şey çıkarsınlar

• Cod wwii de de grafikler karıncalı 2. Dünya savaşı diye mi yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Cod wwii de de grafikler karıncalı 2. Dünya savaşı diye mi yapıyorlar
    Aynı durum BF4 de de vardı ama. Bf1 de yoktu mesela. Rahatsız edici.

En azından BF1 de son gelen 4K güncellemesi gibi grafik ve oyun akıcılığı olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 7 Eylül 2018; 8:29:55 >
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    Karıncalanmayı ayarlardan kapatabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.