Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambocuk

Benimki fantazi değil gerçek yenilik bf1 den bir farkı olmayacak kozmetik dışında umarım farklı bir deneyim sunar hem bf1 den hem cod ww2 den de keyifle oynarız ama bu haliyle yeni oyun heycanı yaşatamadı betayı oynayınca daha iyi karar veririz
    Beta ne zaman cikicak hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

138 bin like 94 bin dislike 2.5 milyon izlenme

Şu rakamlara göre çok kararsız olanlar var.

Dislike yemesinin sebebi dün akşam oradaki yapımcıların 30dk goy goy yapmaları multiplayer modunu hiç göstermemeleri ve dandik bir trailer göstermeleri. Haliyle oyuncular sinirden dislike bastı hocam. Oyun muhteşem olacaktır zerre şüphem yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

138 bin like 94 bin dislike 2.5 milyon izlenme

Şu rakamlara göre çok kararsız olanlar var.

Dislike yemesinin sebebi dün akşam oradaki yapımcıların 30dk goy goy yapmaları multiplayer modunu hiç göstermemeleri ve dandik bir trailer göstermeleri. Haliyle oyuncular sinirden dislike bastı hocam. Oyun muhteşem olacaktır zerre şüphem yok

Alıntıları Göster
    Valla bende dice'ye çok güveniyorum . Her türlü güzel olucak bence . Cod ww2 oynadım böyle bir rezillik yok. Battlefieldin bir standardı oluyor her zaman. Çok iyi oluyor iyi oluyor ortalama oluyor ama hiç berbat çok kötü oynanmiyacak bir oyun yapmıyorlar

• umarım bağlantı sorunlarını pingleri herşeyi tm çözerler
  • _paarthurnax_ _ kullanıcısına yanıt
    Duvar dikme var peki bu nereden akıllarına geldi bir düşünün ilk aklınıza gelen oyundan evet ondan.

Oyuncu tutma konusunu bf1 çıktıktan birkaç ay sonra gördük konusunda sıkılanlardan ben bin saatin üzerinde bf4 oynadım bf1 oynama sürem 50 saat yüzüne bakasım gelmedi 50 saatten sonra ve saçmalamak yok bende alttan oyuncu sayılarına bakabilirsiniz ıssız bir çöldesiniz haberiniz yok

http://bf1stats.com

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

umarım bağlantı sorunlarını pingleri herşeyi tm çözerler
    Rakipler 10 pingle oynarken biz en az 70 pingle oynuyoruz şuna gerçekten çözüm lazım
  • Zevkle alakalı mesele bu. Ayrıca verdiğin sitede bf1 daha fazla gösteriyo?

Geçen bf4 gireyim dedim 5 dakika oynayamadım. Tesadüf en son termal dürbünlü silah kalmış elimde ben ne oynamışım bu kadar süre dedim resmen.

Tamamen zevkle alakalı mesele kimisi orta çağ sever, kimisi yakın çağ, kimisi uzay savaşları sever.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 24 Mayıs 2018; 10:22:31 >
  • Bu görüntü fake. Dün akşam ilk bakışta gerçek sanmıştım ama inceleyince belli oluyor. Photoshopta yapılmış bir fan işi.

BFV logosundan kolayca anlayabilirsiniz.

Orijinal / Fan İşi

Forum yine mükemmel bir halde. Ne alıntı yapabiliyorsun ne mention.

Şu görüntüden bahsediyorum.

• Arkadaşlar belirli karakter geliştirmelerinden bahsettiler. Bu karakter geliştirmeleri sadece kozmetik mi ? Çünkü bazı görsellerde karakterin yanında iyileşme hızı gibi barlar var. Acaba onlar oynadıkça gelişiyor mu ? Öyle olursa çok kötü olur oyunu sonradan satın alanlar daha zayıf başlamış olur

• yorumlardan biri: Battlefield V..gina

Wolfenstein bu oyundan daha gerçekçi
  • Oyun gayet güzel gözüküyor. Tanıtımla gameplayi birleştirip trailer yapmışlar. Bad Company 2 tadında hatta ondan daha iyi bir oyun geleceğini düşünüyorum. Tanıtımda anlatılan şeylerin neredeyse hepsini trailerda gördük. Renkli bir atmosfer dışında karanlık bir atmosfer de göreceğimize inanıyorum. Bu oyunla birlikte BF1'in çöp silahlarından kurtulma vakti geldi artık.
  • Oyun super kahraman oyunumu 2.dünya savaşı oyunumu belli değil saçma sapan giyenen karakterler sırtında katana falan taşıyorlar protez kollu kadın bu neyin kafası anlamış değilim kapağında bile kadın var ne alakaysa ?
    Dice'ın kendi kafasında kurduğu alternatif bir evren olmuş bu 2.dünya savaşı olmadığı kesin
  • Bf1 treaileri kadar etkilemedi beni gerçekçi atmosfer yerini daha arcade bir havaya bırakmış gibi Premium Pass kaldırılmasınada pek sevinemedim daha beteri gelecekmiş gibi bir his var içimde ayrıca oyunu kozmetiğe boğarlarsa cod gibi 2.dünya savaşı atmosferi çöp olur

• Hani marjinal bizdik Dice ! denişik bir deneyim olacak Tek trailer dan işi çözümlemekte başka bir kafa istiyor heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Bf1 treaileri kadar etkilemedi beni gerçekçi atmosfer yerini daha arcade bir havaya bırakmış gibi Premium Pass kaldırılmasınada pek sevinemedim daha beteri gelecekmiş gibi bir his var içimde ayrıca oyunu kozmetiğe boğarlarsa cod gibi 2.dünya savaşı atmosferi çöp olur
    Kesinlikle ne Battlefield 1 kadar sade ne cod ww2 kadar apartili ikisinin ortası iyi olur

• İzlediğimiz filmlerde klişe holivud filmlerinde bize gösterilmese de gerçekte çok ciddi bir kadın nüfusu 2.Dünya Savaşı'nda görev aldı. Gerek hemşire oldular gerek mermi taşıdılar gerek keskin nişancı oldular mesela "Lyudmila Pavliçenko" Bu ablamızın 300 üzerinde killi var. Yani K/D oranı 300+ . Çoğunuzun BF de bu kadar sniper killi de yoktur he

Biz Nene Hatun, Kara Fatmaları överken şimdi burada çıkıp abi kadın ne yaaa demek ayıp olmuyor mu ? Bizim kadınlarımız da çocuklarının üzerindeki örtüleri alıp mermilere sarmadılar mı ?

Haaaa protez kollu kadın tarzı abartmalar da bu işin biraz satış tekniği. Yine de yabancı diliniz varsa kadınların 2.Dünya Savaşı'nda neler yaptıklarını okumanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Mayıs 2018; 11:2:59 >
  • Ben oyunu sevmedim. Black ops 4 daha guzel gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • world at war gibisi gelmeyecek gibi
  • Ne saçmalıyorsun bizim kadınlarımızla 1.dünya savaşı ile bunun ne alakası var yazmayayım dedim dayanamadım geçen oyunda kapağa siyahi adam koydular şimdide kadın bu sadece şirin gözükmek amaçlı başka bir şey değil tarihsel hiç bir doğruluğu yok bu trailerın,insanlar battlefield 2.dünya savaşı oynamak istiyor tarihle alakasız bir saçmalığı değil her konuda böyle saçma sapan savunup 1 ay oynayıp ortadan kayboluyorsunuz sonra,bir seferde yanlışa yanlış deyin
    https://kotaku.com/oh-no-there-are-women-in-battlefield-v-1826275455

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 24 Mayıs 2018; 11:14:13 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.