Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chaos7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
6.799
Cevap
108
Favori
205.843
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!
Giriş
    3229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OyunEdit

Oynamak isteyen varsa eklesin lütfen 20 yaşındayım konuşarak oynayalım :) Origin: M3-RV2
    Ekledim dostum. Yalnız BF5 i pek sevemedim BF1 kadar akıcı gelmedi bir de 100-120 fps de bile nedense oyun takılıyormuş hissiyatı yaşatıyor
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Ekledim dostum. Yalnız BF5 i pek sevemedim BF1 kadar akıcı gelmedi bir de 100-120 fps de bile nedense oyun takılıyormuş hissiyatı yaşatıyor

Alıntıları Göster
    Dün böyle bişey yoktu bende nvidia güncellemesi yaptım en son gelen bana da 90-100 fpslerde takılmalar var gibi geldi.
    |
    |
    oyun mekaniklerine ve silahlara alıştım ve tek kelime ile mükemmel bir oyun.
    bu arada rx580 kullanan varsa Adrenalin 2019 Edition 18.12.3 Optional sürümünü deneyen var mı?
    |
    |

Oyunu 2 hafta kadar oynadıktan sonra kesin ve net söylüyorum Medic Class tam bir rezalet. Silahları açık ara en zayıf silahlar oyundaki. Ciddi anlamda iyileştirilmesi gerekiyor medic silahlarının. Sayılarla örnekleyecek olursam

Assault ile Kill/Death ratiom 1.9

Recon ile kill/death ratiom 1.6

Support ile kill/death ratiom 1.5

Medic ile kill/death ratiom 0.9 ( ki birde sınırsız heal bagim var )

Bu kadar bariz benim için fark.

Ki zaten gün gün Medic oynayanların sayısı azalıyor.

İlk günlerde oyun başı 8-10 kere revive oluyordum.

Şimdi oyun başı 1-2 defa o da belki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu oyunun senaryo modu güzel mi olmuş ne ?

Oyunu alalı 1 hafta oldu ama canım daha mp'ye girmek istemedi.

Hele analı kızlı kayaklı bölüm. Film gibiydi. Karda kaydım bol bol bölüm bitmesin diye
    |
    |
  • Yarbay
    2906 Mesaj
    Bomba atar tüfeği mermileri ve silah şarjörleri bazen yok oluyor ne zaman düzeltecekler acaba.
    |
    |
    playstore indirim kodu fiyatı hiç düşürmüyor şuan da kotası mı doldu?
    |
    |
    |
    |

PC üzerinden bende yapamadım ama telefondan çok basit oldu. VPN i yükle > chrome üzerinden origin e gir ve hesabını aç > battlefield i satın almaya tıkla > kart bilgilerini gir satın al bu kadar basit.

Alıntıları Göster
    Dediğin şekilde yaptım bende saolasın hocam 124 tl çekti karttan

Ana hesabınıza mı aldınız yoksa yeni hesap açıp hesabın ülkesini de değiştirdiniz mi? Aktif kullandığım hesabım ile herhangi bir değişiklik yapmadan sadece VPN ile satın alımda bir sorun olur mu acaba? :)
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 20 saat 14 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Alıntıları Göster
    60 fps ye sabitleyin yoksa 120 fps ilede oynasan şuan fps çok hareketli olduğunda rahatsız ediyo gözü.. güncellemelerle düzelir.. 60 ta rahat oynarsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PC üzerinden bende yapamadım ama telefondan çok basit oldu. VPN i yükle > chrome üzerinden origin e gir ve hesabını aç > battlefield i satın almaya tıkla > kart bilgilerini gir satın al bu kadar basit.

Alıntıları Göster
    bu oyunu VPN ilr aldığımıza zaman ukrayna üzerinden herhangi bir sıkıntı oluyormu.Pc üzerinden oyuna girerken VPN ile giriş yapmak gerekiyormu
    quote:

Orijinalden alıntı: makca42

bu oyunu VPN ilr aldığımıza zaman ukrayna üzerinden herhangi bir sıkıntı oluyormu.Pc üzerinden oyuna girerken VPN ile giriş yapmak gerekiyormu

Alıntıları Göster
    Hiç bir sorun olmuyor normal almış gibi oyunu oynayabiliyorsun.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: RxCan

Ana hesabınıza mı aldınız yoksa yeni hesap açıp hesabın ülkesini de değiştirdiniz mi? Aktif kullandığım hesabım ile herhangi bir değişiklik yapmadan sadece VPN ile satın alımda bir sorun olur mu acaba? :)
    Ana hesabımda vpn ile alacağım ülkeyi seçtim sadece aslında seçmesen de bir şey olacağını sanmıyorum çünkü BF1 i de zamanında kore üzerinden almıştım o zaman hiç bir değişiklik yapmamıştım sorunsuz, sıkıntısız oynadım.
    quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Zamanın ötesinden gelen edit:

Oyunu 2 hafta kadar oynadıktan sonra kesin ve net söylüyorum Medic Class tam bir rezalet. Silahları açık ara en zayıf silahlar oyundaki. Ciddi anlamda iyileştirilmesi gerekiyor medic silahlarının. Sayılarla örnekleyecek olursam

Assault ile Kill/Death ratiom 1.9

Recon ile kill/death ratiom 1.6

Support ile kill/death ratiom 1.5

Medic ile kill/death ratiom 0.9 ( ki birde sınırsız heal bagim var )

Bu kadar bariz benim için fark.

Ki zaten gün gün Medic oynayanların sayısı azalıyor.

İlk günlerde oyun başı 8-10 kere revive oluyordum.

Şimdi oyun başı 1-2 defa o da belki..
    Açıkçası ben çok büyük hevesle almıştım oyunu ki sırf BFV için RX570 sipariş verdim ama ilk oyunumdan hüsran pek sevemedim zaten oyunda fps problemi var gibi 120fps de bile oyunda akıcılık yok (Vsync kapalı) ayrıca silahlar da çok dengesiz geldi. BF1 de medic sınıfısın hatta belkide oyunun en iyi silahlarından biri olan selbstlader ı BFV de başka sınıfa vermişler ne alakaysa..
    |
    |

peki 144 hz olan adam napacak hocam :( gözler kör oluyor o akıcılığa alıştıktan sonra
    |
    |
    tropeus77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: enerche

peki 144 hz olan adam napacak hocam :( gözler kör oluyor o akıcılığa alıştıktan sonra
    orası öyle attan inip eşeğe binmeye benzer.. ancak şuan için sabit fps de oynamak daha rahat..

Orada haklısın. DX11 VE DX12 ile ultra ve yüksek ayarlarda hep deniyorum. bf 1 deki akıcılığa ulaşamadım. bir kaç haritanın belli noktalarındaki fps droplarına sinir oluyorum oyunun. normalde 90-120 arası bir fps birden kalabalık ortam da ve o düşen noktalarda 70 inince inanılmaz kötü geliyor akıcılık. zevk alamıyorsun
    |
    |
    tropeus77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İş bankası kredi kartı, Finansbank banka kartı ve Enpara banka kartı ile denedim üçü ile de satın almada sorun çıktı. Yeni hesap açmayı da denedim. Siz hangi kartı kullandınız?
    |
    |
    ouzcn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.