Şimdi Ara

BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom geldi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
3
Favori
20.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu yüzden ön sipariş yapmadım, indirime girince alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende One S var bf1 i ben grafik olarak daha beğendim . Şu yönden öyle diyorum Bf5 ye tankların ustundeki yangınlar çok yapmacık gözüküyor konsolda . Birde uzak mekanlara baktığımız zaman hep sisli gibi geldi bana bf1 daha net geldi uzak mekanlarda . FPS açısından sıkıntı görmedim iki oyunda bana göre akıcı geldi. Yani bf1 900p ise bfv 720 p gibi geldi bana

Ben daha iyi bişey bekliyordum . Oyunu almak için para da hazırdı ama şuan tereddutte kaldım . Kafam karıştı biraz benim yorumum böyle :)

• ado1231 A kullanıcısına yanıt
    İkinci hardline vakası olacak gibi

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    Hardline kadar kotu değil ama PC de iyi bir sistem varsa çok zevkle oynanabilecek bir oyun konsolda bir tık daha iyi olsa muhteşem olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ado1231

Bende One S var bf1 i ben grafik olarak daha beğendim . Şu yönden öyle diyorum Bf5 ye tankların ustundeki yangınlar çok yapmacık gözüküyor konsolda . Birde uzak mekanlara baktığımız zaman hep sisli gibi geldi bana bf1 daha net geldi uzak mekanlarda . FPS açısından sıkıntı görmedim iki oyunda bana göre akıcı geldi. Yani bf1 900p ise bfv 720 p gibi geldi bana

Ben daha iyi bişey bekliyordum . Oyunu almak için para da hazırdı ama şuan tereddutte kaldım . Kafam karıştı biraz benim yorumum böyle :)

Xbox Öne X'de grafikler çok iyi görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1 ‘in özellikle son 4K eklemesinden sonra grafikler x de çok çok iyi. Grafik karşılaştırmasında BF5 bence onunda bir tık üstü olmuş diyebilirim. Aşırı fark yok.

Map’ler güzel ve oynanış şahane. Beta’daki o ne kadar harita dolu olsa da insana boş gibi gelmesi girmiş aksiyon artmış.

Ama bana bir tık daha arcade habası verdi oyun sanki BF1 de vuruş hissi daha mı iyidi karar veremedim

BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom geldi

• Beyler oyunu EA access ile oynuyordum ama bir noktadan sonra ön sipariş vermemi söyledi ve oyunda hikaye modunu durdurdu, ön sipariş verirsem oynayamam devam edebilir miyim?

• Source kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş verdikten sonra 20 Kasım da oyunun çıkış yapmasıyla devam edebilirsin.

• Oyuna başlamadan önce 8 saat oyun süremin kaldığı yazıyordu onun amacı neydi peki?
  • Source kullanıcısına yanıt
    EA Access üyeleri ücretsiz 10 saat deneme hakkı var oyunu satın alsada almasada.

• 15i değil miydi ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

15i değil miydi ya ?
    Deluxe Edition alanlara 15'i
  • Oyun play anywhere mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scourge__ kullanıcısına yanıt
    Hayır değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Beyler oyunu EA access ile oynuyordum ama bir noktadan sonra ön sipariş vermemi söyledi ve oyunda hikaye modunu durdurdu, ön sipariş verirsem oynayamam devam edebilir miyim?
    senin için geçerli olur mu bilmem ama diğer arkadaşlar için yardımı dokunabilir.

oyunu aç, solda eaaccess yazan ana menüye kadar gel
    sonra xbox tuşuna bas, xbox ana menü kulakçık açılsın solda
    oyunun üstüne gel kumandada 3 çizgi tuşuna bas ve çıkış yap
    hemen tekrar giriş yap
    deneme yazısı gelince B'ye bas
    yükleme ekranına geçecek
    xbox kullanıcı seçimi isteyecek, soldan yine kulakçık açılacak (oyun ana menüsüne düşmeden "play as ....." yazan bölüm değil, siyah ekranda soldan xbox menüsü otomatik açılarak soruyor bunu)
    kullanıcı seç devam et
    en son ana menü multiplayer desteği olmadan gelecek
    hikaye kısmını böylece sürenizden düşmeden oynayabilir ve bitirebilirsiniz
    (bir nevi fifa19 taktiği)

2. denemenizde de olabilir (benimki gibi), 5. denemenizde de
    kilit nokta çıkar çıkmaz tekrar giriş yapmak sanırım

• Beta'ya 1 maç bile dayanamamıştım ve 30 dakika bile oynamadan silmiştim.EA access ile bir bakayım diye girdim hafta sonu nerdeyse 10 saat oynadım.Oyunun eksikleri yine var ama beta ile alakası yok şu anki halinin.

Öncelikle haritalar hem atmosfer hem de layout olarak çok başarılı. Sadece Fjell hoşuma gitmedi o da sadece infantry odaklı olduğu için.Twisted Steel favori haritam oldu, Caspian Border oynarken aldığım keyfi aldım bu haritadan, hem infantry hem tank hem de hava araçları var, eski Battlefield'lardan aldığım keytfi aldım bu haritada.Oyun başlıyor ve bir kısım koşarak bir kısım tanklar ve diğer araçlar ile bazıları da uçaklarla ilerliyor o klasik battlefield hissini aldım uzun zaman sonra.

Gunplay de BF 1'in zevksiz gunplay'ine göre çok daha iyi geldi.Bir BF3 gibi değil ama yine de silahların tepkileri güzel.İlerde tüm mdolarını açınca OP olabilir mi bilmiyorum ama şu anki haliyle keyif verici.TTK biraz daha uzaması lazım, biraz daha çabuk ölebiliyorsunuz eski oyunlara göre, eğer bir tık daha artarsa tam ayarında olur.

Betadaki oyuncuların görünmeme olayı düzelmiş, BF 1'e göre greande spam olayı hiç yok.Ayrıca attrition olayı beta'ya göre daha iyi.Bu sistem suqad'ın önemini daha çok öne çıkarmış, medic ve support'a eskisinden daha fazla ihtiyaç duyuyorsunuz.

Özet olarak oyun bir BF 3, Bad Company 1-2 değil ama son birkaç oyundan daha zevkli ve daha çok eski oyunları hatırlatıyor harita ve oynanış olarak.Kardeşlik ve EA Access ile oyunun 120 liraya geldiğini (neredeyse 20 dolar) ve çıkacak tüm içeriklerin bedava olacağını göz önünde bulundurursak bence gayet alınıp keyifle oynanabilir bir oyun olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

senin için geçerli olur mu bilmem ama diğer arkadaşlar için yardımı dokunabilir.

oyunu aç, solda eaaccess yazan ana menüye kadar gel
    sonra xbox tuşuna bas, xbox ana menü kulakçık açılsın solda
    oyunun üstüne gel kumandada 3 çizgi tuşuna bas ve çıkış yap
    hemen tekrar giriş yap
    deneme yazısı gelince B'ye bas
    yükleme ekranına geçecek
    xbox kullanıcı seçimi isteyecek, soldan yine kulakçık açılacak (oyun ana menüsüne düşmeden "play as ....." yazan bölüm değil, siyah ekranda soldan xbox menüsü otomatik açılarak soruyor bunu)
    kullanıcı seç devam et
    en son ana menü multiplayer desteği olmadan gelecek
    hikaye kısmını böylece sürenizden düşmeden oynayabilir ve bitirebilirsiniz
    (bir nevi fifa19 taktiği)

2. denemenizde de olabilir (benimki gibi), 5. denemenizde de
    kilit nokta çıkar çıkmaz tekrar giriş yapmak sanırım

Alıntıları Göster
    Hocam bi videolu yapsanız dün kaç defa denedim olmadı

• makusla06 kullanıcısına yanıt
    geçen bi arkadaşa fifa için yaptım, battlefield için de yaparım akşama inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

geçen bi arkadaşa fifa için yaptım, battlefield için de yaparım akşama inşallah
    Tamamdır

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Fifa da tam sürüm, bunda yok sanırım. Deluxe aldım birde bu olay olursa tereddüte düşerim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.